برنامه پنجمین روز المپیک؛ چهره تیم های صعودکننده فوتبال مشخص می شود
به گزارش ایرنا، در پنجمین روز این بازی ها ورزشکاران در 23 رشته مختلف به میدان می روند.
آخرین روز رقابت های مرحله گروهی فوتبال نیز فردا برگزار می شود تا چهره تمام تیم های صعودکننده مشخص شود.
هم اکنون فقط برزیل و ژاپن با کسب دو پیروزی در گروه های C و D صعودخود به مرحله بعدی را قطعی کرده اند.
در گروه A بریتانیا و سنگال چهار امتیازی هستند و اروگوئه با سه امتیاز در تعقیب این دو تیم است.
در گروه B مکزیک و کره جنوبی هر دو با چهار امتیاز شانس بالایی نسبت به سوئیس و گابن یک امتیازی برای حضور در مرحله بعدی دارند.
در گروه C پس از برزیل 6 امتیازی، بلاروس با سه امتیاز قرار دارد و مصر ونیوزیلند هر دو با یک امتیاز سوم و چهارم هستند.
و سرانجام در گروه D ژاپن با دو پیروزی و کسب 6 امتیاز صدرنشین است و هندوراس با چهار و مراکش با یک امتیاز دوم و سوم هستند. اسپانیا هم با دو شکست پیاپی و بدون امتیاز درقعر این گروه قرارگرفته است و ناکام بزرگ و زودهنگام رقابت ها محسوب می شود.
برنامه کامل رقابت های پنجمین روز(چهارشنبه) المپیک 2012 لندن به این شرح است:
** فوتبال مردان
برزیل – نیوزلند
مصر – بلاروس
مکزیک – سوئیس
کره جنوبی – گابن
ژاپن – هندوراس
اسپانیا – مراکش
سنگال – امارات
بریتانیا – اوروگوئه
** تیراندازی با کمان
مرحله یک شانزدهم و یک سی و دوم نهایی انفرادی زنان و مردان
** بدمینتون
یک شانزدهم نهایی انفرادی زنان و مردان
یک چهارم نهایی دونفره مختلط
یک چهارم نهایی دو نفره زنان
** بسکتبال زنان
کانادا – فرانسه
چین – آنگولا
استرالیا– برزیل
بریتانیا – روسیه
کرواسی – جمهوری چک
آمریکا – ترکیه
** والیبال ساحلی
مرحله مقدماتی زنان و مردان
** بوکس
مرحله یک شانزدهم نهایی اوزان 56، 91و مثبت 91 کیلوگرم مردان
** کانو اسلالوم
نیمه نهایی و فینال کایاک مردان
** دوچرخه سواری
ماده تایم تریل انفرادی زنان و مردان
** شیرجه
پرش از تخته سه متر نمایشی مردان
** شمشیربازی
انفرادی اسلحه اپه مردان
انفرادی اسلحه سابر زنان
** ژیمناستیک هنری
فینال انفرادی شش اسباب
** هندبال زنان
نروژ – کره جنوبی
مونته نگرو – آنگولا
فرانسه – سوئد
بریتانیا – برزیل
اسپانیا – دانمارک
روسیه – کرواسی
** هاکی مردان
اسپانیا – استرالیا
بلژیک – هلند
نیوزلند – هند
آفریقای جنوبی – بریتانیا
پاکستان – آرژانتین
کره جنوبی – آلمان
** جودو
وزن منهای 90 کیلوگرم مردان
وزن منهای 70 کیلوگرم زنان
** روئینگ
نیمه نهایی انفرادی سنگین وزن مردان
نیمه نهایی دو نفره سبک وزن مردان
فینال دو نفره زنان
فینال چهارنفره سنگین وزن زنان
فینال هشت نفره مردان
نیمه نهایی چهارنفره سنگین وزن مردان
نیمه نهایی دو نفره مردان
** بادبانی
مواد گوناگون زنان و مردان
** تیراندازی
نیمه نهایی تپانچه مسافت 25 متر زنان
** شنا
مقدماتی و نیمه نهایی 100 متر آزاد زنان
مقدماتی و نیمه نهایی 200 متر کرال پشت مردان و زنان
مقدماتی و نیمه نهایی 200 متر مختلط مردان
مقدماتی و فینال 4 در 200 متر آزاد امدادی زنان
مقدماتی و نیمه نهایی 200 متر قورباغه زنان
فینال 200 متر قورباغه مردان
فینال 200 متر پروانه زنان
فینال 100 متر آزاد مردان
** تنیس روی میز
یک چهارم نهایی انفرادی مردان
رده بندی و فینال انفرادی زنان
** تنیس
** والیبال زنان
جمهوری دومینینکن – ژاپن
الجزایر – روسیه
صربستان – ترکیه
بریتانیا – ایتالیا
آمریکا – چین
برزیل – کره جنوبی
** واترپلو زنان
مجارستان – چین
ایتالیا – روسیه
اسپانیا – آمریکا
بریتانیا - استرالیا
** وزنه برداری
دسته 77 کیلوگرم مردان
دسته 69 کیلوگرم زنان
ورزشی**2024**1590