پنج شنبه 19 تیر 1399
Thurs, Jul 09, 2020
» فریبا : دانه ها استقلال را بیمه می‌کنند
» گوناگون
» جانباز گلبارنژاد در پارالمپیک به خط پایان رسید
» امامی فر: متاسفانه شاهد شادابی درپرسپولیس نیستیم
» در مرحله مقدماتی جام جهانی: تیم ملی فوتسال ازسد آذربایجان عبورمی کند؟
» پله: مسی نسبت به رونالدو بهتراست
» چمنیان: شکست دادن امارات اهمیت دارد
» انتقاد ازمهاجم سرخپوشان
» گوناگون
» آقای برانکو، چرا پرسپولیس دیگر تشنه نیست!
» جوادی : روزهای درخشانی درانتظارکشتی است
» گراسا: لیگ جهانی والیبال محل کسب تجربه نیست
» هاشمی: توزیع بودجه ورزش عادلانه نیست
» صائبی: نتیجه فوق‌العاده‌ای کسب کردیم
» حردانی به مدال برنزرسید
» فلفلی : برای طلا بازی خواهیم کرد
» جدال ایران با برزیل برای طلا
» تبریک روحانی به مدال آوران
» گوناگون
» رحمان ششمین طلای پارالمپیک را کسب کرد
» مسلمی: جویبار،سرشارازاستعدادهایی مثل یزدانی است
» ضرب هفتمین طلای پارالمپیک به نام زهرا
» دربی 83 برنده نداشت
» سفرین: یک فوتبال پاک خلق می‌کنم
» گودرزی: امیدواربه رونق کشتی هستم
» رحمانی: تنها به دنبال برد هستیم
» گوناگون
» حاج‌رضایی : دربی فراتراز یک بازی است
» بدون بلیت به آزادی نروید
» اصفهان، فاتح ورزش خواهران بسیج
جستجو
صفحه اول  >> اخبار >>
با ورزش | نتایج کامل سومین روز(دوشنبه) بازی های المپیک 2012 لندن
نتایج کامل سومین روز(دوشنبه) بازی های المپیک 2012 لندن
نتایج کامل سومین روز(دوشنبه) بازی های المپیک 2012 لندن موضوع: تازه ها
تهران - نتایج کامل سومین روز(دوشنبه) سی امین دوره بازی های المپیک 2012 لندن در رشته های مختلف مشخص شد.

به گزارش ایرنا، در مسابقه های سومین روز بازی های المپیک 2012 لندن که از ساعت 11 دوشنبه به وقت تهران آغاز شد و تا ساعاتی از بامداد سه شنبه ادامه داشت، ورزشکاران 22 رشته با یکدیگر به رقابت پرداختند.

مصاف تیم های والیبال زنان بریتانیا و الجزایر از ساعت 1:30 بامداد سه شنبه که با برتری 3 بر 2 بریتانیا به پایان رسید و همچنین پیروزی 90 بر 38 تیم بسکتبال زنان آمریکا مقابل آنگولا در مسابقه ای که از ساعت 1:45 بامداد سه شنبه آغاز شد، دو رقابت پایانی روز سوم بازی های المپیک لندن بود.

نتایج مسابقه های تیراندازی با کمان، بدمینتون، بسکتبال، والیبال ساحلی، بوکس، قایقرانی کانو اسلالوم، شیرجه، سوارکاری، شمشیربازی، ژیمناستیک، هندبال، هاکی، جودو، قایقرانی روئینگ، قایقرانی بادبانی، تیراندازی، شنا،‌ پینگ پنگ، تنیس، والیبال، واترپلو و وزنه برداری در روز سوم بازی های المپیک لندن به شرح زیر است:

** تیراندازی با کمان

* انفرادی مردان - مرحله حذفی: کمانداران اوکراین، هلند، کره جنوبی، تایپه و بریتانیا به ترتیب مقابل ورزشکارن میانمار، قزاقستان، تایپه، مصر و مکزیک پیروز شدند و صعود کردند.

