جمعه 22 فروردین 1399
Fri, Apr 10, 2020
» فریبا : دانه ها استقلال را بیمه می‌کنند
» گوناگون
» جانباز گلبارنژاد در پارالمپیک به خط پایان رسید
» امامی فر: متاسفانه شاهد شادابی درپرسپولیس نیستیم
» در مرحله مقدماتی جام جهانی: تیم ملی فوتسال ازسد آذربایجان عبورمی کند؟
» پله: مسی نسبت به رونالدو بهتراست
» چمنیان: شکست دادن امارات اهمیت دارد
» انتقاد ازمهاجم سرخپوشان
» گوناگون
» آقای برانکو، چرا پرسپولیس دیگر تشنه نیست!
» جوادی : روزهای درخشانی درانتظارکشتی است
» گراسا: لیگ جهانی والیبال محل کسب تجربه نیست
» هاشمی: توزیع بودجه ورزش عادلانه نیست
» صائبی: نتیجه فوق‌العاده‌ای کسب کردیم
» حردانی به مدال برنزرسید
» فلفلی : برای طلا بازی خواهیم کرد
» جدال ایران با برزیل برای طلا
» تبریک روحانی به مدال آوران
» گوناگون
» رحمان ششمین طلای پارالمپیک را کسب کرد
» مسلمی: جویبار،سرشارازاستعدادهایی مثل یزدانی است
» ضرب هفتمین طلای پارالمپیک به نام زهرا
» دربی 83 برنده نداشت
» سفرین: یک فوتبال پاک خلق می‌کنم
» گودرزی: امیدواربه رونق کشتی هستم
» رحمانی: تنها به دنبال برد هستیم
» گوناگون
» حاج‌رضایی : دربی فراتراز یک بازی است
» بدون بلیت به آزادی نروید
» اصفهان، فاتح ورزش خواهران بسیج
جستجو
صفحه اول  >> اخبار >>
با ورزش | نتایج کامل هفتمین روز(جمعه) بازی های المپیک 2012 لندن
نتایج کامل هفتمین روز(جمعه) بازی های المپیک 2012 لندن
نتایج کامل هفتمین روز(جمعه) بازی های المپیک 2012 لندن موضوع: تازه ها
تهران – نتایج کامل هفتمین روز (جمعه) سی امین دوره بازی های المپیک 2012 در رشته های مختلف مشخص شد.

به گزارش ایرنا، رقابت های هفتمین روز بازی های المپیک لندن از ساعت11 جمعه به وقت تهران با تساوی 2 بر 2 تیم های هاکی مردان استرالیا و آرژانتین آغاز شد و با دیدار تیم های بسکتبال زنان آمریکا و جمهوری چک که از ساعت 1:45 بامداد شنبه آغاز شد و به برتری 86 بر 61 تیم آمریکا انجامید، به پایان رسید.

در این روز ورزشکاران در 24 رشته مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند که نتایج کامل این مسابقه ها به شرح زیر است:

** تیراندازی با کمان

* انفرادی مردان: کمانداران کره جنوبی، ژاپن و چین به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند.

** دوومیدانی

* پرتاب وزنه مردان: نمایندگان لهستان، آلمان و آمریکا به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

* چهار ماده از هفت گانه زنان

الف) 100 متر مانع: نماینده لهستان، سه ورزشکار از اوکراین و نماینده بریتانیا در رده نخست گروه های اول تا پنجم قرار گرفتند.

ب) پرش ارتفاع: ورزشکاران لیتوانی و اوکراین رده نخست گروه های A و B را کسب کردند.

پ) پرتاب وزنه: ورزشکاران لیتوانی و روسیه رده نخست گروه های A و B را به خود اختصاص دادند.

ث) 200 متر: نمایندگان لهستان، بریتانیا، سوییس، آمریکا و هلند در رده نخست گروه های اول تا پنجم قرار گرفتند.

