جمعه 22 فروردین 1399
Fri, Apr 10, 2020
» فریبا : دانه ها استقلال را بیمه می‌کنند
» گوناگون
» جانباز گلبارنژاد در پارالمپیک به خط پایان رسید
» امامی فر: متاسفانه شاهد شادابی درپرسپولیس نیستیم
» در مرحله مقدماتی جام جهانی: تیم ملی فوتسال ازسد آذربایجان عبورمی کند؟
» پله: مسی نسبت به رونالدو بهتراست
» چمنیان: شکست دادن امارات اهمیت دارد
» انتقاد ازمهاجم سرخپوشان
» گوناگون
» آقای برانکو، چرا پرسپولیس دیگر تشنه نیست!
» جوادی : روزهای درخشانی درانتظارکشتی است
» گراسا: لیگ جهانی والیبال محل کسب تجربه نیست
» هاشمی: توزیع بودجه ورزش عادلانه نیست
» صائبی: نتیجه فوق‌العاده‌ای کسب کردیم
» حردانی به مدال برنزرسید
» فلفلی : برای طلا بازی خواهیم کرد
» جدال ایران با برزیل برای طلا
» تبریک روحانی به مدال آوران
» گوناگون
» رحمان ششمین طلای پارالمپیک را کسب کرد
» مسلمی: جویبار،سرشارازاستعدادهایی مثل یزدانی است
» ضرب هفتمین طلای پارالمپیک به نام زهرا
» دربی 83 برنده نداشت
» سفرین: یک فوتبال پاک خلق می‌کنم
» گودرزی: امیدواربه رونق کشتی هستم
» رحمانی: تنها به دنبال برد هستیم
» گوناگون
» حاج‌رضایی : دربی فراتراز یک بازی است
» بدون بلیت به آزادی نروید
» اصفهان، فاتح ورزش خواهران بسیج
جستجو
صفحه اول  >> اخبار >>
با ورزش | نتایج کامل پنجمین روز (چهارشنبه) بازی های المپیک 2012 لندن
نتایج کامل پنجمین روز (چهارشنبه) بازی های المپیک 2012 لندن
نتایج کامل پنجمین روز (چهارشنبه) بازی های المپیک 2012 لندن موضوع: تازه ها
تهران - نتایج کامل پنجمین روز (چهارشنبه) سی امین دوره بازی های المپیک 2012 لندن در رشته های مختلف مشخص شد.

به گزارش ایرنا، درمسابقه های پنجمین روز بازی های المپیک لندن که از ساعت 11 چهارشنبه به وقت تهران آغاز شد و تا ساعاتی از بامداد پنجشنبه ادامه داشت، ورزشکاران 23 رشته با یکدیگر به رقابت پرداختند.

مصاف تیم های والیبال زنان برزیل و کره جنوبی از ساعت 1:30 بامداد پنجشنبه که با برتری 3 بر صفر کره جنوبی به پایان رسیدوهمچنین پیروزی 89 بر 58 تیم بسکتبال زنان آمریکا مقابل ترکیه در مسابقه ای که از ساعت 1:45 بامداد پنجشنبه آغاز شد، دو رقابت پایانی روز پنجم بازی های المپیک لندن بود.

نتایج مسابقه های تیراندازی با کمان، بدمینتون، بسکتبال، والیبال ساحلی، بوکس، قایقرانی کانو اسلالوم، دوچرخه سواری، شیرجه، شمشیربازی، فوتبال، ژیمناستیک، هندبال، هاکی، جودو، قایقرانی روئینگ، قایقرانی بادبانی، تیراندازی، شنا،‌ پینگ پنگ، تنیس، والیبال، واترپلو و وزنه برداری در پنجمین روز بازی های المپیک لندن به شرح زیر است:

** تیراندازی با کمان

* انفرادی مردان: کمانداران اوکراین، چین، کره جنوبی، استرالیا و مولداوی به ترتیب مقابل ورزشکارن تایپه، دو نماینده از کشور مکزیک، آمریکا و بریتانیا پیروز شدند و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

