چهارشنبه 1 آبان 1398
Wed, Oct 23, 2019
» فریبا : دانه ها استقلال را بیمه می‌کنند
» گوناگون
» جانباز گلبارنژاد در پارالمپیک به خط پایان رسید
» امامی فر: متاسفانه شاهد شادابی درپرسپولیس نیستیم
» در مرحله مقدماتی جام جهانی: تیم ملی فوتسال ازسد آذربایجان عبورمی کند؟
» پله: مسی نسبت به رونالدو بهتراست
» چمنیان: شکست دادن امارات اهمیت دارد
» انتقاد ازمهاجم سرخپوشان
» گوناگون
» آقای برانکو، چرا پرسپولیس دیگر تشنه نیست!
» جوادی : روزهای درخشانی درانتظارکشتی است
» گراسا: لیگ جهانی والیبال محل کسب تجربه نیست
» هاشمی: توزیع بودجه ورزش عادلانه نیست
» صائبی: نتیجه فوق‌العاده‌ای کسب کردیم
» حردانی به مدال برنزرسید
» فلفلی : برای طلا بازی خواهیم کرد
» جدال ایران با برزیل برای طلا
» تبریک روحانی به مدال آوران
» گوناگون
» رحمان ششمین طلای پارالمپیک را کسب کرد
» مسلمی: جویبار،سرشارازاستعدادهایی مثل یزدانی است
» ضرب هفتمین طلای پارالمپیک به نام زهرا
» دربی 83 برنده نداشت
» سفرین: یک فوتبال پاک خلق می‌کنم
» گودرزی: امیدواربه رونق کشتی هستم
» رحمانی: تنها به دنبال برد هستیم
» گوناگون
» حاج‌رضایی : دربی فراتراز یک بازی است
» بدون بلیت به آزادی نروید
» اصفهان، فاتح ورزش خواهران بسیج
جستجو
صفحه اول  >> اخبار >>
با ورزش | نتایج کامل دومین روز(یکشنبه) بازی های المیپک 2012 لندن
نتایج کامل دومین روز(یکشنبه) بازی های المیپک 2012 لندن
نتایج کامل دومین روز(یکشنبه) بازی های المیپک 2012 لندن موضوع: تازه ها
تهران - نتایج کامل دومین روز(یکشنبه) سی امین دوره بازی های المپیک 2012 لندن در رشته های مختلف مشخص شد.

به گزارش ایرنا، در مسابقه های دومین روز بازی های المپیک 2012 لندن که از ساعت 11 یکشنبه آغاز شد و تا ساعاتی از بامداد دوشنبه ادامه داشت، ورزشکاران 23 رشته با یکدیگر به رقابت پرداختند.

مصاف تیم های والیبال مردان بزریل و تونس از ساعت 1:50 بامداد دوشنبه که با برتری 3 بر صفر برزیل به پایان رسید و همچنین پیروزی 102 بر 79 تیم بسکتبال مردان آرژانتین مقابل لیتوانی در مسابقه ای که از ساعت 1:45 بامداد دوشنبه آغاز شد، دو رقابت پایانی روز دوم بازی های المپیک لندن بود.

نتایج مسابقه های تیراندازی با کمان، بدمینتون، بسکتبال، والیبال ساحلی، بوکس، قایقرانی کانو اسلالوم، دوچرخه سواری، شیرجه، سوارکاری، شمشیربازی، فوتبال، ژیمناستیک، هندبال، هاکی، جودو، قایقرانی روئینگ، قایقرانی بادبانی، تیراندازی، شنا، پینگ پنگ، والیبال، واترپلو، وزنه برداری در روز دوم بازی های المپیک لندن به شرح زیر است:

** تیراندازی با کمان

* تیمی زنان: کمانداران کره جنوبی، چین و ژاپن به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

** بدمینتون

* انفرادی مردان: وزشکاران ژاپن، کره جنوبی، اندونزی، چین، سنگاپور، ویتنام، انگلیس و اسپانیا به ترتیب مقابل بدمینتون بازان سورینام، پرو، استونی، تایلند، رژیم اشغالگر قدس، بلژیک، سوئد و جمهوری چک پیروز شدند.

* انفرادی زنان: نمایندگان سنگاپور، تایلند، هلند، ژاپن، هندوستان، هنگ کنگ، بلغارستان، چین، جمهوری چک و ایرلند به ترتیب ورزشکاران اسلواکی، سریلانکا، لیتوانی، اسلوونی، سوییس، نروژ، بلاروس، اسپانیا، اوکراین و مصر را شکست دادند.

* دونفره مختلط: تیم های آلمان، اندونزی، تایلند، چین، دانمارک، چین و ژاپن به ترتیب مقابل تیم های انگلیس، کره جنوبی، تایپه، روسیه، هندوستان، مالزی و کانادا به برتری رسیدند.