* سه گام زنان: نمایندگان جامائیکا، بریتانیا، اوکراین، روسیه، اسلواکی، روسیه و اسلوونی به ترتیب رده های اول تا هفتم گروه نخست را کسب کردند و به همراه ورزشکاران قزاقستان، کلمبیا، اوکراین، برزیل و کوبا که در رده های اول تا پنجم گروه دوم قرار گرفتند به مرحله نهایی صعود کردند.

* 100 متر زنان: نمایندگان تایلند، آمریکا، جامائیکا، نیجریه، آمریکا، جامائیکا و ساحل عاج در رده نخست گروه های اول تا هفتم قرار گرفتند.

* 400 متر مانع مردان: دونده های کوبا، آمریکا، بریتانیا، پورتوریکو، آمریکا و جمهوری دومینیکن رده نخست گروه های اول تا ششم را به خود اختصاص دادند.

* پرتاب چکش مردان: نمایندگان جمهوری چک، بلاروس، اوکراین، آمریکا، بریتانیا، تاجیکستان، اسلوونی، مجارستان، ژاپن، روسیه، ایتالیا و لهستان به ترتیب با قرار گرفتن در رده های اول تا دوازدهم مجموع دو گروه به مرحله نهایی صعود کردند.

* 400 متر زنان: ورزشکاران آمریکا، بوتسوانا، آمریکا، آمریکا، رویبه، جامائیکا و نیجریه در رده نخست گروه های اول تا هفتم قرار گرفتند.

* 3000 متر مانع مردان: دونده های فرانسه، کنیا، مراکش، اوگاندا، کنیا، ترکیه، مراکش، ایتالیا، آمریکا، اتیوپی، مولداوی، کنیا، آمریکا، اتیوپی و فنلاند به مرحله نهایی صعود کردند.

* پرتاب دیسک زنان: نمایندگان آمریکا، فرانسه، استرالیا، آلمان، لیتوانی، چین، کوبا، روسیه، چین، کرواسی، آلمان و هندوستان به مرحله نهایی صعود کردند.

* پرش طول مردان: ورزشکاران آمریکا و برزیل در رده نخست گروه های اول و دوم قرار گرفتند.

* 1500 متر مردان: دوندگان الجزایر، عربستان سعودی و نیوزلند در رده نخست گروه های اول تا سوم قرار گرفتند.

* 10000 متر زنان: دونده اتیوپی به مدال طلا دست یافت و ورزشکاران کنیا مدال های نقره و برنز را از آن خود کردند.

** بدمینتون

* انفرادی زنان: دو نماینده کشور چین با برتری مقابل دیگر ورزشکار چینی و بدمینتون باز هندوستان به دیدار نهایی صعود کردند.

* دونفره مختلط: دو تیم از چین مدال های طلا و نقره را به خود اختصاص دادند و نماینده دانمارک به مدال برنز رسید.

* انفرادی مردان: نمایندگان مالزی و چین به ترتیب با برتری مقابل بدمینتون بازان چین و کره جنوبی راهی دیدار نهایی شدند.

** بسکتبال زنان

گروه A: آنگولا56 کرواسی75 / ترکیه82 چین55 / جمهوری چک61 آمریکا88

گروه B: برزیل73 کانادا79 / روسیه66 استرالیا70 / فرانسه80 بریتانیا77

** والیبال ساحلی

* زنان: تیم هایی از آلمان، برزیل، آمریکا و استرالیا به ترتیب مقابل تیم های آلمان، هلند، سوییس و روسیه پیروز شدند.

* مردان: تیم های لهستان، لتونی، ایتالیا و برزیل به ترتیب مقابل تیم های سوییس، نروژ، آمریکا و اسپانیا به برتری رسیدند.

** بوکس مردان

* ورن 52 کیلوگرم: نمایندگان روسیه، پرتوریکو، ازبکستان، مغولستان، فرانسه، ایرلند، کوبا و بریتانیا به ترتیب بر ورزشکاران الجزایر، برزیل، مصر، ایتالیا، آمریکا، غنا، تایلند و قزاقستان غلبه کردند.

