جمعه 24 مرداد 1399
Fri, Aug 14, 2020
» فریبا : دانه ها استقلال را بیمه می‌کنند
» گوناگون
» جانباز گلبارنژاد در پارالمپیک به خط پایان رسید
» امامی فر: متاسفانه شاهد شادابی درپرسپولیس نیستیم
» در مرحله مقدماتی جام جهانی: تیم ملی فوتسال ازسد آذربایجان عبورمی کند؟
» پله: مسی نسبت به رونالدو بهتراست
» چمنیان: شکست دادن امارات اهمیت دارد
» انتقاد ازمهاجم سرخپوشان
» گوناگون
» آقای برانکو، چرا پرسپولیس دیگر تشنه نیست!
» جوادی : روزهای درخشانی درانتظارکشتی است
» گراسا: لیگ جهانی والیبال محل کسب تجربه نیست
» هاشمی: توزیع بودجه ورزش عادلانه نیست
» صائبی: نتیجه فوق‌العاده‌ای کسب کردیم
» حردانی به مدال برنزرسید
» فلفلی : برای طلا بازی خواهیم کرد
» جدال ایران با برزیل برای طلا
» تبریک روحانی به مدال آوران
» گوناگون
» رحمان ششمین طلای پارالمپیک را کسب کرد
» مسلمی: جویبار،سرشارازاستعدادهایی مثل یزدانی است
» ضرب هفتمین طلای پارالمپیک به نام زهرا
» دربی 83 برنده نداشت
» سفرین: یک فوتبال پاک خلق می‌کنم
» گودرزی: امیدواربه رونق کشتی هستم
» رحمانی: تنها به دنبال برد هستیم
» گوناگون
» حاج‌رضایی : دربی فراتراز یک بازی است
» بدون بلیت به آزادی نروید
» اصفهان، فاتح ورزش خواهران بسیج
جستجو
صفحه اول  >> اخبار >>
با ورزش | نتایج کامل یازدهمین روز (سه شنبه) بازی های المپیک 2012 لندن
نتایج کامل یازدهمین روز (سه شنبه) بازی های المپیک 2012 لندن
نتایج کامل یازدهمین روز (سه شنبه) بازی های المپیک 2012 لندن موضوع: تازه ها
تهران – نتایج کامل یازدهمین روز (سه شنبه) سی امین دوره بازی های المپیک 2012 لندن در رشته های مختلف مشخص شد.

به گزارش ایرنا، رقابت های یازدهمین روز بازی های المپیک لندن از ساعت 11 سه شنبه به وقت تهران با برتری 4 بر2 تیم هاکی مردان هلند مقابل کره جنوبی آغاز شد و با دیدار تیم های والیبال ساحلی مردان آلمان و هلند که از ساعت 2:30 بامداد چهارشنبه آغاز شد و به برتری 2 بر صفر تیم آلمان انجامید، به پایان رسید.

در این روز ورزشکاران در 21 رشته مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند که نتایج کامل این مسابقه ها به شرح زیر است:

** دوومیدانی

* پرتاب نیزه زنان: نمایندگان جمهوری چک، آفریقای جنوبی، روسیه، کانادا، آلمان، چین، آلمان، استرالیا، ایسلند، اسلوونی، آلمان و لتونی به مرحله نهایی راه یافتند.

* 110متر بامانع مردان: ورزشکاران روسیه، آمریکا، 2 دونده از کوبا، آمریکا و بریتانیا به ترتیب در صدر گروه های اول تا ششم ایستادند.

* پرش سه گام مردان: نمایندگان آمریکا، فرانسه، هائیتی، روسیه، 2 پرنده از ایتالیا و نمایندگان بلاروس، کوبا، آمریکا، نیجریه، چین و باهاماس به مرحله نهایی صعود کردند.

* 5هزار متر زنان: 3دونده از اتیوپی و کنیا، 2 نماینده از کشورهای آمریکا، بحرین، روسیه و بریتانیا و دونده ایتالیا به مرحله نهایی راه یافتند.

* 200متر مردان: نمایندگان جامائیکا، فرانسه، آمریکا، جامائیکا (2ورزشکار)، اکوادور، هلند در رده نخست گروه های اول تا هفتم قرار گرفتند.

* پرش ارتفاع مردان: پرنده های روسیه و آمریکا مدال های طلا و نقره را تصاحب کردند و نمایندگان قطر، کانادا و بریتانیا در رده سوم ایستادند و به طور مشترک به مدال برنز رسیدند.

* پرش طول زنان: 3 ورزشکار روسیه، 2 پرنده از آمریکا و بلاروس و نمایندگان صربستان، لتونی، بریتاینا، ترکیه و فرانسه به مرحله نهایی راه یافتند.

* 100متر بامانع زنان: ورزشکار استرالیا به مدال طلا دست یافت و نمایندگان آمریکا مدال های نقره و برنز را کسب کردند.

