شنبه 10 خرداد 1399
Sat, May 30, 2020
» فریبا : دانه ها استقلال را بیمه می‌کنند
» گوناگون
» جانباز گلبارنژاد در پارالمپیک به خط پایان رسید
» امامی فر: متاسفانه شاهد شادابی درپرسپولیس نیستیم
» در مرحله مقدماتی جام جهانی: تیم ملی فوتسال ازسد آذربایجان عبورمی کند؟
» پله: مسی نسبت به رونالدو بهتراست
» چمنیان: شکست دادن امارات اهمیت دارد
» انتقاد ازمهاجم سرخپوشان
» گوناگون
» آقای برانکو، چرا پرسپولیس دیگر تشنه نیست!
» جوادی : روزهای درخشانی درانتظارکشتی است
» گراسا: لیگ جهانی والیبال محل کسب تجربه نیست
» هاشمی: توزیع بودجه ورزش عادلانه نیست
» صائبی: نتیجه فوق‌العاده‌ای کسب کردیم
» حردانی به مدال برنزرسید
» فلفلی : برای طلا بازی خواهیم کرد
» جدال ایران با برزیل برای طلا
» تبریک روحانی به مدال آوران
» گوناگون
» رحمان ششمین طلای پارالمپیک را کسب کرد
» مسلمی: جویبار،سرشارازاستعدادهایی مثل یزدانی است
» ضرب هفتمین طلای پارالمپیک به نام زهرا
» دربی 83 برنده نداشت
» سفرین: یک فوتبال پاک خلق می‌کنم
» گودرزی: امیدواربه رونق کشتی هستم
» رحمانی: تنها به دنبال برد هستیم
» گوناگون
» حاج‌رضایی : دربی فراتراز یک بازی است
» بدون بلیت به آزادی نروید
» اصفهان، فاتح ورزش خواهران بسیج
جستجو
صفحه اول  >> اخبار >>
با ورزش | "گفتند 15 میلون بده تا به تیم‌ملی برسی!"
"گفتند 15 میلون بده تا به تیم‌ملی برسی!"
موضوع: سایت ها
سایت گل - کاپیتان محبوب شهر کرمان پس از بازی با تراکتور که تیمش در دقیقه آخر وقت اضافه 3 امتیاز شیرین را با یک امتیاز عوض کرد، عادت ندارد زیاد با مطبوعات و رسانه‌ها صحبت کند اما این‌بار حرف‌های جذابی می‌زند. مصاحبه تکان‌دهنده با فرزاد حسین‌خانی را بخوانید.

از بازی با مس و تراکتور بگو؟

ما در این بازی خیلی خوب کار کردیم و در اکثر لحظه‌های بازی از حریفمان سرتر بودیم. با نهایت احترامی که برای تراکتور و مجید جلالی و هودارانش قائل هستم اما آنها در مقابل ما حرفی برای گفتن نداشتن و فقط به بازی مستقیم رو آورده بودند و به قول معروف با بکش زیرش می‌خواستند به گل برسند و متاسفانه این اتفاق هم افتاد آن هم در یک دقیقه بعد از وقت قانونی و وقت اضافه. ما در دقیقه 95 گل خوردیم و این در حالی است که 4 دقیقه بیشتر وقت تلف شده اعلام نشده بود. به هر حال این فوتبال است و یک امتیاز هم به ما کمک کرد تا با توجه به نتایج سایر تیم‌ها یک پله در جدول صعود کنیم اما واقعا خیلی حیف شد که نتوانستیم 3 امتیاز شیرین را به دست آوریم.

از شرایط خودت راضی هستی؟

راستش را بخواهید من فصل پراسترسی را پشت سر می‌گذارم و شرایط سختی را تجربه می‌ کنم. من از 78 در مس مشغول به فعالیت هستم و به تیم شهرم خدمت می‌کنم. اما این یکی از سخت‌ترین سال‌های فوتبالم هست. من با مس بالا و پایین را تجربه کردم اما این فصل ما چوب اشتباهات خودمان را می‌خوریم. برای من موفقیت مس و شادی مردم کرمان از هر چیز مهمتر است و آن را فدای هیچ چیزی نمی‌کنم. در بازی با تراکتور هم من شاید تمرکز لازم را نداشتم و با توجه به این در پست غیرتخصصی خودم بازی می‌کردم آن بازدهی لازم را نداشتم و از خودم آنطور و شاید راضی نبودم. من همیشه در جلوی دفاع به عنوان هافبک دفاعی بازی کردم اما حالا کار به عنوان هافبک نفوذی کم سخت است برایم اگرچه پرویز مظلومی دستش خالی است و وظیفه من هست که تمام تلاشم را بکنم و به تیم کمک کنم.