همچنین کمانداری از فرانسه نیز با برتری مقابل هموطن خود راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

* انفرادی زنان: نمایندگان روسیه، اندونزی، آمریکا، چین و دو ورزشکار از کره جنوبی با برتری مقابل کمانداران ایتالیا، بریتانیا، دانمارک، مکزیک، اسپانیا و بلاروس به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

** بدمینتون

* انفرادی زنان: بدمینتون بازان چین، هنگ کنگ، تایپه، چین، تایلند، چین، هندوستان و دانمارک به ترتیب نمایندگان تایپه، فرانسه، سنگاپور، کره جنوبی، آلمان، اندونزی، هلند و ژاپن را شکست دادند و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

* انفرادی مردان: ورزشکاران هندوستان، چین، کره جنوبی، مالزی، دانمارک، ژاپن و دو نماینده دیگر از چین به ترتیب مقابل نمایندگان سریلانکا، اندونزی، دانمارک، اندونزی، کره جنوبی، گواتمالا، هنگ کنگ و آلمان به برتری رسیدند و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند.

* دو نفره مختلط: 2 تیم از چین و نمایندگان اندونزی و دانمارک به ترتیب با برتری مقابل تیم های دانمارک، لهستان، آلمان و تایلند به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

* دو نفره زنان: تیم های روسیه، ژاپن، کانادا و چین به ترتیب با برتری مقابل تیم های آفریقای جنوبی، دانمارک، استرالیا و تایپه راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

** بسکتبال زنان

* گروه A: چین76 آنگولا52 / کرواسی70 جمهوری چک89 / آمریکا89 ترکیه58

* گروه B: کانادا60 فرانسه64 / استرالیا67 برزیل61 / بریتانیا61 روسیه67

** والیبال ساحلی

زنان: تیم های چین، آلمان، روسیه، برزیل، جمهوری چک و آمریکا به ترتیب مقابل تیم های یونان، موریس، سوییس، جمهوری چک، استرالیا و اتریش پیروز شدند.

مردان: تیم های روسیه، لهستان، آمریکا، نروژ، برزیل و آلمان به ترتیب بر تیم های چین، آفریقای جنوبی، لتونی، بریتانیا، کانادا و سوییس غلبه کردند.

** بوکس

* وزن 56 کیلوگرم مردان: نمایندگان کوبا، برزیل، ایرلند، مکزیک، بریتانیا، بلغارستان، الجزایر و آذربایجان به ترتیب مقابل ورزشکاران آمریکا، روسیه، قزاقستان، تاجیکستان، ایتالیا، استرالیا، جمهوری دومینیکن و ژاپن به برتری رسیدند و راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند.

* وزن 91 کیلوگرم مردان: بوکسورهای روسیه، بلغارستان، آرژانتین، جمهوری آذربایجان، کوبا، ایتالیا و بلاروس به ترتیب با پیروزی مقابل نمایندگان آمریکا، چین، الجزایر، استرالیا، ایران (علی مظاهری)، آنگولا و اکوادور به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

* وزن بعلاوه 91 کیلوگرم مردان: ورزشکاران آذربایجان، روسیه، مراکش، ایتالیا، قزاقستان، کانادا، چین و بریتانیا با برتری مقابل بوکسورهای کنگو، آمریکا، کامرون، اکوادور، آلمان، فرانسه، استرالیا و کوبا به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند.

** قایقرانی کانو اسلالوم

* کایاک یک نفره مردان: نمایندگان ایتالیا، جمهوری چک و آلمان به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

** دوچرخه سواری

* تایم تریل انفرادی زنان: ورزشکاران آمریکا، آلمان و روسیه به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

* تایم تریل انفرادی مردان: دو رکابزن بریتانیا مدال های طلا و برنز را تصاحب کردند و مدال نقره به نماینده آلمان رسید.

