چهارشنبه 7 خرداد 1399
Wed, May 27, 2020
» فریبا : دانه ها استقلال را بیمه می‌کنند
» گوناگون
» جانباز گلبارنژاد در پارالمپیک به خط پایان رسید
» امامی فر: متاسفانه شاهد شادابی درپرسپولیس نیستیم
» در مرحله مقدماتی جام جهانی: تیم ملی فوتسال ازسد آذربایجان عبورمی کند؟
» پله: مسی نسبت به رونالدو بهتراست
» چمنیان: شکست دادن امارات اهمیت دارد
» انتقاد ازمهاجم سرخپوشان
» گوناگون
» آقای برانکو، چرا پرسپولیس دیگر تشنه نیست!
» جوادی : روزهای درخشانی درانتظارکشتی است
» گراسا: لیگ جهانی والیبال محل کسب تجربه نیست
» هاشمی: توزیع بودجه ورزش عادلانه نیست
» صائبی: نتیجه فوق‌العاده‌ای کسب کردیم
» حردانی به مدال برنزرسید
» فلفلی : برای طلا بازی خواهیم کرد
» جدال ایران با برزیل برای طلا
» تبریک روحانی به مدال آوران
» گوناگون
» رحمان ششمین طلای پارالمپیک را کسب کرد
» مسلمی: جویبار،سرشارازاستعدادهایی مثل یزدانی است
» ضرب هفتمین طلای پارالمپیک به نام زهرا
» دربی 83 برنده نداشت
» سفرین: یک فوتبال پاک خلق می‌کنم
» گودرزی: امیدواربه رونق کشتی هستم
» رحمانی: تنها به دنبال برد هستیم
» گوناگون
» حاج‌رضایی : دربی فراتراز یک بازی است
» بدون بلیت به آزادی نروید
» اصفهان، فاتح ورزش خواهران بسیج
جستجو
صفحه اول  >> اخبار >>
با ورزش | نتایج کامل هشتمین روز (شنبه) بازی های المپیک 2012 لندن
نتایج کامل هشتمین روز (شنبه) بازی های المپیک 2012 لندن
نتایج کامل هشتمین روز (شنبه) بازی های المپیک 2012 لندن موضوع: تازه ها
تهران - نتایج کامل هشتمین روز (شنبه) سی امین دوره بازی های المپیک 2012 در رشته های مختلف مشخص شد.

به گزارش ایرنا، رقابت های هشتمین روز بازی های المپیک لندن از ساعت 11 شنبه به وقت تهران با برتری یک بر صفر تیم هاکی زنان استرالیا مقابل آفریقای جنوبی آغاز شد و با دیدار تیم های والیبال مردان برزیل و صربستان که از ساعت 2:15 بامداد یکشنبه آغاز شد و به برتری 3 بر 2 تیم برزیل انجامید، به پایان رسید.

در این روز ورزشکاران در 23 رشته مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند که نتایج کامل این مسابقه ها به شرح زیر است:

** دوومیدانی

* 100 متر مردان: سه ورزشکار از آمریکا، سه دونده از جامائیکا و نماینده بریتانیا به ترتیب در رده نخست گروه های اول تا هفتم قرار گرفتند.

* هفتگانه زنان: نمایندگان بریتانیا، آلمان و روسیه به ترتیب صاحب مدال های طلا، نقره و برنز شدند.

* پرش با نیزه زنان: نمایندگان روسیه، کوبا، آمریکا، آلمان، لهستان، آلمان، بریتانیا، فرانسه، آلمان، آمریکا، استرالیا و جمهوری چک به ترتیب با قرار گرفتن در رده های اول تا دوازدهم مجموع گروه های اول و دوم به مرحله نهایی صعود کردند.

* 400 متر مردان: دونده های جمهوری دومینیکن، گرانادا، بلژیک، دو ورزشکار از باهاماس و نمایندگان استرالیا و بلژیک در رده نخست گروه های اول تا هفتم قرار گرفتند.

