پنج شنبه 15 خرداد 1399
Thurs, Jun 04, 2020
» فریبا : دانه ها استقلال را بیمه می‌کنند
» گوناگون
» جانباز گلبارنژاد در پارالمپیک به خط پایان رسید
» امامی فر: متاسفانه شاهد شادابی درپرسپولیس نیستیم
» در مرحله مقدماتی جام جهانی: تیم ملی فوتسال ازسد آذربایجان عبورمی کند؟
» پله: مسی نسبت به رونالدو بهتراست
» چمنیان: شکست دادن امارات اهمیت دارد
» انتقاد ازمهاجم سرخپوشان
» گوناگون
» آقای برانکو، چرا پرسپولیس دیگر تشنه نیست!
» جوادی : روزهای درخشانی درانتظارکشتی است
» گراسا: لیگ جهانی والیبال محل کسب تجربه نیست
» هاشمی: توزیع بودجه ورزش عادلانه نیست
» صائبی: نتیجه فوق‌العاده‌ای کسب کردیم
» حردانی به مدال برنزرسید
» فلفلی : برای طلا بازی خواهیم کرد
» جدال ایران با برزیل برای طلا
» تبریک روحانی به مدال آوران
» گوناگون
» رحمان ششمین طلای پارالمپیک را کسب کرد
» مسلمی: جویبار،سرشارازاستعدادهایی مثل یزدانی است
» ضرب هفتمین طلای پارالمپیک به نام زهرا
» دربی 83 برنده نداشت
» سفرین: یک فوتبال پاک خلق می‌کنم
» گودرزی: امیدواربه رونق کشتی هستم
» رحمانی: تنها به دنبال برد هستیم
» گوناگون
» حاج‌رضایی : دربی فراتراز یک بازی است
» بدون بلیت به آزادی نروید
» اصفهان، فاتح ورزش خواهران بسیج
جستجو
صفحه اول  >> اخبار >>
با ورزش | قلعه‌نویی:دوست دارم در استقلال بمانم
قلعه‌نویی:دوست دارم در استقلال بمانم
موضوع: سایت ها
مهر - امیر قلعه‌نویی در آخرین اظهار نظرش در مورد تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینکه فصل جاری لیگ 10 سال برایش طول کشیده زیرا بسیار سخت بود، ضمن بیان مطلب فوق گفت: خوشبختانه به لطف خدا و اهل‌بیت، زحمات‌مان نتیجه داد که من و کمترین نقش را در قهرمانی استقلال داشتم.

وی با تشکر از علی فتح‌الله‌زاده، مسئولان باشگاه استقلال و سایر همکارانش در این تیم، همه را در این قهرمانی دخیل دانست و افزود: بودجه این فصل تمام معادلات‌مان را به هم ریخت. هرچند سه سال از تیم دور بودم و شرایط این تیم کمی متفاوت‌تر از گذشته بود اما حاکم بودن صداقت کاری در تیم نگذاشت سکته‌های مالی که در کار ایجاد شد، به تیم ضربه بزند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال به این نکته هم اشاره کرد که تاکنون مبلغ قراردادش را دریافت نکرده و ادامه داد: بازیکنانم هم 5 ماه یک ریال هم نگرفتند اما به خاطر مردم تلاش کردند. خدا شاهد است برخی از همکارانم روزی 8 ساعت کار می‌کردند و بعضی از آنها تا ساعت 21 یا 22 در کمپ می‌ماندند و با تماس همسرانشان، به آنها می‌گفتم بروند زیرا مربی نیستم که به یک ساعت تمرین کردن تیم قانع شوم.

وی با اشاره به صحبت محمدرضا ساکت در خصوص اینکه همه ما به یک سمت پارو می‌زنیم، اظهار داشت: کسی به قطار ایستاده سنگ نمی‌زند اما امسال بیش از هر سال دیگری به سمت‌مان سنگ پرتاب شد زیرا عده‌ای نمی خواستند استقلال موفق باشد. هدف این عده هم تنها قلعه‌نویی بود اما عزت و ذلت دست خداست، اگر خداوند نخواهد اتفاقی بیفتد اگر همه دنیا هم تلاش کنند، موفق نمی‌شوند.

قلعه‌نویی با تاکید بر اینکه لیاقت استقلال بیش از این‌ها موفقیت‌ها است، تصریح کرد: با توجه به نیروی انسانی زیاد و استعدادهای نابی که در ایران وجود دارد، اگر دقت و برنامه‌ریزی منسجمی داشته باشیم، می‌توانیم بین 10 تیم برتر دنیا قرار بگیریم، این حرف را بر اساس تجربه 32 ساله و از ته قلبم می‌گویم.

وی با تشکر از سازمان لیگ برای برگزاری مراسم قهرمانی استقلال، یادآور شد: من در مراسم اهدای جام‌های قبلی هم حضور پیدا نمی‌کردم زیرا خوشحالی مردم، بزرگ‌ترین جامی است که قلعه‌نویی می‌گیرد. هرچند آن روز اعتراضم به این مسئله بود که فرهنگی غلط بر فوتبال ما حاکم نشود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اعتراض بازیکنان این تیم بعد از بازی برگشت با الشباب امارات خاطرنشان کرد: این هنرمندی و اوج مدیریت مجموعه ما بود که یک سال این بغض که اعتراض بازیکنان بود، را نگه داشتیم. البته آنها تاحدودی حق داشته و در مواردی هم حق ندارند. آن روز که با آنها قرارداد بستند، دلار 1200 تومان بود و الان 3600 تومان. آنها روی این پول برنامه‌ریزی کرده‌اند اما هنوز مبالغ قراردادشان را دریافت نکرده‌اند.