فکر می‌کنی مس در لیگ بماند؟

مس باید در لیگ بماند چرا که مس یکی از حرفه‌ترین باشگاه‌های ایران است و پایگاه خیلی از فوتبالیست‌ها در سرتاسر ایران است. باشگاه مس همیشه پول خوب داده و به کیفیت فوتبال ایران کمک کرده است. واقعا حیف است که مس بخواهد در لیگ حضور نداشته باشد با توجه به این پتانسیل بالایی که دارد و با توجه به اینکه همیشه فوتبالیست‌های زیادی هم دوست داشتند به اینجا بیایند چرا که مس شرایط خوبی را برای یک فوتبالیست ایجاد می‌کند. امیدوارم مردم دعا کنند و حتی خود اهالی فوتبال که مس در لیگ بماند و ما هم همگی می‌جنگیم تا با کمک خدا و حمایت مردم این تیم را در لیگ نگه داریم.

شما با تساوی مقابل تراکتور از قعر جدول جدا شدید؟

بله این هم لطف خدا بود اما من فکر می‌کنم کار سختی داریم و باید تلاش کنیم تا با کسب امتیازات لازم ماندن خودمان را در لیگ حتمی کنیم.

تو یکی از بازیکنان باتجربه لیگ هستی و شاید حق‌ات بود در مقطعی هم به تیم ملی دعوت شوی؟

من در فوتبال به همه چی رسیده‌ام. اما دل پری از ناگفته‌ها دارم من سال قبل بعد از بازی با پرسپولیس که خیلی خوب کار کردم و توانستیم آن را بازی را 2 – یک ببریم و من بازی خوبی از خودم به نمایش گذاشتم در آن مقطع مس هم نتایج خوبی گرفته بود و طبیعی بود که این اتفاق بیافتد و من به تیم ملی دعوت شوم. من بعد از آن بازی به دلیل اینکه مدیریت وقت باشگاه برخلاف اصول و به ضرر منافع باشگاه پیش می‌رفت به حالت قهر اردو را ترک کردم و بعد از آن بازی به تمرین نرفتم. اما بعد از آن آقای قاسمپور با من تماس گرفت و از من خواست تا به تمرینات بازگردم اما اتفاق مهم این مکالمه این بود که ایشان به من گفت آقای امید نمازی با من تماس گرفته و از من آمار تو را گرفته و گفته که فرزاد به تیم ملی دعوت می‌شود و بهتر است تو هم به تمرین برگردی. من هم به آقای قاسمپور گفتم من به خاطر مردم شهرم و تیم شهرم به تمرینات بازمی‌گردم و آرزو دارم که پیراهن مقدس تیم ملی را برتن کنم.

بعد از آنکه من به تمرینات تیم برگشتم بعد از یک روز، یک نفر با من تماس گرفت و گفت اگر دوست داری در تیم ملی حضور داشته باشی باید مبلغ 15 میلیون پول بدهی. من به او گفتم که اگر خواستم با شما تماس می‌گیرم. اما هنوز یک روز نگذشته بود که یکی دیگر هم با من تماس گرفت و گفت اگر می‌خواهی در تیم ملی حضور داشته باشی من هماهنگ کرده‌ام تا به تیم ملی دعوت شوی اما هزینه دارد و باید هزینه آن را بپردازی. به او هم گفتم اگر خواستم با شما تماس می‌گیرم و هر دو موبایل‌های خودم را خاموش کردم و فردایش سر تمرین به آقای قاسمپور گفتم این اتفاق برای من افتاده من در دوستی و رفاقت همه کار می‌کنم اما در زندگی‌ام به کسی باج نداده و نمی‌دهم حتی برای پوشیدن تیم ملی . آقای قاسمپور هم گفت من در زندگی‌ام به هیچ کس باج نداده‌ام به همین دلیل همیشه سرم را بالا نگه می‌دارم تو هم همین‌ کار را انجام بده و به هیچ چیز دیگری فکر نکن. من همیشه به این فکر می کنم که آنها چه کسانی بودند که پیراهن تیم ملی را می فروختند؟

شما باید در این زمینه شفاف تر حرف بزنی.