* پرتاب دیسک مردان: پرتاب گران آلمان، ایران (احسان حدادی) و استونی به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.

* 800متر مردان: دونده های بریتانیا، بوتسوانا، اتیوپی و سودان به همراه 2 دونده از هریک از کشورهای آمریکا و کنیا راهی مرحله نهایی شدند.

* 200متر زنان: ورزشکاران فرانسه، ترینیداد و توباگو و ساحل عاج به همراه 3 دونده از آمریکا و 2 نماینده از جامائیکا به مرحله نهایی راه یافتند.

* هزار و 500متر مردان: دونده های الجزایر، آمریکا و مراکش مدال های طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند.

** بسکتبال - یک چهارم نهایی زنان

آمریکا91 کانادا48 / استرالیا75 چین60 / ترکیه63 روسیه66 / فرانسه71 جمهوری چک68

** والیبال ساحلی

* مردان: تیم های برزیل و آلمان با برتری مقابل لتونی و هلند به دیدار نهایی راه یافتند.

* زنان: دو تیم از آمریکا با غلبه بر تیم های برزیل و چین به دیدار نهایی صعود کردند.

** بوکس

* وزن 52 کیلوگرم: نمایندگان روسیه، مقدونیه، ایرلند و کوبا با شکست حریفان خود به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

* وزن 69 کیلوگرم: بوکسورهای اوکراین، بریتانیا، روسیه و قزاقستان با برتری مقابل حریفان خود راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

** کانو اسپرینت

* کایاک چهارنفره 1000متر مردان: نمایندگان رومانی، جمهوری چک، استرالیا، مجارستان، اسلواکی، آلمان، روسیه و دانمارک به مرحله نهایی (فینال A) راه یافتند.

* کانو دونفره 1000متر مردان: قایقرانان رومانی، جمهوری چک، روسیه، جمهوری آذربایجان، آلمان، چین، بلاروس و کوبا راهی مرحله نهایی (فینال A) صعودکردند.

* کایاک انفرادی 500متر زنان: ورزشکاران فنلاند، اوکراین، دانمارک، ایتالیا، آفریقای جنوبی، مجارستان، بریتانیا و سوئد به مرحله نهایی (فینال A) راه افتادند.

* کایاک دونفره 500متر زنان: تیم های نیوزلند، پرتغال، مجارستان، چین، آلمان، اتریش، لهستان و صربستان راهی مرحله نهایی (فینال A) شدند.

** دوچرخه سواری

* کایرین مردان: رکابزنان بریتانیا و آلمان به ترتیب مدال های طلا و نقره را از آن خود کردند و نمایندگان نیوزلند و هلند به طور مشترک به مدال برنز رسیدند.

* اومینیوم زنان: ورزشکاران بریتانیا، آمریکا و استرالیا به ترتیب صاحب مدال های طلا، نقره و برنز شدند.

* اسپرینت زنان: رکابزنان استرالیا، بریتانیا و چین مدال های طلا، نقره و برتز را تصاحب کردند.

** شیرجه

* تخته سه متر مردان: شیرجه رو روسیه به مدال طلا دست یافت و نمایندگان چین مدال های نقره و برتز را به دست آوردند.

** سوارکاری

* درساژ انفرادی: سوارکاران بریتانیا در رده های اول، سوم و پنجم و نمایندگان هلند و آلمان در رده های دوم و چهارم قرار گرفتند.

* درساژ تیمی: تیم های بریتانیا، آلمان و هلند به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

** فوتبال - نیمه نهایی مردان

مکزیک3 ژاپن1 / کره جنوبی صفر برزیل3

** ژیمناستیک هنری

* پارالل مردان: نمایندگان چین، آلمان و فرانسه مدال های طلا، نقره و برنز را کسب کردند.

* بارفیکس مردان: ژیمناست های چین صاحب مدال های طلا و نقره شدند و نماینده آمریکا به مدال برنز رسید.

* حرکات زمینی زنان: ژیمناست های هلند، آلمان و چین به ترتیب به مدال های طلا، نقره و برنز دست یافتند.

* چوب تعادلی زنان: نمایندگان آمریکا، رومانی و روسیه به ترتیب به مدال های طلا، نقره و برنز رسیدند.

** هندبال - یک چهارم نهایی زنان

برزیل19 نروژ21 / اسپانیا25 کرواسی22 / روسیه23 کره جنوبی24 / فرانسه22 مونته نگرو23

** هاکی - مقدماتی مردان

گروه A: استرالیا7 پاکستان صفر / آرژانتین6 آفریقای جنوبی3 / اسپانیا1 بریتانیا1

گروه B: کره جنوبی2 هلند4 / هندوستان صفر بلژیک3 / آلمان5 نیوزلند5

** قایقرانی بادبانی

* دونفره کلاس 470 مردان: نمایندگان استرالیا، دو ورزشکار ازبریتانیا و آمریکا و ایرلند در پایان مرحله دهم به ترتیب در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

* دونفره کلاس 470 زنان: قایقرانان نیوزلند، بریتانیا، هلند، اسپانیا و آلمان در پایان مرحله هستم به ترتیب رده های اول تا پنجم را به خود اختصاص دادند.