وی با ابراز تعجب از اینکه چرا  بعد از انقلاب هیچکدام از دولت‌ها فکری به حال پرسپولیس و استقلال نکرده‌اند، اضافه کرد: شاید در یک زمان 3 میلیارد و در زمان دیگر 10 میلیارد به تیم کمک کرده‌اند اما وقتی این بودجه‌ها بدون برنامه به باشگاه داده می‌شود، نتیجه‌ای ندارد. واقعا چرا برای این دو باشگاه که افتخارات ملی هستند، کاری صورت نمی‌گیرد. زمانی در بازی والیبال دو تیم استقلال و پرسپولیس 15 هزار نفر به ورزشگاه می‌آمدند، پس چه اشکالی دارد استقلال و پرسپولیس در رشته‌های هندبال، کشتی و ... فعالیت کنند و تبدیل به باشگاهی واقعی شوند.

قلعه‌نویی با اشاره به اینکه برخی‌ها علیه سپاهان موضع گرفته‌اند اما نباید اینگونه اقدامات را انجام داد، افزود: سپاهان الگویی در باشگاه‌داری است و سایر باشگاه‌ها باید از آنها الگو بگیرند. چرا هر کسی را که می‌خواهد پیشرفت کند، به پایین می‌کشیم. 30 درصد از مدال‌های ما در بازی‌های گوآنگجو از باشگاه سپاهان بود اما می‌خواهیم به این باشگاه ضربه بزنیم.

"سقف قرارداد در هیچ‌ کجای دنیا نیست و هزینه یک بازیکن مطرح در دنیا به اندازه هزینه کل فوتبال ما است." وی با اشاره به این مسئله تاکید کرد: متاسفانه خروجی‌ فوتبال‌مان خوب نیست. در حالیکه امثال دادکان و مصطفوی که تیم ملی را در مقاطع مختلف به جام جهانی بردند، خانه‌نشین هستند و عده‌ای با رابطه پست می‌گیرند. برخی مدیران دیگر هم یک سال به تیم‌ها می‌آیند و به اندازه 10 سال حرف می‌زنند، مسائلی که به ضرر فوتبال است. این مدیران وقتی هم که می‌روند، دست به هر کاری می‌زنند تا برگردند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه انتقادش به همه دولت‌ها بوده، یادآور شد: متاسفانه استقلال و پرسپولیس مثل گوشت قربانی شده‌اند و از این دو باشگاه برای تبلیغات خوشان استفاده می‌کنند. به شما قول می‌دهم هیچوقت استقلال و پرسپولیس واگذار نمی‌شوند اما می‌توان ردیف بودجه‌ای را برای آنها تعیین کرد.

وی صحبت‌هایش را اینگونه ادامه داد: درحالیکه تیم الشباب برای جذب دو بازیکنش حدود 9 میلیون دلار هزینه می‌کند، ما در کمپ استقلال رختکن و اتاق نداشتیم و نصف حواس‌مان این بود که یک وقت هواداران از روز تیرآهن نیفتند. امسال علی فتح‌الله‌زاده مدیری از جنس فوتبا است که زحمت زیادی کشید و قطعا فشار بالایی را هم تحمل کرد اما با وضعیتی که داشتیم، نتیجه گرف
منبع: عصر ایران
1392/3/5

Share
کتاب  
  آموزش کوهنوردی به 9 تا 90 ساله‌ها
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات ورزش کتاب «کوهیار را به چاپ رسانده است.به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، ......

  «آموزش کار با دمبل» برای افزایش قدرت و سرعت
کتاب «آموزش کار با دمبل» به قلم «آلن هدریک» به تازگی از سوی نشر هیومن‌کینتیکس منتشر و روانه بازار کتاب ورزشی شد.به ......

  ویراست جدید قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی آمد
ویرایش جدید کتاب «قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی همراه با ترسیمات زمین‌های ورزشی» از سوی نشر ورزش منتشر شد.به ......

تبلیغات
فال حافظ
به صورت آنلاین فال حافظ بگیرید
زندگی سلام
اخبار، پزشکی، روانشناسی، سرگرمی، موفقیت، کسب و کار، آشپزی، مد، ورزشی
سرتیتر آنلاین
آخرین اخبار ایران و جهان
دانستنی های ورزشی  
ورزش هایی برای رفع چاقی پاها و بازو
چربی، یک بافت نرم می باشد و هیچ گاه در یک اندام خوش ترکیب جا نمی گیرد. عضله صاف و استوار می باشد و می تواند به اندام ......

ورزش آیروبیک و فواید آن
ورزش آیروبیک و فواید آن ورزش آیروبیک، ورزش و فعالیتی است که بتواند تپش قلب فرد را افزایش دهد. ورزش ایروبیک، ......

20 ورزش مفید برای درد شانه
20 ورزش مفید برای درد شانه شانه شامل چهار عضله و تاندون است که اطراف مفاصل شانه را پر کرده اند. آسیب سرشانه یکی ......

طناب زدن برای‌ تناسب اندام
طناب زدن برای‌ تناسب اندام اگر از رفتن به سالن ورزشی، دویدن، یا تجهیزات ورزش خانگی خسته شده ‌اید، ممکن است بخواهید ......

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟
تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟ یکی از سوال های بسیار متداولی که بیماران از پزشکان و به ویژه متخصصان پزشکی ورزشی ......