* دونفره زنان: تیم های کره جنوبی، ژاپن، چین، دانمارک و استرالیا به ترتیب بر تیم های کانادا، سنگاپور، روسیه، هنگ کنگ و آفریقای جنوبی غلبه کردند.

* دونفره مردان: تیم های چین، تایپه، مالزی، تایلند، دانمارک، کره جنوبی و چین به ترتیب مقابل تیم های آفریقای جنوبی، استرالیا، آمریکا، کره جنوبی، روسیه، ژاپن و آلمان پیروز شدند.

** بسکتبال مردان

* گروه A: نیجریه60 تونس56 / آمریکا98 فرانسه71 / آرژانتین102 لیتوانی79

* گروه B: برزیل75 استرالیا71 / اسپانیا97 چین81 / روسیه97 انگلیس75

** والیبال ساحلی - مرحله مقدماتی

* زنان: تیم های ایتالیا، اسپانیا، آلمان، انگلیس، برزیل و آمریکا به ترتیب مقابل نمایندگان روسیه، هلند، استرالیا، کانادا، هلند و آرژانتین به برتری رسیدند.

* مردان: تیم های اسپانیا، برزیل، هلند، لتونی، آمریکا و ایتالیا به ترتیب مقابل تیم های جمهوری چک، اتریش، ونزوئلا، آلمان، ژاپن و سوییس پبروز شدند.

** بوکس مردان

وزن 60 کیلوگرم: بوکسورهای دومینیکن، تونس، پورتوریکو، قزاقستان، هندوستان، چین، انگلیس، لیتوانی، ترکیه، ازبکستان، آمریکا و کره جنوبی به ترتیب نمایندگان کلمبیا، بنین، رومانی، تایلند، سیشل، استرالیا، برزیل، مجارستان، الجزایر، کامرون، فرانسه و مصر را شکست دادند.

وزن 69 کیلوگرم: ورزشکاران مولداوی، مغولستان، فرانسه، کانادا، استرالیا، انگلیس، آمریکا، ایرلند، روسیه، آفریقای جنوبی، ژاپن و ونزوئلا به ترتیب مقابل بوکسورهای تانزانیا، گابن، آلمان، مکزیک، نیجر، الجزایر، برزیل، اکوادور، چین، عراق، مراکش و ایران (امین قاسمی پور) به برتری رسیدند.

** قایقرانی کانو اسلالوم

* کانو یک نفره مردان: ورزشکاران اسلواکی، اسلوونی، ژاپن، آلمان، انگلیس، اسپانیا، فرانسه، لهستان، جمهوری چک، روسیه، چین و استرالیا به ترتیب در رده های اول تا دوازدهم قرار گرفتند.

* کایاک مردان: پاروزنان آلمان، اسپانیا، جمهوری چک، بلژیک، اسلوونی، سوییس، لهستان، نیوزلند، ایتالیا، اتریش، انگلیس، ایرلند، فرانسه، توگو و ژاپن به ترتیب در رده های اول تا پانزدهم قرار گرفتند.

** دوچرخه سواری

* جاده زنان: ورزشکاران کشورهای هلند، انگلیس و روسیه به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

** شیرجه

* پرش از تخته 3 متر نمایشی زنان: ورزشکاران چین، آمریکا و کانادا به ترتیب صاحب مدال های طلا، نقره و برنز شدند.

** سوارکاری

* روز دوم درساژ انفرادی: نمایندگان ژاپن، ایتالیا، نیوزلند، آلمان و سوئد به ترتیب در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

* روز دوم درساژ تیمی: تیم های آلمان، استرالیا، انگلیس به ترتیب در رده های اول تا سوم قرار گرفتند و تیم های سوئد و نیوزلند به طور مشترک چهارم شدند.

** شمشیربازی

* اسلحه سابر انفرادی مردان: ورزشکاران مجارستان، ایتالیا و روسیه به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند.

** فوتبال مردان

* گروه A: سنگال2 اروگوئه صفر / انگلیس3 امارات1

* گروه B: مکزیک2 گابن صفر / کره جنوبی2 سوئیس1

* گروه C: مصر1 نیوزلند1 / برزیل3 بلاروس1

* گروه D: اسپانیا صفر هندوراس1 / ژاپن1 مراکش صفر

**ژیمناستیک زنان

تیم های آمریکا، روسیه و چین در مجموع چهار وسیله (حرکات زمینی، پارالل، پرش خرک و چوب موازنه) رده های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند، ضمن اینکه نماینده کشور روسیه در مجموع چهار وسیله بهترین نتیجه را کسب کرد.