من آبروی آدم ها را نمی برم اما اگر خواستند در خدمت فدراسیون هستم . به هرحال من در فوتبال به خواسته‌هایم رسیده‌ام و هیچ وقت گذشته‌ام را فراموش نمی‌کنم. من فرزند یک کارگر شرافتمند بودم و به این مرحله از زندگی رسیدم، همیشه به مطبوعات و رسانه‌ها احترام گذاشتم اما اگر دیده باشید می‌دانید من زیاد اهل مصاحبه نیستم و هیچ وقت اهل مطرح کردن خودم نبودم. من با شرافت زندگی کرده‌ام و سعی می‌کنم با شرافت هم زندگی کردن را ادامه دهم، شاید فوتبال کثیف باشد اما من آن را کثیف‌تر نمی‌کنم.

صحبت‌های تو خیلی تکان‌دهنده است و شاید پرده از یک جنجال و رسوایی بزرگ در فوتبال بردارد. آیا تا آخر خط پای صحبت‌هایت هستی؟

من جز خدا از هیچ کس نمی‌ترسم. من حقیقت را می‌گویم حتی اگر به ضررم باشد، فوتبال بخشی از زندگی است و من سعی کردم در تمامی زوایای زندگی‌ام با صداقت و شرافت زندگی کنم به کسی باج ندهم و زیر بار حرف زور نروم. من خداوند را در کنار خودم احساس می‌کنم و جز نیاز به خدا به هیچ چیز دیگری نیاز ندارم. من تا آخرش پای حرفم هستم و خوشحال هم می‌شوم اگر عده‌ای این فوتبال را به لجن می‌کشند چهره واقعی‌شان مشخص شود و در هر کجا که بخواهند این حرف‌ها را می‌زنم.

حتی در برنامه 90 و در مقابل عادل فردوسی‌پور حاضری این حرف‌ها را تکرار کنی چون او هم دوست دارد به پاکی فوتبال کمک کند؟

بله، اگر لازم باشد در برنامه 90 هم این حرف‌ها را می‌زنم و خوشحالم می‌شوم عادل برای زدودن ناپاکی‌های فوتبال بجنگد.


بازدید از صفحه اول sendارسال به دوستان printنسخه چاپی
منبع: عصر ایران
1392/10/4

Share
کتاب  
  آموزش کوهنوردی به 9 تا 90 ساله‌ها
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات ورزش کتاب «کوهیار را به چاپ رسانده است.به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، ......

  «آموزش کار با دمبل» برای افزایش قدرت و سرعت
کتاب «آموزش کار با دمبل» به قلم «آلن هدریک» به تازگی از سوی نشر هیومن‌کینتیکس منتشر و روانه بازار کتاب ورزشی شد.به ......

  ویراست جدید قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی آمد
ویرایش جدید کتاب «قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی همراه با ترسیمات زمین‌های ورزشی» از سوی نشر ورزش منتشر شد.به ......

تبلیغات
فال حافظ
به صورت آنلاین فال حافظ بگیرید
زندگی سلام
اخبار، پزشکی، روانشناسی، سرگرمی، موفقیت، کسب و کار، آشپزی، مد، ورزشی
سرتیتر آنلاین
آخرین اخبار ایران و جهان
دانستنی های ورزشی  
ورزش هایی برای رفع چاقی پاها و بازو
چربی، یک بافت نرم می باشد و هیچ گاه در یک اندام خوش ترکیب جا نمی گیرد. عضله صاف و استوار می باشد و می تواند به اندام ......

ورزش آیروبیک و فواید آن
ورزش آیروبیک و فواید آن ورزش آیروبیک، ورزش و فعالیتی است که بتواند تپش قلب فرد را افزایش دهد. ورزش ایروبیک، ......

20 ورزش مفید برای درد شانه
20 ورزش مفید برای درد شانه شانه شامل چهار عضله و تاندون است که اطراف مفاصل شانه را پر کرده اند. آسیب سرشانه یکی ......

طناب زدن برای‌ تناسب اندام
طناب زدن برای‌ تناسب اندام اگر از رفتن به سالن ورزشی، دویدن، یا تجهیزات ورزش خانگی خسته شده ‌اید، ممکن است بخواهید ......

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟
تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟ یکی از سوال های بسیار متداولی که بیماران از پزشکان و به ویژه متخصصان پزشکی ورزشی ......