* انفرادی زنان - مرحله حذفی: نمایندگان ایتالیا، مکزیک، ژاپن، دانمارک و تایپه با برتری مقابل کمانداران آمریکا، هندوستان، چین، تایپه و آلمان صعود کردند.

** بدمینتون

* انفرادی مردان: ورزشکاران هنگ کنگ، سریلانکا، روسیه، اوکراین، چین، دانمارک، مالزی و چین به ترتیب مقابل نمایندگان اوگاندا، ژاپن، تایپه، مالدیو، ایرلند، پرتغال، فنلاند و لهستان به برتری رسیدند.

* انفرادی زنان: 2 بدمینتون باز چین بر ورزشکاران آمریکا و کانادا و 2 نماینده تایپه بر بدمینتون بازان فنلاند و اتریش غلبه کردند.

همچنین بدمینتون بازان استرالیا، اندونزی، هنگ کنگ، پرتغال، هندوستان، دانمارک، ایسلند، آلمان، اسپانیا، فرانسه و مالزی به ترتیب نمایندگان اسلواکی، بلاروس، کره جنوبی، سریلانکا، بلژیک، لهستان، لیتوانی، اوکراین، پرو، مصر و ایتالیا را شکست دادند.

* دو نفره زنان: تیم های کره جنوبی، چین، اندونزی، هندوستان و کره جنوبی به ترتیب مقابل تیم های روسیه، ژاپن، آفریقای جنوبی، تایپه و استرالیا پیروز شدند.

* دو نفره مختلط: 2 تیم از دانمارک بر تیم های لهستان و کره جنوبی غلبه کردند و تیم های چین و آلمان به ترتیب مقابل تیم های تایلند و روسیه به برتری رسیدند.

* دو نفره : تیم های آلمان، تایلند، ژاپن، اندونزی و چین به ترتیب بر تیم های استرالیا، لهستان، آمریکا، کره جنوبی و چین غلبه کردند.

** بسکتبال زنان مردان

* گروه A: کرواسی58 چین83 / جمهوری چک57 ترکیه61 / آمریکا90 آنگولا38

* گروه B: فرانسه74 استرالیا70 / روسیه69 برزیل59 / بریتانیا65 کانادا73

** والیبال ساحلی

زنان - مرحله مقدماتی: جمهوری چک، چین، برزیل، یونان، اتریش و آمریکا به ترتیب مقابل تیم های موریس، سوییس، آلمان، روسیه، استرالیا و جمهوری چک پیروز شدند.

مردان - مرحله مقدماتی: تیم های نروژ، لتونی، آلمان، برزیل، سوییس و لهستان به ترتیب بر تیم های کانادا، آفریقای جنوبی، چین، بریتانیا، روسیه و آمریکا غلبه کردند.

** بوکس

* وزن 52 کیلوگرم مردان: نمایندگان الجزایر، برزیل، پورتوریکو، مصر، مغولستان، فرانسه، غنا، تایلند، کوبا و قزاقستان به ترتیب مقابل ورزشکاران استرالیا، کره شمالی، بوتسوانا، کنیا، جمهوری آذربایجان، افغانستان، موریس، ترکیه، ژاپن و سوئد به برتری رسیدند.

* وزن 81 کیلوگرم مردان: بوکسورهای اردن، برزیل، چین، تونس، استرالیا، اکوادور، ایران (احسان روزبهانی)، اوکراین، نیکاراگوئه و آلمان به ترتیب مقابل نمایندگان نیجریه، هندوستان، مراکش، تاجیکستان، آمریکا، آذربایجان، کلمبیا، بلاروس، مونته نگرو و کامرون پیروز شدند.

** قایقرانی کانو اسلالوم

* کانو دو نفره مردان: نمایندگان فرانسه، اسلواکی، چین، بریتانیا، لهستان، اسلونی، بریتاینا، جمهوری چک، جمهوری چک و استرالیا به ترتیب در رده های اول تا دهم قرار گرفتند.

