پنج شنبه 15 خرداد 1399
Thurs, Jun 04, 2020
» فریبا : دانه ها استقلال را بیمه می‌کنند
» گوناگون
» جانباز گلبارنژاد در پارالمپیک به خط پایان رسید
» امامی فر: متاسفانه شاهد شادابی درپرسپولیس نیستیم
» در مرحله مقدماتی جام جهانی: تیم ملی فوتسال ازسد آذربایجان عبورمی کند؟
» پله: مسی نسبت به رونالدو بهتراست
» چمنیان: شکست دادن امارات اهمیت دارد
» انتقاد ازمهاجم سرخپوشان
» گوناگون
» آقای برانکو، چرا پرسپولیس دیگر تشنه نیست!
» جوادی : روزهای درخشانی درانتظارکشتی است
» گراسا: لیگ جهانی والیبال محل کسب تجربه نیست
» هاشمی: توزیع بودجه ورزش عادلانه نیست
» صائبی: نتیجه فوق‌العاده‌ای کسب کردیم
» حردانی به مدال برنزرسید
» فلفلی : برای طلا بازی خواهیم کرد
» جدال ایران با برزیل برای طلا
» تبریک روحانی به مدال آوران
» گوناگون
» رحمان ششمین طلای پارالمپیک را کسب کرد
» مسلمی: جویبار،سرشارازاستعدادهایی مثل یزدانی است
» ضرب هفتمین طلای پارالمپیک به نام زهرا
» دربی 83 برنده نداشت
» سفرین: یک فوتبال پاک خلق می‌کنم
» گودرزی: امیدواربه رونق کشتی هستم
» رحمانی: تنها به دنبال برد هستیم
» گوناگون
» حاج‌رضایی : دربی فراتراز یک بازی است
» بدون بلیت به آزادی نروید
» اصفهان، فاتح ورزش خواهران بسیج
جستجو
صفحه اول  >> اخبار >>
با ورزش | در خبر از مسابقات پاراآسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگ ژو
در خبر از مسابقات پاراآسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگ ژو
موضوع: تازه ها

ورزش. دوچرخه سواري. نابينايان
تهران - سرمربي تيم ملي دوچرخه سواري نابينايان با تاكيد بر اين كه دوچرخه‌هاي تخصصي پيست بايد قبل از اعزام آنها به مسابقات آسيايي ‪۲۰۱۰‬ گوانگ ژو وارد ايران شود گفت :تيم ملي دوچرخه سواري ايران از پتانسيل لازم براي حضور در هر ‪ ۲‬بخش جاده و پيست بازيهاي پاراآسيايي گوانگ ژو برخوردار است.

به گزارش روز شنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي ستاد بازيهاي پاراآسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگ ژو ؟ فرهاد عصفوري در مورد نفرات اعزامي تيم دوچرخه سواري نابينايان به مسابقات آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگ ژو اظهارداشت : تيم ما با ‪۴‬ ركابزن به گوانگجو مي‌رود و قطعا در اين ميدان مدال آور خواهد بود اما درحال حاضرنمي توان رنگ مدالها را پيش بيني كرد.

وي با اشاره به نتايج احتمالي ايران در بازيهاي پاراآسيايي افزود:
بازيهاي پاراآسيايي گوانگجو در ‪ ۲‬رشته تعقيبي و ‪ ۱۰۰۰‬متر سرعت(پيست) و ‪۲‬ رشته تايم تريل انفرادي و استقامت(جاده) برگزار مي‌شود كه تيم ما با سابقه قهرماني خود در مسابقات فسپيك ‪ ۲۰۰۶‬مالزي كه فقط در استقامت جاده برگزار شد، قادر به كسب نتايجي خوب خواهد بود.

عصفوري در مورد شرايط تيم ملي خاطرنشان كرد: اردوي دوم تيم ملي از روز گذشته به ميزباني زنجان آغاز شده و اردوي سوم آنها نيز در اواخر مهرماه برگزار مي‌شود كه اگر تا آن زمان دوچرخه‌ها به دستمان برسد، اين اردو را در پيست دوچرخه سواري آزادي برگزار مي‌كنيم .


***** تهران- نايب رييس بانوان فدراسيون جانبازان ومعلولين قضاوت توكلي رابه عنوان تنها بانوي داورمسابقات آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگ ژو بسيارمثبت دانست وگفت : حضور ليلي توكلي بيانگر توانمندي بانوان مسلمان ايراني درامر قضاوت است ونشان مي‌دهد كه يك خانم ايراني تا چه اندازه مي‌تواند درورزش دنيا نقش ايفا كند.