* کلاس RS-X مردان: ورزشکاران هلند، انگلیس و لهستان به ترتیب مدال های سلا، نقره و برنز را کسب کردند.

* کلاس RS-X زنان: نمایندگان اسپانیا، فنلاند و لهستان به مئال های طلا، نقره و برنز دست یافتند.

* سه نفره کلاس Laser Radial زنان: تیم های استرالیا، روسیه، اسپانیا، آمریکا و فنلاند در رده های اول تا پنجم قرار گرفتند.

** شنای هماهنگ

* دونفره زنان: نمایندگان روسیه، اسپانیا و چین به مدال های طلا، نقره و برنز دست یافتند.

** پینگ پنگ

* تیمی زنان: تیم های چین، ژاپن و سنگاپور به ترتیب مدال های طلا، نقره و برتز را تصاحب کردند.

** ورزش سه گانه

* مردان: ورزشکاران انگلستان به مدال های طلا و برنز دست یافتند و نماینده اسپانیا به مدال نقره رسید.

** والیبال - یک چهارم نهایی زنان

ژاپن3 چین2 / روسیه2 برزیل3 / آمریکا3 جمهوری دومینیکن صفر / ایتالیا1 کره جنوبی3

** واترپلو زنان

* نیمه نهایی پنجم تا هشتم - ایتالیا10 چین14 / روسیه11 بریتانیا9

* نیمه نهایی - آمریکا11 استرالیا9 / مجارستان9 اسپانیا10

** وزنه برداری مردان

* دسته بعلاوه 105 کیلوگرم: وزنه برداران ایران (بهداد سلیمی و سجاد انوشیروانی) مدال های طلا و نقره را تصاحب کردند و نماینده روسیه به مدال برنز رسید.

** کشتی فرنگی مردان

* وزن 66 کیلوگرم: ورزشکاران کره جنوبی و مجارستان به ترتیب مدال های طلا و نقره را از آن خود کردند و نمایندگان فرانسه و گرجستان به مدال برنز مشترک رسیدند.

* وزن 96 کیلوگرم: کشتی گیر ایران (قاسم رضایی) به مدال طلا دست یاقت، فرنگی کار روسیه صاحب مدال نقره شد و نمایندگان سوئد و ارمنستان مدال برنز را به طور مشترک کسب کردند.

ورزشی**7537**1590


منبع: خبرگزاری ایرنا
1391/5/18

Share
کتاب  
  آموزش کوهنوردی به 9 تا 90 ساله‌ها
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات ورزش کتاب «کوهیار را به چاپ رسانده است.به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، ......

  «آموزش کار با دمبل» برای افزایش قدرت و سرعت
کتاب «آموزش کار با دمبل» به قلم «آلن هدریک» به تازگی از سوی نشر هیومن‌کینتیکس منتشر و روانه بازار کتاب ورزشی شد.به ......

  ویراست جدید قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی آمد
ویرایش جدید کتاب «قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی همراه با ترسیمات زمین‌های ورزشی» از سوی نشر ورزش منتشر شد.به ......

تبلیغات
فال حافظ
به صورت آنلاین فال حافظ بگیرید
زندگی سلام
اخبار، پزشکی، روانشناسی، سرگرمی، موفقیت، کسب و کار، آشپزی، مد، ورزشی
سرتیتر آنلاین
آخرین اخبار ایران و جهان
دانستنی های ورزشی  
ورزش هایی برای رفع چاقی پاها و بازو
چربی، یک بافت نرم می باشد و هیچ گاه در یک اندام خوش ترکیب جا نمی گیرد. عضله صاف و استوار می باشد و می تواند به اندام ......

ورزش آیروبیک و فواید آن
ورزش آیروبیک و فواید آن ورزش آیروبیک، ورزش و فعالیتی است که بتواند تپش قلب فرد را افزایش دهد. ورزش ایروبیک، ......

20 ورزش مفید برای درد شانه
20 ورزش مفید برای درد شانه شانه شامل چهار عضله و تاندون است که اطراف مفاصل شانه را پر کرده اند. آسیب سرشانه یکی ......

طناب زدن برای‌ تناسب اندام
طناب زدن برای‌ تناسب اندام اگر از رفتن به سالن ورزشی، دویدن، یا تجهیزات ورزش خانگی خسته شده ‌اید، ممکن است بخواهید ......

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟
تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟ یکی از سوال های بسیار متداولی که بیماران از پزشکان و به ویژه متخصصان پزشکی ورزشی ......