* کایاک انفرادی زنان: پاروزنان اسپانیا، بریتانیا، ایتالیا، استرالیا، جمهوری چک، اسلواکی، اتریش، آلمان، لهستان، فرانسه، اسلوونی، چین، روسیه، ایرلند و نیوزلند به ترتیب رده های اول تا پانزدهم را کسب کردند.

** شیرجه

* شیرجه دو نفره هماهنگ از سکوی 10 متر مردان: ورزشکاران چین، مکزیک و آمریکا به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

** سوارکاری

* انفرادی صحرایی: نمایندگان آلمان و سوئد به طور مشترک در رده نخست قرار گرفتند و سوارکاران نیوزلند، آلمان و بریتانیا به ترتیب رده های سوم تا پنجم را کسب کردند.

* تیمی صحرایی: تیم های آلمان، بریتانیا، سوئد، نیوزلند و آمریکا به ترتیب در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

** شمشیربازی

اسلحه اپه انفرادی زنان: نمایندگان اوکراین، آلمان و چین به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند.

** ژیمناستیک هنری

* تیمی مردان: تیم های چین، ژاپن و بریتانیا به ترتیب صاحب مدال های طلا، نقره و برنز شدند.

** هندبال زنان

گروه A: آنگولا23 کرواسی28 / بریتانیا16 روسیه27 / برزیل27 مونته نگرو25

گروه B: کره جنوبی25 دانمارک24 / فرانسه18 اسپانیا18 / سوئد24 نوروژ21

** هاکی مردان

گروه A: استرالیا6 آفریقای جنوبی صفر / اسپانیا1 پاکستان1 / بریتانیا4 آرژانتین1

گروه B: کره جنوبی2 نیوزلند صفر / هلند3 هندوستان2 / آلمان2 بلژیک1

** جودو

* وزن منهای 73 کیلوگرم مردان: جودوکاران روسیه و ژاپن به ترتیب صاحب مدال طلا و نقره شدند و نمایندگان فرانسه و مغولستان به طور مشترک به مدال برنز رسیدند.

* وزن منهای 57 کیلوگرم زنان: جودوکار ژاپنی به مدال طلا دست یافت، نماینده کشور رومانی به مدال نقره رسید و ورزشکاران فرانسه و آمریکا به طور مشترک مدال برنز را کسب کردند.

** قایقرانی روئینگ

* دونفره زنان: نمایندگان رومانی و آلمان با قرار گرفتن در رده اول و دوم به مرحله نهایی (فینال A) صعود کردند.

* چهار نفره زنان: تیم های استرالیا، آمریکا، بریتانیا، چین به ترتیب در رده های اول تا چهارم قرار گرفتند و به مرحله نهایی (فینال A) صعودکردند.

* هشت نفره مردان: تیم های بریتانیا، کانادا، هلند، استرالیا با قرار گرفتن در رده های اول تا چهارم راهی مرحله نهایی (فینال A) شدند.

* چهار نفره مردان: تیم های نیوزلند، ایتالیا و سوییس با قرارگرفتن در رده های اول تا سوم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

* دونفره مردان: نمایندگان آلمان، صربستان و آمریکا به ترتیب در رده های اول تا سوم قرار گرفتند و به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

* دونفره زنان: پاروزنان بریتانیا و نیوزلند در گروه نخست و نمایندگان استرالیا و لهستان در گروه دوم رده های اولو دوم را کسب کردند و به مرحله نهایی (فینال A) راه یافتند.

* چهارنفره مردان: نمایندگان استرالیا، آلمان و کانادا در گروه نخست، بریتانیا، رومانی، بلاروس در گروه دوم و آمریکا، هلند و یونان در گروه سوم رده های اول تا سوم را از آ خود کردند و به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

** قایقرانی بادبانی

* دونفره کلاس 49er مردان: ورزشکاران استرالیا، پرتغال، سوئد، دانمارک و آلمان در پایان مرحله دوم به ترتیب در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

* کلاس لیزر (Laser) مردان: استرالیا، برزیل، اروگوئه، قبرس و سوئد در پایان مرحله دوم به ترتیب رده های اول تا پنجم را به خود اختصاص دادند.