* سه هزار بامانع زنان: دونده آلمان و دو نمانیده از اتیوپی رده نخست گروه های اول تا سوم را کسب کردند.

* 20 کیلومتر پیاده روی مردان: دو ورزشکار کشور چین مدال های طلا و برنز را به خود اختصاص دادند و نماینده گواتمالا صاحب مدال نقره شد.

* 400متر بامانع مردان: 3 ورزشکار از آمریکا و دونده های بریتانیا، پورتوریکو، جمهوری دومینیکن، ترینیداد و توباگو و جامائیکا به مرحله نهایی صعود کردند.

* پرتاب دیسک زنان: نمایندگان کرواسی، روسیه و چین به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

* 100متر زنان: دوندگان جامائیکا مدال ها طلا و برنز را تصاحب کردند و مدال نقره به نماینده آمریکا رسید.

* پرش طول مردان: نمایندگان بریتانیا، استرالیا و آمریکا به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را کسب کردند.

* 400متر زنان: 3 دونده از آمریکا، 2 ورزشکار از جامائیکا و نمایندگان روسیه، بوتسوانا و بریتانیا به مرحله نهایی صعود کردند.

* 10هزار متر مردان: نمایندگان بریتانیا، آمریکا و اتیوپی به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

** بدمینتون

* دونفره مردان: تیم های چین و دانمارک با برتری مقابل مالزی و کره جنوبی به دیدار نهایی صعود کردند.

* دونفره زنان: نمایندگان چین، روسیه و ژاپن به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

* انفرادی زنان: دو بدمینتون باز چین مدال ها طلا و نقره را تصاحب کردند و مدال برنز به ورزشکار هندوستان رسید.

** بسکتبال مردان

گروه A: تونس69 فرانسه73 / لیتوانی94 آمریکا99 / نیجریه79 آرژانتین93

گروه B: روسیه77 اسپانیا74 / چین59 برزیل98 / بریتانیا75 استرالیا106

** والیبال ساحلی

* زنان: تیم های چین، ایتالیا، جمهوری چک و آمریکا به ترتیب مقابل تیم های روسیه، اسپانیا، برزیل و هلند به برتری رسیدند.

* مردان: تیم های برزیل، هلند، آلمان و آمریکا به ترتیب بر تیم های آلمان، سوییس، لتونی و روسیه غلبه کردند.

**بوکس مردان

* وزن 49 کیلوگرم: نمایندگان چین، قزاقستان، ایرلند، هندوستان، روسیه، ترکیه، تایلند و بلغارستان با برتری مقابل حریفان خود، راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند.

* وزن 64 کیلوگرم: ورزشکاران کوبا، ازبکستان، قزاقستان، ایتالیا، بریتانیا، مغولستان، استرالیا و اوکراین بر حریفان خود غلبه کردند.

* وزن 81 کیلوگرم: نمایندگان کوبا، برزیل، ازبکستان، روسیه، قزاقستان، ایران (احسان روزبهانی)، اوکراین و الجزایر مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

** دوچرخه سواری

* اسپریت مردان: نمایندگان آلمان و مالزی در رده نخست گروه های اول و دوم قرار گرفتند.

* اومینیوم مردان: دو ورزشکار فرانسه و نمایندگان استرالیا، آرژانتین و بریتانیا تا پایان مرحله سوم در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

تیمی تعقیبی زنان: تیم های بریتانیا، آمریکا و کانادا به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.

** شیرجه

* شیرجه نمایشی از سکوی سه متر زنان: نمایندگان اوکراین، استرالیا، سوئد، استرالیا، کانادا، مکزیک، دو ورزشکار آمریکا و نمایندگان کانادا، چین، ایتالیا و چین به مرحله نهایی صعود کردند.

** سوارکاری

* درساژ انفرادی: 33 سوارکار از کشورهای مختلف بدون خطا به کار خود پایان دادند.

* درساژ تیمی: تیم های شیلی، کانادا، مکزیک، اوکراین، بریتانیا، استرالیا، عربستان سعودی، برزیل، فرانسه، آلمان، آمریکا، هلند، سوئد، سوییس و بلژیک به ترتیب در رده های اول تا پانزدهم قرار گرفتند.

