شنبه 9 فروردین 1399
Sat, Mar 28, 2020
» فریبا : دانه ها استقلال را بیمه می‌کنند
» گوناگون
» جانباز گلبارنژاد در پارالمپیک به خط پایان رسید
» امامی فر: متاسفانه شاهد شادابی درپرسپولیس نیستیم
» در مرحله مقدماتی جام جهانی: تیم ملی فوتسال ازسد آذربایجان عبورمی کند؟
» پله: مسی نسبت به رونالدو بهتراست
» چمنیان: شکست دادن امارات اهمیت دارد
» انتقاد ازمهاجم سرخپوشان
» گوناگون
» آقای برانکو، چرا پرسپولیس دیگر تشنه نیست!
» جوادی : روزهای درخشانی درانتظارکشتی است
» گراسا: لیگ جهانی والیبال محل کسب تجربه نیست
» هاشمی: توزیع بودجه ورزش عادلانه نیست
» صائبی: نتیجه فوق‌العاده‌ای کسب کردیم
» حردانی به مدال برنزرسید
» فلفلی : برای طلا بازی خواهیم کرد
» جدال ایران با برزیل برای طلا
» تبریک روحانی به مدال آوران
» گوناگون
» رحمان ششمین طلای پارالمپیک را کسب کرد
» مسلمی: جویبار،سرشارازاستعدادهایی مثل یزدانی است
» ضرب هفتمین طلای پارالمپیک به نام زهرا
» دربی 83 برنده نداشت
» سفرین: یک فوتبال پاک خلق می‌کنم
» گودرزی: امیدواربه رونق کشتی هستم
» رحمانی: تنها به دنبال برد هستیم
» گوناگون
» حاج‌رضایی : دربی فراتراز یک بازی است
» بدون بلیت به آزادی نروید
» اصفهان، فاتح ورزش خواهران بسیج
جستجو
صفحه اول  >> اخبار >>
با ورزش | سعیدلو اسلحه را روی شقیقه اش گذاشت!
سعیدلو اسلحه را روی شقیقه اش گذاشت!
موضوع: سایت ها
آفتاب: رییس سازمان تربیت بدنی گفت: من مسئولیت نتایج ایران در بازی‌های آسیایی گوانگجو را بر عهده می‌گیرم. 

علی سعیدلو در حاشیه همایش مدیران ستادی سازمان و روسای فدراسیون‌های ورزشی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تا بازیهای آسیایی گوانگجو یک ماه زمان باقی مانده است. فرصت کمی است. سوالاتی وجود دارد که هفته آینده در حضور خبرنگاران در گزارشی از کارهایی که شده، روند اردوهای آماده سازی، پیش بینی مدال و اطلاعاتی از ورزشکاران اعزامی را اعلام خواهم کرد.

سازمان تربیت بدنی مسئولیت‌ را برعهده دارد. یقین دارم روزهای خوشی پیش روست. همه سختی‌هایی که وجود داشته باشد مسئولیتش با من است. نگران اطراف نباشید. من از طرف سازمان تربیت بدنی مسئول اصلی هستم و می‌گویم همه چیز در حد اعلا انجام شده و صدردرصد همه نتایج را برعهده می‌گیرم.

وی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی‌بر این که آیا شما در جریان اظهارنظرهای اخیر عماد احمدیان مشاور مالی کمیته ملی المپیک در انتقاد از افشین قطبی و غلامحسین پیروانی هستید، تصریح کرد: من این شخص را نمی‌شناسم،‌ نه او را دیدم و نه چیزی در این باره شنیده‌ام. نگران نباشید مسئولیت تیم امید با من است، کمیته هیچ کاره است. کمیته باید حمایت و پشتیبانی کند. کمیته باید بلیت بخرد.

در این حین یکی از خبرنگاران گفت افشارزاده سه شنبه اعلام کرده این شخص نباید چنین مسایلی را مطرح می‌کرده و کمیته از تیم امید حمایت می‌کند، ادامه داد: اینها همه اظهارنظر است. افشارزاده هم گفته پس من نباید چیزی بگویم. کمیته نباید درباره محتوای فنی صحبت کند. شکست و پیروزی همیشه در ورزش وجود دارد. من واقعا چنین مساله‌ای را نشنیدم ولی تخریب کار درستی نیست. آن شخص مقصر نیست. کسی که او را می‌برد و به عنوان سخنگو از او سوال می‌کند مقصر است. چرا مسولان اصلی را نمی‌آورند و از آنها سوال نمی‌پرسند.

وی در خصوص شکایت فدراسیون فوتبال از داریوش مصطفوی و این که آیا از اقدام فدراسیون فوتبال حمایت می‌کند، اظهار کرد: من در این باره یک چیزی شنیده‌ام ولی شخصا وارد نشدم فدراسیون‌ها مستقل هستند و بخش حقوقی دارند. من از کارهای قانونی حمایت می‌کنم. در این باره دخالتی نکردم تا خودشان پیگیری کنند. اگر فدراسیون حمایت خواست سازمان تربیت بدنی حمایتش می‌کند.