به گزارش روز شنبه ايرنا به نقل ازروابط عمومي ستاد بازيهاي پاراآسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگ ژو ؟ تيم‌هاي ملي بانوان جانباز و معلول ايران با تركيبي از ‪ ۲۶‬ورزشكار در اولين دوره بازيهاي پاراآسيايي حضور پيدا مي‌كنند كه مشرف جوادي نايب رييس اين فدراسيون در مورد رشته‌هاي اعزامي به بازي‌هاي پاراآسيايي گوانگ ژو اظهارداشت : فدراسيون جانبازان ومعلولين در ‪ ۸‬رشته بوچيا، واليبال نشسته، تنيس روي ميز، تيروكمان، دووميداني، تيراندازي، شنا و بسكتبال با ويلچر بانوان فعاليت دارد اما در بازيهاي پاراآسيايي با ‪ ۲۶‬ورزشكار، در ‪ ۶‬رشته نماينده خواهد داشت زيرا در رشته بسكتبال با ويلچر دچار محروميت هستيم و در رشته شنا نيز از لحاظ اعتقادي، شرايط حضور نداريم.

وي با بيان اين كه از مجموع ‪ ۶‬رشته، ‪ ۴۰‬تا ‪ ۴۵‬اردو براي تيم‌هاي اعزامي درنظر گرفته شده است تصريح كرد : بخشي از اين اردوها برگزار شده وبقيه اردوها نيز تا زمان اعزام برگزار خواهد شد؟ در ميان اين اردوها، تيم‌هاي تيروكمان، تيراندازي و دووميداني سفرهايي تداركاتي را برگزار كرده و تيم هاي واليبال نشسته و تنيس روي ميز نيز به ترتيب به سفرهايي تداركاتي در اسلووني و آرژانتين خواهند رفت.

وي پيش بيني خود را از دستاورد مسابقات آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگ ژو براي بانوان جانباز و معلول اين گونه بيان كرد :پيش بيني ما در رشته‌هاي واليبال نشسته، تيروكمان، دووميداني و تيراندازي، كسب مدالهايي خوشرنگ است و در رشته‌هاي تنيس روي ميز و بوچيا نيز تلاش بر مدال آوري است اما درحال حاضر نمي توان نتيجه‌اي را پيش بيني كرد.

نايب رييس بانوان فدراسيون جانبازان و معلولين كشور با تاكيد بر اهميت اين مسابقات اظهار داشت : اين رقابتها براي ما اهميت زيادي دارد زيرا علاوه بر بحث آسيايي بودن آن، فرصت مناسبي براي محك زدن ورزشكاران در مسابقات پارالمپيك است زيرا پراهميت‌ترين رقباي ما در سطح دنيا، آسيايي ها هستند كه رويارويي با آنها در گوانگجو مي‌تواند تدارك بسيار خوبي براي پاراالمپيك باشد.


منبع: خبرگزاری ایرنا

1389/7/10
برچسب ها: ,

Share
کتاب  
  آموزش کوهنوردی به 9 تا 90 ساله‌ها
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات ورزش کتاب «کوهیار را به چاپ رسانده است.به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، ......

  «آموزش کار با دمبل» برای افزایش قدرت و سرعت
کتاب «آموزش کار با دمبل» به قلم «آلن هدریک» به تازگی از سوی نشر هیومن‌کینتیکس منتشر و روانه بازار کتاب ورزشی شد.به ......

  ویراست جدید قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی آمد
ویرایش جدید کتاب «قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی همراه با ترسیمات زمین‌های ورزشی» از سوی نشر ورزش منتشر شد.به ......

تبلیغات
فال حافظ
به صورت آنلاین فال حافظ بگیرید
زندگی سلام
اخبار، پزشکی، روانشناسی، سرگرمی، موفقیت، کسب و کار، آشپزی، مد، ورزشی
سرتیتر آنلاین
آخرین اخبار ایران و جهان
دانستنی های ورزشی  
ورزش هایی برای رفع چاقی پاها و بازو
چربی، یک بافت نرم می باشد و هیچ گاه در یک اندام خوش ترکیب جا نمی گیرد. عضله صاف و استوار می باشد و می تواند به اندام ......

ورزش آیروبیک و فواید آن
ورزش آیروبیک و فواید آن ورزش آیروبیک، ورزش و فعالیتی است که بتواند تپش قلب فرد را افزایش دهد. ورزش ایروبیک، ......

20 ورزش مفید برای درد شانه
20 ورزش مفید برای درد شانه شانه شامل چهار عضله و تاندون است که اطراف مفاصل شانه را پر کرده اند. آسیب سرشانه یکی ......

طناب زدن برای‌ تناسب اندام
طناب زدن برای‌ تناسب اندام اگر از رفتن به سالن ورزشی، دویدن، یا تجهیزات ورزش خانگی خسته شده ‌اید، ممکن است بخواهید ......

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟
تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟ یکی از سوال های بسیار متداولی که بیماران از پزشکان و به ویژه متخصصان پزشکی ورزشی ......