** شمشیربازی

* تیمی سابر مردان: تیم های چین، کره جنوبی و آمریکا به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را کسب کردند.

** فوتبال مردان - مرحله یک چهارم نهایی

ژاپن3 مصر صفر / مکزیک4 سنگال2 / برزیل3 هندوراس2 / بریتانیا4 کره جنوبی5

** هندبال مردان

گروه A: تونس34 بریتانیا17 / سوئد29 آرژانتین13 / ایسلند30 فرانسه29

گروه B: کره جنوبی22 صربستان28 / کرواسی32 دانمارک21 / مجارستان22 اسپانیا33

** هاکی زنان

گروه A: هلند3 کره جنوبی2 / ژاپن1 بلژیک1 / چین2 بریتانیا1

گروه B: استرالیا1 آفریقای جنوبی صفر / آمریکا2 نیوزلند3 / آلمان1 آرژانتین3

** قایقرانی روئینگ

* یک نفره سنگین وزن مردان: نمایندگان جمهوری چک، دانمارک و استرالیا به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

* دونفره سبک وزن مردان: پاروزنان دانمارک، بریتانیا و نیوزلند به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند.

*دونفره سبک وزن زنان: نمایندگان بریتانیا، چین و یونان به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.

* چهار نفره مردان: پاروزنان بریتانیا، استرالیا و آمریکا به تریب مدال های طلا، نقره و برنز را کسب کردند.

** قایقرانی بادبانی

* کلاس لیزر (Laser) مردان: نمایندگان استرالیا، سوئد، نیوزلند، قبرس و برزیل در پایان مرحله دهم به ترتیب در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

* کلاس RS-X زنان: قایقرانان رژیم اشغالگر قدس، فنلاند، اوکراین، کانادا و بریتانیا در پایان مرحله هشتم به ترتب رده های اول تا پنجم را کسب کردند.

* سه نفره کلاس Laser Radial زنان: هلند، چین، بلژیک، بریتانیا و فنلاند در پایان مرحله دهم به ترتیب رده های اول تا پنجم را به خود اختصاص دادند.

* دونفره کلاس 470 مردان: ورزشکاران استرالیا، فرانسه، نیوزلند، بریتانیا و کرواسی در پایان مرحله ششم به ترتیب رده های اول تا پنجم را کسب کردند.

* سه نفره کلاس Elliott 6 زنان: تیم های هلند، آمریکا، فرانسه، استرالیا، سوئد، فنلاند، اسپانیا، روسیه و آمریکا مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

* دونفره کلاس 470 زنان: ورزشکاران برزیل، ایتالیا، آرژانتین، هلند و نیوزلند در پایان مرحله چهارم در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

* کلاس RS-X مردان: قایقرانان آلمان، هلند، بریتانیا، لهستان و فرانسه در پایان مرحله هشتم رده های اول تا پنجم را کسب کردند.

** تیراندازی

* تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان: ورزشکاران آمریکا، صربستان و جمهوری چک به ترتیب صاحب مدال های طلا، نقره و برنز شدند.

* تراپ زنان: نمایندگان ایتالیا، اسلواکی و فرانسه به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را کسب کردند.

** شنا

* 50 متر آزاد زنان: شناگران هلند مدال های طلا و برنز را به خود اختصاص دادند و نماینده بلاروس صاحب مدال نقره شد.

* یک هزار و 500 متر آزاد مردان: ورزشکاران چین، کانادا و تونس به ترتیب به مدال های طلا، نقره و برنز دست یافتند.

* چهار در 100 متر مختلط انفرادی زنان: نمایندگان آمریکا، استرالیا و ژاپن به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند.

* چهار در 100 متر مختلط انفرادی مردان: شناگران آمریکا، ژاپن و استرالیا به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

** پینگ پنگ

* تیمی مردان: تیم های کره جنوبی، ژاپن، سنگاپور و چین به ترتیب مقابل تیم های کره شمالی، کانادا، استرالیا و روسیه به برتری رسیدند و راهی مرحله دوم شدند.