* سه نفره کلاس Laser Radial زنان: نمایندگان ایرلند، بلژیک، هلند، جمهوری چک و آمریکا در پایان مرحه دوم به ترتیب در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

* یک نفره کلاس Finn مردان: ورزشکاران سوئد، فرانسه، اسلوونی، هلند و فنلاند در پایان مرحله چهارم به ترتیب اول تا پنجم شدند.

* سه نفره کلاس Elliott 6 زنان: تیم های آمریکا، روسیه، اسپانیا، فنلاند، فرانسه، روسیه، استرالیا، بریتانیا، نیوزلند، هلند، استرالیا، فرانسه مقابل حریفان خود پیروز شدند.

همچنین نمایندگان استرالیا و روسیه به طور مشترک در رده نخست و اسپانیا و فرانسه به طور مشترک در رده سوم قرار گرفتند.

*دو نفره کلاس Star مردان: قایقرانان سوئد، بریتانیا، آمریکا، نروژ و ایرلند در پایان مرحله چهارم به ترتیب در رده اول تا پنجم قرار گرفتند.

** تیراندازی

* تفنگ بادی 10 متر مردان: نمایندگان رومانی، ایتالیا و هندوستان به ترتیب صاحب مدال های طلا، نقره و برنز شدند.

* اسکیت مردان: تیراندازان آمریکا، دانمارک، سوئد، قطر و جمهوری چک به ترتیب در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

** شنا

* 200 متر آزاد زنان: نمایندگان استرالیا، آمریکا، فرانسه و روسیه از گروه نخست و شناگران ایتالیا، بریتانیا، استرالیا و آمریکا از کروه دوم به ترتیب با قرار گرفتن در رده های اول تا چچهار به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

* 200 متر پروانه مردان: ورزشکاران ژاپن، آفریقای جنوبی، چین و آمریکا از گروه نخست و نمایندگان آمریکا، اتریش، لهستان و صربستان از گروه دوم به ترتیب با قرار گرفتن در رده های اول تا چهارم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

* 200 متر مختلط انفرادی زنان: 2 شناگر از مجارستان با قرار گرفتن در رده اول و چهارم گروه نخست به همراه نمایندگان بریتانیا و زیمباوه که در این گروه رده های دوم و سوم را کسب کردند راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

همچنین نمایندگان چین و استرالیا که رده ها اول و دوم گروه دوم را از آن خود کردند به همراه 2شناگر از آمریکا که در رده های سوم و چهارم این گروه قرار گرفتن به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

* 200 متر آزاد مردان: شناگر کشور فرانسه به مدال طلا دست یافت و ورزشکاران کره جنوبی و چین به طور مشترک صاحب مدال نقره شدند.

* 100 متر کرال پشت زنان: نمایندگان استرالیا، آمریکا و ژاپن به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را کسب کردند.

* 100 متر کرال پشت مردان: دو شناگر از آمریکا مدال های طلا و نقره را از آن خود کردند و نماینده ژاپن به مدال برنز رسید.

* 100 متر قورباغه زنان: شناگران لیتوانی، آمریکا و ژاپن به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.

** پینگ پنگ

*انفرادی مردان: نمایندگان دانمارک، آلمان، هنگ کنگ، چین، چین، ژاپن، تایپه و روومانی به ترتیب با غلبه بر ورزشکاران ژاپن، اتریش، کره شمالی، بلاروس، سنگاپور، کره جنوبی، کرواسی و آلمان به دور پنجم صعود کردند.

*انفرادی زنان: دو نماینده ژاپن مقابل پینگ پنگ بازان هلند و لهستان پیروز شدند و به همراه پینگ پنگ بازان کره جنوبی و هلند که به ترتیب بر نمایندگان اسپانیا و رومانی غلبه کردند راهی دور پنجم شدند.

دو نماینده چین نیز مقابل ورزشکاران هنگ کنگ و کره جنوبی و دو پینگ پینگ باز سنگاپور مقابل آلمان و بلاروس به برتری رسیدند و به دور پنچم صعود کردند.