** شیرجه

* شیرجه دونفره هماهنگ از تخته 3متر مردان: نمایندگان چین، روسیه و آمریکا به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

** شمشیربازی

* اسلحه اپه انفرادی مردان: نمایندگان ونزوئلا، نروژ و کره جنوبی به ترتیب مدال های طلا، نقره و برتز را تصاحب کردند.

* اسلحه سابر انفرادی زنان: شمشیربازان کره جنوبی، روسیه و اوکراین به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

** فوتبال مردان

گروه A: سنگال1 امارات عربی متحد ه 1 / بریتانیا1 اروگوئه صفر (تیم های بریتانیا و سنگال به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند)

گروه B: مکزیک1 سوئیس صفر/ کره جنوبی صفر گابن صفر (تیم های مکزیک و کره جنوبی راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند)

گروه C: برزیل3 نیوزیلند صفر / مصر3 بلاروس1 (تیم های برزیل و مصر به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند)

گروه D: ژاپن صفر هندوراس صفر/ اسپانیا صفر مراکش صفر (تیم های ژاپن و هندوراس به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند)

** ژیمناستیک هنری

* انفرادی 6 اسباب مردان: نمایندگان ژاپن، آلمان و آمریکا به ترتیب صاحب مدال های طلا، نقره و برنز شدند.

** هندبال زنان

گروه A: مونته نگرو 30 آنگولا 25 / بریتانیا 17 برزیل30 / روسیه 28 کرواسی30

گروه B: نروژ27 کره جنوبی27 / فرانسه29 سوئد17 / اسپانیا24 دانمارک21

** هاکی مردان

گروه A: اسپانیا صفر استرالیا5 / آفریقای جنوبی2 بریتانیا2 / پاکستان2 آرژانتین صفر

گروه B: بلژیک1 هلند3 / نیوزلند3 هندوستان1 / کره جنوبی صفر آلمان1

** جودو

* وزن منهای 90 کیلوگرم مردان: جودوکاران کره جنوبی و کوبا به ترتیب صاحب مدال طلا و نقره شدند و نمایندگان ژاپن و یونان به طور مشترک به مدال برنز رسیدند.

* وزن منهای 70 کیلوگرم زنان: جودوکار کشور فرانسه به مدال طلا دست یافت، نماینده کشور آلمان به مدال نقره رسید و ورزشکاران هلند و کلمبیا به طور مشترک مدال برنز را کسب کردند.

** قایقرانی روئینگ

* یک نفره سنگین وزن مردان: نمایندگان نیوزیلند،سوئد و آلمان از گروه نخست، جمهوری چک، بریتانیا و جمهوری آذربایجان از گروه دوم، با قرار گرفتن در رده های اول تا سوم گروه های خود به مرحله نهایی (فینال A) صعود کردند.

* دونفره سبک وزن مردان: تیم های چین و آمریکا به ترتیب با قرار گرفتن در رده های اول و دوم به مرحله نهایی (فینال A) صعودکردند.

* دونفره زنان: نمایندگان بریتانیا، استرالیا و نیوزلند به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.

* چهارنفره سنگین وزن زنان: تیم های اوکراین، آلمان و آمریکا به ترتیب صاحب مدال های طلا، نقره و برنز شدند.

* هشت نفره مردان: تیم های آلمان، کانادا و بریتانیا به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

* چهارنفره سنگین وزن مردان: تیم های کرواسی، استرالیا و بریتانیا از گروه نخست و آلمان، استونی و لهستان از گروه دوم، با قرار گرفتن در رده های اول تا سوم گروه های خود راهی مرحله نهایی (فینال A) شدند.

* دونفره مردان: نمایندگان نیوزیلند، ایتالیا و کانادا از گروه نخست و بریتانیا فرانسه و استرالیا از گروه دوم، با قرار گرفتن در رده های اول تا سوم گروه های خود به مرحله نهایی (فینال A) صعود کردند.

** قایقرانی بادبانی

* کلاس RS-X مردان: قایقرانان بریتانیا، یونان، هلند، لهستان و فرانسه در پایان مرحله چهارم به ترتیب رده های اول تا پنجم را کسب کردند.