* تیمی زنان: تیم های ژاپن، چین، سنگاپور و کره جنوبی به ترتیب مقابل تیم های آلمان، هلند، کره شمالی و هنگ کنگ پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

** تنیس

* انفرادی زنان: نمایندگان آمریکا، روسیه و بلاروس به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

* دونفره مختلط: تیم های بریتانیا و بلاروس به ترتیب با برتری مقابل نمایندگان آلمان و آمریکا به مرحله نهایی راه یافتند.

* دونفره مردان: تیم آمریکا به مدال طلا دست یافت و دو تیم از فرانسه مدال های نقره و برتز را از آن خود کردند.

* دونفره زنان: تیم آمریکا با برتری مقابل نماینده روسیه به دیدار نهایی صعود کرد.

** ترامپولین

* زنان: نماینده کانادا به مدال طلا دست یافت و دو ورزشکار از چین مدال های نقره و برنز را از آن خود کردند.

** ورزش سه گانه

* زنان: نمایندگان سوییس، قزاقستان و استرالیا به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.

** والیبال مردان

گروه A: بریتانیا صفر لهستان3 / استرالیا2 ایتالیا3 / آرژانتین3 بلغارستان1

گروه B: آلمان3 تونس صفر / روسیه3 آمریکا2 / برزیل3 صربستان2

** واترپلو مردان:

گروه A: مونته نگرو12 رومانی8 / مجارستان17 بریتانیا6 / صربستان11 آمریکا6

گروه B: کرواسی11 استرالیا6 / یونان9 اسپانیا11 / ایتالیا9 قزاقستان6

** وزنه برداری

* دسته 94 کیلوگرم مردان: نمایندگان قزاقستان، روسیه و مولداوی به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند.

ورزشی**7537** 1917


منبع: خبرگزاری ایرنا
1391/5/15

Share
کتاب  
  آموزش کوهنوردی به 9 تا 90 ساله‌ها
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات ورزش کتاب «کوهیار را به چاپ رسانده است.به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، ......

  «آموزش کار با دمبل» برای افزایش قدرت و سرعت
کتاب «آموزش کار با دمبل» به قلم «آلن هدریک» به تازگی از سوی نشر هیومن‌کینتیکس منتشر و روانه بازار کتاب ورزشی شد.به ......

  ویراست جدید قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی آمد
ویرایش جدید کتاب «قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی همراه با ترسیمات زمین‌های ورزشی» از سوی نشر ورزش منتشر شد.به ......

تبلیغات
فال حافظ
به صورت آنلاین فال حافظ بگیرید
زندگی سلام
اخبار، پزشکی، روانشناسی، سرگرمی، موفقیت، کسب و کار، آشپزی، مد، ورزشی
سرتیتر آنلاین
آخرین اخبار ایران و جهان
دانستنی های ورزشی  
ورزش هایی برای رفع چاقی پاها و بازو
چربی، یک بافت نرم می باشد و هیچ گاه در یک اندام خوش ترکیب جا نمی گیرد. عضله صاف و استوار می باشد و می تواند به اندام ......

ورزش آیروبیک و فواید آن
ورزش آیروبیک و فواید آن ورزش آیروبیک، ورزش و فعالیتی است که بتواند تپش قلب فرد را افزایش دهد. ورزش ایروبیک، ......

20 ورزش مفید برای درد شانه
20 ورزش مفید برای درد شانه شانه شامل چهار عضله و تاندون است که اطراف مفاصل شانه را پر کرده اند. آسیب سرشانه یکی ......

طناب زدن برای‌ تناسب اندام
طناب زدن برای‌ تناسب اندام اگر از رفتن به سالن ورزشی، دویدن، یا تجهیزات ورزش خانگی خسته شده ‌اید، ممکن است بخواهید ......

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟
تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟ یکی از سوال های بسیار متداولی که بیماران از پزشکان و به ویژه متخصصان پزشکی ورزشی ......