* وزن 69 کیلوگرم: بوکسورهای اوکراین، فرانسه، کانادا، بریتانیا، هندوستان، روسیه، ونزوئلا و قزاقستان به ترتیب مقابل نمایندگان مولداوی، مغولستان، استرالیا، لیتوانی، آمریکا، ایرلند، آفریقای جنوبی و ژاپن پیروز شدند.

** دوچرخه سواری

* کایرین زنان: نمایندگان بریتانیا، چین و هنگ کنگ به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

* تعقیبی تیمی مردان: تیم های بریتانیا، استرالیا و نیوزلند به ترتیب به مدال های طلا، نقره و برنز دست یافتند.

* تعقیبی تیمی زنان: تیم های بریتانیا، آمریکا، استرالیا، کانادا، نیوزلند، هلند، آلمان و بلاروس به ترتیب با قرار گرفتن در رده های اول تا هشتم به مرحله بعد صعود کردند.

** شیرجه

* پرش نمایشی از تخته 3متر زنان: دو نماینده از چین و ورزشکاران ایتالیا، کانادا، استرالیا، کانادا، آمریکا، روسیه، مکزیک، آمریکا، سوئد، آلمان، ایتالیا، اوکراین، آلمان، دو نماینده از بریتانیا و ورزشکار استرالیا به ترتیب با قرارگرفتن در رده های اول تا هجدهم به مرحله بعد صعود کردند.

** سوارکاری

* روز دوم انفرادی درساژ: سوارکاران بریتانیا، هلند، دو نماینده آلمان و بریتانیا به ترتیب در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

* روز دوم تیمی درساژ: تیم های بریتانیا، آلمان، هلند، دانمارک و آمریکا به ترتیب رده های اول تا پنجم را کسب کردند.

** شمشیربازی

* تیمی اسلحه سابر مردان: تیم های کره جنوبی، رومانی و ایتالیا به ترتیب صاحب مدال های طلا، نقره و برنز شدند.

** فوتبال زنان - مرحله یک چهارم نهایی

سوئد2 فرانسه1 / آمریکا2 نیوزلند صفر / برزیل صفر ژاپن2 / بریتانیا صفر کانادا2

** هندبال زنان

گروه A: آنگولا31 بریتانیا25 / کرواسی27 مونته نگرو26 / روسیه31 برزیل27

گروه B: کره جنوبی21 فرانسه24 / اسپانیا25 سوئد24 / دانمارک23 نروژ24

** هاکی مردان

گروه A: استرالیا2 آرژانتین2 / بریتانیا4 پاکستان1 / آفریقای جنوبی2 اسپانیا3

گروه B: هلند5 نیوزلند1 / آلمان5 هندوستان2 / بلژیک2 کره جنوبی1

** جودو

* وزن بعلاوه 100 کیلوگرم مردان: نماینده فراسه به مدال طلا دست یافت، ورزشکار روسیه صاحب مدال نقره شد و جودوکاران برزیل و آلمان به طور مشترک مدال برنز را کسب کردند.

* وزن بعلاوه 78 کیلوگرم زنان: جودوکاران کوبا و ژاپن به ترتیب مدال های طلا و نقره را تصاحب کردند و نمایندگان چین و بریتانیا به طور مشترک به مدال برنز رسیدند.

** قایقرانی روئینگ

* تک نفره سنگین وزن مردان: نمایندگان نیوزلند، جمهوری چک و بریتانیا به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را کسب کردند.

* چهارنفره سنگین وزن مردان: تیم های آلمان، کرواسی و استرالیا به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.

* دونفره مردان: پاروزنان نیوزلند، فرانسه و بریتانیا به ترتیب مدل های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

* دونفره سنگین وزن زنان: نمایندگان بریتانیا، استرالیا و لهستان به ترتیب صاحب مدال های طلا، نقره و برنز شدند.

** قایقرانی بادبانی

* یک نفره کلاس Finn مردان: نمایندگان بریتانیا، هلند، دانمارک، اسپانیا و استرالیا در پایان مرحله دهم به ترتیب رده های اول تا پنجم را کسب کردند.