* دونفره کلاس 49er مردان: ورزشکاران آمریکا، ایرلند، اسپانیا، استرالیا و اتریش در پایان مرحله چهارم به ترتیب در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

* سه نفره کلاس Laser Radial زنان: نمایندگان ایرلند، بریتانیا، چین، فنلاند و هلند در پایان مرحه دوم به ترتیب در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

* کلاس لیزر (Laser) مردان: قبرس، بریتانیا، آلمان، کرواسی و سوئد در پایان مرحله چهارم به ترتیب رده های اول تا پنجم را به خود اختصاص دادند.

* سه نفره کلاس Elliott 6 زنان: تیم های تیم های از آمریکا، اسپانیا، پرتغال، نیوزلند، فنلاند، هلند، روسیه، فرانسه، استرالیا، روسیه، فنلاند و استرالیا مقابل حریفان خود پیروز شدند.

* کلاس RS-X زنان: قایقرانان اسپانیا، رژیم اشغالگر قدس، لهستان، فنلاند و آلمان در پایان مرحله چهارم به ترتیب رده های اول تا پنجم را کسب کردند.

** تیراندازی

* تپانچه مسافت 25 متر متر زنان: تیراندازان کره جنوبی، چین و اوکراین به ترتیب مدال های طلا، نقره و برتز را کسب کردند.

** شنا

* 100 متر آزاد زنان: شناگران استرالیا، بلاروس و آمریکا در رده های اول تا سوم گروه نخست و نمایندگان هلند، آمریکا، چین، دانمارک و بریتانیا به ترتیب در رده های اول تا پنجم گروه دوم قرار گرفتند و به مرحله نهایی صعود کردند.

* 200 متر کرال پشت مردان: نمایندگان آمریکا، ژاپن، لهستان، استرالیا و رژیم اشغالگر قدس، رده های اول تا پنجم گروه نخست و شناگران آمریکا، چین و ژاپن، رده های اول تا سوم گروه دوم را کسب کردند و به مرحله نهایی راه یافتند.

* 200 متر قورباغه زنان: شناگران دانمارک، روسیه، آمریکا و استرالیا از گروه نخست و آمریکا، ژاپن، آفریقای جنوبی و کانادا از گروه دوم با قرار گرفتن در رده های اول تا چهارم به مرحله نهایی صعود کردند.

* 200 متر مختلط انفرادی مردان: دوشناگر آمریکا و نمایندگان بریتانا و رژیم اشغالگر قدس در گروه نخست و شناگران مجارستان، برزیل و دو نماینده ژاپن در گروه دوم به ترتیب رده های اول تا چهارم را کسب کردند.

* 4 در 200 متر آزاد امدادی زنان: شناگران آمریکا، استرالیا و فرانسه به ترتیب به مدال های طلا، نقره و برنز دست یافتند.

* 200 متر قورباغه مردان: نمایندگان مجارستان، بریتانیا و ژاپن به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

* 200 متر پروانه زنان: شناگران چین، اسپانیا و ژاپن به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند.

* 100 متر آزاد مردان: نمایندگان آمریکا، استرالیا و کانادا به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

** پینگ پنگ

*انفرادی مردان: 2 نماینده کشور چین با برتری مقابل ورزشکاران هنگ کنگ و ژاپن راهی دیدار نهایی شدند.

*انفرادی زنان: 2 پینگ پنگ باز از کشور چین صاحب مدال های طلا و نقره شدند و پینگ پنگ باز سنگاپور به مدال برنز رسید.

** تنیس

* انفرادی مردان: نمایندگان اسپانیا، آرژانتین، سوییس، فرانسه، صربستان، آمریکا، بریتانیا و ژاپن به ترتیب مقابل تنیس بازان بلژیک، فرانسه، ازبکستان، اسپانیا، استرالیا، صربستان، قبرس و اسپانیا پیروز شدند و به دور چهارم صعود کردند.