** تنیس

* انفرادی مردان: نمایندگان بلژیک، سوییس، اسپانیا، صربستان، ازبکستان، آرژانتین، آمریکا و فرانسه به ترتیب مقابل تنیس بازان کلمبیا، فرانسه، روسیه، آلمان، لوکزامبورگ، ایتالیا، تونس و بلغارستان پیروز شدند و به دور سوم صعود کردند.

* انفرادی زنان: ورزشکاران آمریکا، ایتالیا، جمهوری چک، صربستان، اسلواکی، روسیه، بلژیک و دانمارک به ترتیب مقابل نمایندگان لهستان، بلغارستان، چین، بریتانیا، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و بلژیک به برتری رسیدند و راهی دور سوم شدند.

* دونفره مردان: اسپانیا مقابل اتریش پیروز شد و به مرحله سوم صعود کرد.

* دونفره زنان: نمایندگان روسیه و چین به ترتیب مقابل قزاقستان و اسپانیا پیروز شدند و به دور سوم صعود کردند.

** والیبال زنان

گروه A: جمهوری دومینیکن1 روسیه3 / ایتالیا3 ژاپن1 / بریتانیا3 الجزایر2

گروه B: چین3 ترکیه1 / صربستان1 کره جنوبی3 / آمریکا3 برزیل1

** واترپلو زنان

گروه A: اسپانیا11 چین6 / مجارستان13 آمریکا14

گروه B: ایتالیا8 استرالیا10 / بریتانیا6 روسیه7

** وزنه برداری

* ورزن 62 کیلوگرم مردان: نمایندگان کره شمالی، کلمبیا و اندونزی به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند.

* وزنه 58 کیلوگرم زنان: ورزشکاران چین، تایلند و اوکراین به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

ورزشی**7537**1590


منبع: خبرگزاری ایرنا
1391/5/10

Share
کتاب  
  آموزش کوهنوردی به 9 تا 90 ساله‌ها
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات ورزش کتاب «کوهیار را به چاپ رسانده است.به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، ......

  «آموزش کار با دمبل» برای افزایش قدرت و سرعت
کتاب «آموزش کار با دمبل» به قلم «آلن هدریک» به تازگی از سوی نشر هیومن‌کینتیکس منتشر و روانه بازار کتاب ورزشی شد.به ......

  ویراست جدید قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی آمد
ویرایش جدید کتاب «قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی همراه با ترسیمات زمین‌های ورزشی» از سوی نشر ورزش منتشر شد.به ......

تبلیغات
فال حافظ
به صورت آنلاین فال حافظ بگیرید
زندگی سلام
اخبار، پزشکی، روانشناسی، سرگرمی، موفقیت، کسب و کار، آشپزی، مد، ورزشی
سرتیتر آنلاین
آخرین اخبار ایران و جهان
دانستنی های ورزشی  
ورزش هایی برای رفع چاقی پاها و بازو
چربی، یک بافت نرم می باشد و هیچ گاه در یک اندام خوش ترکیب جا نمی گیرد. عضله صاف و استوار می باشد و می تواند به اندام ......

ورزش آیروبیک و فواید آن
ورزش آیروبیک و فواید آن ورزش آیروبیک، ورزش و فعالیتی است که بتواند تپش قلب فرد را افزایش دهد. ورزش ایروبیک، ......

20 ورزش مفید برای درد شانه
20 ورزش مفید برای درد شانه شانه شامل چهار عضله و تاندون است که اطراف مفاصل شانه را پر کرده اند. آسیب سرشانه یکی ......

طناب زدن برای‌ تناسب اندام
طناب زدن برای‌ تناسب اندام اگر از رفتن به سالن ورزشی، دویدن، یا تجهیزات ورزش خانگی خسته شده ‌اید، ممکن است بخواهید ......

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟
تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟ یکی از سوال های بسیار متداولی که بیماران از پزشکان و به ویژه متخصصان پزشکی ورزشی ......