* کلاس لیزر (Laser) مردان: قایقرانان استرالیا، سنگاپور، اروگوئه، آلمان و هلند در پایان مرحله هشتم به ترتیب رده های اول تا پنجم را به خود اختصاص دادند.

* دونفره کلاس 470 زنان: ورزشکاران بریتانیا، آلمان، آمریکا، ژاپن و برزیل در پایان مرحله دوم به ترتیب در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

* دونفره کلاس 470 مردان: نمایندگان استرالیا، بریتانیا، آمریکا، نیوزلند و پرتغال در پایان مرحله چهارم به ترتیب رده های اول تا پنجم را کسب کردند.

* دو نفره کلاس Star مردان: قایقرانان بریتانیا، لهستان، برزیل، آلمان و نروژ در پایان مرحله دهم به ترتیب رده های اول تا پنجم به خود اختصاص دادند.

* سه نفره کلاس Laser Radial زنان: ورزشکاران بلژیک، فنلاند، هلند، چین و مکزیک در پایان مرحله هشتم به ترتیب در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

* دونفره کلاس 49er مردان: نمایندگان نیوزلند، فرانسه، فنلاند، استرالیا و آمریکا در پایان مرحله یازدهم به ترتیب در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

** تیراندازی

* تفنگ درازکش مسافت 50 متر مردان: نمایندگان بلاروس، بلژیک و اسلوونی به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.

* تپانچه آتش سریع (راپید فایر) مسافت 25 متر مردان: تیراندازان کوبا، هندوستان و چین به ترتیب صاحب مدال های طلا، نقره و برنز شدند.

** شنا

* 50 متر آزاد زنان: نمایندگان هلند، آلمان، باهاماس، آمریکا و سوئد به ترتیب رده های اول تا پنجم گروه نخست را کسب کردند و به همراه شناگران هلند، بلاروس و بریتانیا که در رده های اول تا سوم گروه دوم قرار گرفتند به مرحله نهایی صعود کردند.

* 1500 متر آزاد مردان: نمایندگان چین، تونس، کانادا، ایتالیا، بریتانیا، کره جنوبی، آمریکا و لهستان به ترتیب با قرار گرفتن در رده های اول تا هشتم مجموع گروه های شرکت کننده راهی مرحله نهایی شدند.

* چهار در 100 متر مختلط امدادی زنان: تیم های استرالیا، ژاپن، دانمارک، آمریکا، هلند، بریتانیا، چین و روسیه به ترتیب با قرار گرفتن در رده های اول تا هشتم مجموع دو گروه شرکت کننده به مرحله نهایی راه یافتند.

* چهار در 100 متر مختلط امدادی مردان: تیم های آمریکا، بریتانیا، ژاپن، استرالیا، هلند، آلمان، مجارستان و کانادا به ترتیب با قرار گرفتن در رده های اول تا هشتم مجموع دو گروه شرکت کننده به مرحله نهایی صعود کردند.

* 200 متر کرال پشت زنان: شناگران آمریکا مدال های طلا و برنز را از آن خود کردند و مدال نقره به نماینده روسیه رسید.

* 100 متر پروانه مردان: نمایندگان آمریکا، آفریقای جنوبی و روسیه به ترتیب صاحب مدال های طلا، نقره و برنز شدند.

* 800 متر آزاد زنان: شناگران آمریکا، اسپانیا و بریتانیا به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.

* 50 متر آزاد مردان: نمایندگان فرانسه، آمریکا و برزیل به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را کسب کردند.

** پینگ پنگ

* تیمی زنان: تیم های ژاپن، سنگاپور، کره جنوبی، چین، آلمان، کره شمالی، هنگ کنگ و هلند به ترتیب مقابل تیم های آمریکا، لهستان، برزیل، اسپانیا، استرالیا، بریتانیا، اتریش و مصر به برتری رسیدند.

* تیمی مردان - مرحله اول: تیم های پرتغال، هنگ کنگ، آلمان و اتریش به ترتیب بر تیم های بریتانیا، برزیل، سوئد و مصر غلبه کردند.