* انفرادی زنان: ورزشکاران آلمان، آمریکا، روسیه، جمهوری چک، آلمان، بلاروس، روسیه و دانمارک به ترتیب مقابل نمایندگان صربستان، روسیه، آلمان، ایتالیا، آمریکا، روسیه، آلمان و اسلواکی به برتری رسیدند و راهی دور چهارم شدند.

* دونفره مردان: تیم های برزیل، رژیم اشغالگر قدس، کرواسی و فرانسه با غلبه بر تیم های جمهوری چک، سوییس، سوئد و هندوستان به مرحله بعد صعود کردند.

* دونفره زنان: نمایندگان آمریکا و تایپه مقابل روسیه و ایتالیا پیروز شدند و به مرحله بعد صعود کردند.

* دونفره مختلط: نمایندگان استرالیا، آرژانتین، آمریکا، ایتالیا و بلاروس با غلبه بر تیم های لهستان، روسیه، ایتالیا، سوئد و آلمان به دور دوم صعود کردند.

** والیبال زنان

گروه A: جمهوری دومینیکن صفر ژاپن3 / الجزایر صفر روسیه3 / بریتانیا صفر ایتالیا3

گروه B: صربستان صفر ترکیه3 / آمریکا3 چین صفر / برزیل صفر کره جنوبی3

** واترپلو زنان

گروه A: مجارستان11 چین10 / اسپانیا9 آمریکا9

گروه B: ایتالیا4 روسیه7 / بریتانیا3 استرالیا16

** وزنه برداری

* ورزن 77 کیلوگرم مردان: دو ورزشکار کشور چین مدال های طلا و نقره را تصاحب کردند و مدال برنز به ورزنه بردار کوبا رسید.

* وزن 69 کیلوگرم زنان: نمایندگان کره شمالی، رومانی و بلاروس به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

ورزشی**7537**1590


منبع: خبرگزاری ایرنا
1391/5/12

Share
کتاب  
  آموزش کوهنوردی به 9 تا 90 ساله‌ها
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات ورزش کتاب «کوهیار را به چاپ رسانده است.به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، ......

  «آموزش کار با دمبل» برای افزایش قدرت و سرعت
کتاب «آموزش کار با دمبل» به قلم «آلن هدریک» به تازگی از سوی نشر هیومن‌کینتیکس منتشر و روانه بازار کتاب ورزشی شد.به ......

  ویراست جدید قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی آمد
ویرایش جدید کتاب «قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی همراه با ترسیمات زمین‌های ورزشی» از سوی نشر ورزش منتشر شد.به ......

تبلیغات
فال حافظ
به صورت آنلاین فال حافظ بگیرید
زندگی سلام
اخبار، پزشکی، روانشناسی، سرگرمی، موفقیت، کسب و کار، آشپزی، مد، ورزشی
سرتیتر آنلاین
آخرین اخبار ایران و جهان
دانستنی های ورزشی  
ورزش هایی برای رفع چاقی پاها و بازو
چربی، یک بافت نرم می باشد و هیچ گاه در یک اندام خوش ترکیب جا نمی گیرد. عضله صاف و استوار می باشد و می تواند به اندام ......

ورزش آیروبیک و فواید آن
ورزش آیروبیک و فواید آن ورزش آیروبیک، ورزش و فعالیتی است که بتواند تپش قلب فرد را افزایش دهد. ورزش ایروبیک، ......

20 ورزش مفید برای درد شانه
20 ورزش مفید برای درد شانه شانه شامل چهار عضله و تاندون است که اطراف مفاصل شانه را پر کرده اند. آسیب سرشانه یکی ......

طناب زدن برای‌ تناسب اندام
طناب زدن برای‌ تناسب اندام اگر از رفتن به سالن ورزشی، دویدن، یا تجهیزات ورزش خانگی خسته شده ‌اید، ممکن است بخواهید ......

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟
تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟ یکی از سوال های بسیار متداولی که بیماران از پزشکان و به ویژه متخصصان پزشکی ورزشی ......