** هندبال مردان

* گروه A: ایسلند31 آرژانتین25 / سوئد28 تونس21 / فرانسه44 انگلیس15

* گروه B: کرواسی31 کره جنوبی21 / اسپانیا26 صربستان21 / دانمارک27 مجارستان25

** هاکی زنان

نیوزلند1 استرالیا صفر / هلند3 بلژیک صفر / چین4 کره جنوبی صفر / آرژانتین7 آفریقای جنوبی1 / انگلیس4 ژاپن صفر / آلمان2 آمریکا1

** ‌جودو

* وزن منهای 66 کیلوگرم مردان: ورزشکاران گرجستان و مجارستان مدال های طلا و نقره را از آن خود کردند و جودوکاران کره جنوبی و ژاپن به طور مشترک صاحب مدال برنز شدند.

* وزن منهای 52 کیلوگرم زنان: نمایندگان کره شمالی و کوبا مدال های طلا و نقره را به خود اختصاص دادند و ورزشکاران فرانسه و ایتالیا به طور مشترک مدال برنز کسب کردند.

** قایقرانی روئینگ

* دو نفره سبک وزن مردان: پاروزنان استرالیا، اوکراین و کانادا به ترتیب با قرارگرفتن در رده های اول تا سوم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

* چهار نفره سبک وزن مردان: تیم های آمریکا، ایتالیا و جمهوری چک به ترتیب با قرار گرفتن در رده های اول تا سوم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

* یک نفره سبک وزن مردان: پاروزنان کشورهای هندوستان و کره جنوبی از گروه نخست، لیتوانی و ایران (محسن شادی) از گروه دوم و برزیل و شیلی از گروه سوم راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند.

* یک نفره سبک وزن زنان: ورزشکاران کره جنوبی و آرژانتین از گروه نخست و پاروزنان السالوادور و ایران (سولماز عباسی) از گروه دوم به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

* دونفره سبک وزن زنان: پاروزنان انگلیس و دانمارک از گروه نخست و تیم های یونان و استرالیا از گروه دوم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

* دونفره سبک وزن مردان: تیم های ایتالیا و پرتغال از گروه نخست و تیم های انگلیس و نیوزلند از گروه دوم راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

* هشت نفره زنان: تیم های آمریکا و کانادا با قرار گرفتن در رده نخست گروه های اول و دوم به مرحله نهایی (فینال A) راه یافتند.

** قایقرانی بادبانی

* یک نفره مردان: نمایندگان دانمارک، انگلیس، کرواسی، فرانسه و سوئد در پایان مرحله دوم به ترتیب در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

* دونفره مردان: ورزشکاران برزیل، انگلیس، لهستان، سوئد و نروژ در پایان مرحله دوم به ترتیب در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

* سه نفره زنان: تیم های انگلیس، هلند، روسیه، استرالیا، فرانسه، نوزلند، روسیه، آمریکا و 2 تیم از اسپانیا مقابل حریفان خود پیروز شدند و کشورهای استرالیا، اسپانیا و روسیه نیز در صدر جدول رده بندی قرار گرفتند.

** تیراندازی

* 10 متر زنان تفنگ بادی: نمایندگان چین، فرانسه و اوکراین به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

* اسکیت زنان: تیراندازان آمریکا، چین و اسلواکی به ترتیب صاحب مدال های طلا، نقره و برنز شدند.

** شنا

* 100 متر کرال پشت زنان: شناگران آمریکا، ژاپن، انگلیس، چین از گروه نخست و شناگران استرالیا، چین، روسیه و استرالیا از گروه دوم به ترتیب با قرارگرفتن در رده های اول تا چهارم به مرحله نهایی صعود کردند.

* 200 متر آزاد مردان: ورزشگاران آلمان، آمریکا، روسیه و انگلیس از گروه نخست و نمایندگان چین، فرانسه، کره جنوبی و استرالیا از گروه دوم به ترتیب با قرار گرفتن در رده های اول تا چهارم به مرحله نهایی صعود کردند.

* 100 متر قورباغه زنان: 2 شناگر از آمریکا به همراه شناگران ژاپن و جامائیکا از گروه نخست و نمایندگان لیتوانی، روسیه، استرالیا و دانمارک از گروه دوم به ترتیب با قرار گرفتن در رده های اول تا چهارم به مرحله نهایی صعود کردند.

* 400 متر آزاد زنان: نمایندگان فرانسه، آمریکا و انگلیس به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.

* 4 در 100 متر آزاد امدادی مردان: نمایندگان کشورهای فرانسه، آمریکا و روسیه مدال های طلا، برنز و نقره را تصاحب کردند.

* 100 متر پروانه زنان: شناگران کشورهای آمریکا، چین و استرالیا به ترتیب به مدال های طلا، نقره و برنز دست یافتند.