** تنیس

* دونفره مختلط: تیم های آلمان و آمریکا به ترتیب مقابل تیم های ایتالیا و آرژانتین پیروز شدند.

* انفرادی مردان: نمایندگان سوییس و بریتانیا با برتری مقابل تنیسورهای آرژانتین و صربستان به دیدار نهایی راه یافتند.

* دونفره زنان: تیم جمهوری چک مقابل آمریکا به برتری رسید.

* دونفره مردان: تیم های آمریکا و فرانسه به ترتیب با غلبه بر تیم های فرانسه و اسپانیا به دیدار نهایی صعود کردند.

* انفرادی زنان: تنیس باز روسیه با غلبه بر هموطن خود و نماینده آمریکا که موفق به شکست ورزشکار بلاروس شد به دیدار پایانی صعود کردند.

** ترامپولین

* مردان: ورزشکاران کشور چین مدال های طلا و برنز را تصاحب کردند و نماینده روسیه به مدال نقره رسید.

** والیبال زنان

گروه A: ژاپن1 روسیه3 / بریتانیا صفر جمهوری دومینینکن3 / الجزایر صفر ایتالیا3

گروه B: برزیل3 چین2 / ترکیه3 کره جنوبی2 / آمریکا3 صربستان صفر

** واترپلو زنان

گروه A: اسپانیا13 مجارستان11 / چین6 آمریکا7

گروه B: روسیه8 استرالیا11 / بریتانیا5 ایتالیا10

** وزنه برداری

* دسته 85 کیلوگرم مردان: نمایندگان لهستان، روسیه و جمهوری اسلامی ایران (کیانوش رستمی) به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

* دسته 75 کیلوگرم زنان: وزنه برداران قزاقستان، روسیه و بلاروس به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را کسب کردند.

ورزشی**7537**1590


منبع: خبرگزاری ایرنا
1391/5/14

Share
کتاب  
  آموزش کوهنوردی به 9 تا 90 ساله‌ها
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات ورزش کتاب «کوهیار را به چاپ رسانده است.به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، ......

  «آموزش کار با دمبل» برای افزایش قدرت و سرعت
کتاب «آموزش کار با دمبل» به قلم «آلن هدریک» به تازگی از سوی نشر هیومن‌کینتیکس منتشر و روانه بازار کتاب ورزشی شد.به ......

  ویراست جدید قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی آمد
ویرایش جدید کتاب «قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی همراه با ترسیمات زمین‌های ورزشی» از سوی نشر ورزش منتشر شد.به ......

تبلیغات
فال حافظ
به صورت آنلاین فال حافظ بگیرید
زندگی سلام
اخبار، پزشکی، روانشناسی، سرگرمی، موفقیت، کسب و کار، آشپزی، مد، ورزشی
سرتیتر آنلاین
آخرین اخبار ایران و جهان
دانستنی های ورزشی  
ورزش هایی برای رفع چاقی پاها و بازو
چربی، یک بافت نرم می باشد و هیچ گاه در یک اندام خوش ترکیب جا نمی گیرد. عضله صاف و استوار می باشد و می تواند به اندام ......

ورزش آیروبیک و فواید آن
ورزش آیروبیک و فواید آن ورزش آیروبیک، ورزش و فعالیتی است که بتواند تپش قلب فرد را افزایش دهد. ورزش ایروبیک، ......

20 ورزش مفید برای درد شانه
20 ورزش مفید برای درد شانه شانه شامل چهار عضله و تاندون است که اطراف مفاصل شانه را پر کرده اند. آسیب سرشانه یکی ......

طناب زدن برای‌ تناسب اندام
طناب زدن برای‌ تناسب اندام اگر از رفتن به سالن ورزشی، دویدن، یا تجهیزات ورزش خانگی خسته شده ‌اید، ممکن است بخواهید ......

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟
تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟ یکی از سوال های بسیار متداولی که بیماران از پزشکان و به ویژه متخصصان پزشکی ورزشی ......