* 100 متر قورباغه مردان: نمایندگان آفریقای جنوبی، استرالیا و آمریکا به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

** پینگ پنگ

* انفرادی زنان - دور سوم: از کشورهای ژاپن، اتریش، هنگ کنگ، چین، کره جنوبی و سنگاپور هرکدام 2 پینگ پنگ باز به همراه ورزشکارانی از اسپانیا، آلمان، بلاروس و لهستان با برتری مقابل حریفان خود به دور چهارم صعود کردند.

* انفرادی مردان - دور دوم: از کشورهای یونان و اتریش هر کدام 2 ورزشکار به همراه پینگ پنگ بازان کشورهای کره شمالی، روسیه، استرالیا، ترکیه، مصر، انگلیس، مجارستان، کرواسی، اسپانیا، ایران (نوشاد عالمیان)، اسلوونی و پرتغال با برتری مقابل حریفان خود به دور سوم صعود کردند.

** تنیس

* انفرادی مردان: نمایندگان فنلاند، ژاپن، اسپانیا، صربستان، انگلیس و فرانسه به ترتیب مقابل تنیس بازان هندوستان، استرالیا، کانادا، ایتالیا، سوییس و برزیل به برتری رسیدند.

* انفرادی زنان: ورزشکاران قزاقستان، مجارستان، گرجستان، آلمان و روسیه به ترتیب مقابل نمایندگان رومانی، قزاقستان، لیختن اشتاین، لهستان و رژیم اشغالگر قدس پیروز شدند.

* دونفره زنان: تیم چین بر تیم آرژانتین غلبه کرد.

* دونفره مردان: نتیجه ای مشخص نشد.

(بارندگی سبب اختلال در برگزاری و تعویق برخی از رقابت های تنیس شد)

** والیبال مردان

* گروه A: انگلیس صفر بلغارستان3 / آرژانتین3 استرالیا صفر / ایتالیا1 لهستان3

* گروه B: آمریکا3 صربستان صفر / روسیه3 آلمان صفر / تونس صفر برزیل3

** واترپلو مردان

* گروه A: کرواسی8 یونان6 / اسپانیا14 قزاقستان6 / ایتالیا8 استرالیا5

* گروه B: صربستان14 مجارستان10 / رومانی13 انگلیس4 / آمریکا8 مونته نگرو7

**‌ وزنه برداری

* دسته 56 کیلوگرم مردان: نمایندگان کره شمالی، چین و جمهوری آذربایجان به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند.

* دسته 53 کیلوگرم زنان: ورزشکاران قزاقستان، تایپه و مولداوی به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.

ورزشی**7537**


منبع: خبرگزاری ایرنا
1391/5/9

Share
کتاب  
  آموزش کوهنوردی به 9 تا 90 ساله‌ها
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات ورزش کتاب «کوهیار را به چاپ رسانده است.به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، ......

  «آموزش کار با دمبل» برای افزایش قدرت و سرعت
کتاب «آموزش کار با دمبل» به قلم «آلن هدریک» به تازگی از سوی نشر هیومن‌کینتیکس منتشر و روانه بازار کتاب ورزشی شد.به ......

  ویراست جدید قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی آمد
ویرایش جدید کتاب «قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی همراه با ترسیمات زمین‌های ورزشی» از سوی نشر ورزش منتشر شد.به ......

تبلیغات
فال حافظ
به صورت آنلاین فال حافظ بگیرید
زندگی سلام
اخبار، پزشکی، روانشناسی، سرگرمی، موفقیت، کسب و کار، آشپزی، مد، ورزشی
سرتیتر آنلاین
آخرین اخبار ایران و جهان
نورا کابل
فروشگاه آنلاین سیم و کابل
دانستنی های ورزشی  
ورزش هایی برای رفع چاقی پاها و بازو
چربی، یک بافت نرم می باشد و هیچ گاه در یک اندام خوش ترکیب جا نمی گیرد. عضله صاف و استوار می باشد و می تواند به اندام ......

ورزش آیروبیک و فواید آن
ورزش آیروبیک و فواید آن ورزش آیروبیک، ورزش و فعالیتی است که بتواند تپش قلب فرد را افزایش دهد. ورزش ایروبیک، ......

20 ورزش مفید برای درد شانه
20 ورزش مفید برای درد شانه شانه شامل چهار عضله و تاندون است که اطراف مفاصل شانه را پر کرده اند. آسیب سرشانه یکی ......

طناب زدن برای‌ تناسب اندام
طناب زدن برای‌ تناسب اندام اگر از رفتن به سالن ورزشی، دویدن، یا تجهیزات ورزش خانگی خسته شده ‌اید، ممکن است بخواهید ......

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟
تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟ یکی از سوال های بسیار متداولی که بیماران از پزشکان و به ویژه متخصصان پزشکی ورزشی ......