رییس سازمان تربیت بدنی درباره دیدار داربی 69 به خبرنگاران گفت: نگرش جدید به ورزش باید ادامه پیدا کند. ما بازیهای خوب دیگری برای تیم ملی در پیش داریم. لیگ هم در تقویت تیم ملی و انگیزه مردم برای ورزش نقش دارد. همه بازی‌ها در لیگ خوب هستند و سه امتیاز دارند. یک تیم 17 بازی در نیم فصل انجام می‌دهد که همه امتیاز دارند. داربی هم بازی خوبی است. سال گذشته نزدیک به بازی داربی بود که گفتند از گذشته همیشه بازیها به تساوی می‌انجامیده. مردم نگران بودند که شاید این تساوی‌ها از قبل طراحی شده باشد. رسم جوانمردی در این است که حس رقابتی بیشتر باشد و تیم‌ها هنرنمایی کنند. من خودم نظارت و پیگیری می‌کنم تا هر دو تیم با کمال و قدرت و ظرفیت تلاش کنند. استقلال و پرسپولیس مال ما و مال ملت هستند. هر کس که برود ما خوشحال می‌شویم. ما می‌خواهیم بازی برد داشته باشد. داربی داور ایرانی دارد، ما هم یک روز ماندنی، خوب و پرگل می‌خواهیم.

سعیدلو در پاسخ به این پرسش که آیا نمی‌خواهد برای کاهش هزینه‌های بلیت داربی به فدراسیون فوتبال سفارش کند، اظهار کرد: من درباره بلیت به فدراسیون فوتبال ابلاغ کردم. زمانی که شنیدم به آنها توصیه کردم هزینه بلیت سنگین نباشد. آنها هم قبول کردند. ظاهرا فروش بلیت ساماندهی شده. من نمی‌خواهم دستوری برخورد کنم. به همین دلیل از آنها خواهش کردم که قطعا هزینه‌ها کم خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که شما مدت‌هاست که اعلام می‌کنید به زودی هیات مدیره استقلال و پرسپولیس مشخص می‌شود پس چرا این اتفاق نمی‌افتد تصریح کرد: من یک سوال از خبرنگاران دارم، برای شما این مهم است که استقلال و پرسپولیس با سازماندهی خوب پیشرفت کنند یا اعلام دو، سه اسم؟

وی همچنین در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا نمی‌خواهید به وضعیت لیدرها در استادیوم نظارت کنید به خبرنگاران گفت: 100 هزار نفر به استادیوم می‌آیند و حرف قشنگ می‌زنند. بالاخره 15 نفر هم حرف‌های نابه جا به زبان می‌آورند.

رییس سازمان تربیت بدنی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر این که آیا شما از وجود کارت هدیه بانک پارسیان که لوگوی سازمان تربیت بدنی و کمیته ملی المپیک در روی آن حک شده است اطلاع دارید؟ تصریح کرد: خیر، چنین چیزی ندیده‌ام. نمی‌رسم که ببینم.

سعیدلو در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا با روسای فدراسیون‌هایی که در این همایش حضور پیدا نکردند برخورد می‌کنید؟ خاطرنشان کرد: هر رییس فدراسیونی که در همایش حضور نداشته باشد تنبیه می‌شود. مگر این که کار واجبی داشته باشد. اگر کسانی هم بدون اطلاع همایش را ترک کنند و حضور نداشته باشند با آنها برخورد می‌کنیم. این همایش جای همفکری است. من خودم بیشتر به این همفکری احتیاج دارم. این همایش به برنامه‌های دیگر اولویت دارد. اگر آنها عذر موجه نیاورند مانند دبستان و دبیرستان آنها را تنبیه می‌کنیم.

وی در پاسخ به اظهارات خبرنگاری که پرسید هنوزم معتقدید که روسای فدراسیون‌ها نباید مصاحبه کنند، اظهار کرد: من نگفتم مصاحبه نکنید، بلکه گفتم اطلاع رسانی را به سریع ترین شکل انجام دهید و از مصاحبه بی مورد که خبری در آن نیست بپرهیزید. رییس فدراسیون کارش ورزشی است و باید هر هفته 10 روز یا یک ماه یکبار مصاحبه کند. شما خبرنگاران هم که همه جا هستید و 16 سوال می‌پرسید. من هم گفتم که خیلی مصاحبه نکنید. البته خبرنگاران زحمات زیادی می‌کشند و هدف ما این بود که روسا مصاحبه‌های منسجمی انجام دهند.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی‌بر اینکه شما وعده یک بازی تدارکاتی خوبی را داده بودید ولی نیجریه که چندان تیم خوبی نیست، اظهار کرد: شما بازیهای جام جهانی را دیدید این تیم از گروه خود صعود کرد. مدام نمی‌توان که با تیم‌های اول بازی کرد. ما باز هم تلاش می‌کنیم، ما می‌خواهیم تیم ملی در رقابت‌های جام ملت‌ها بالا برود و در جام جهانی با حریفان بالاتری مقابله کند. ما سد را شکاندیم و اگر هزینه ای باشد آن را می‌پردازیم.

رییس سازمان تربیت بدنی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که چرا مجمع انتخاباتی فدراسیون گلف را لغو کردید، تصریح کرد: سیاست ما این بود که فدراسیون‌ها را سریعتر سازماندهی کنیم. آن زمان که به سازمان تربیت بدنی آمدم 25-26 فدراسیون با سرپرست اداره می‌شد، ما با سرعت بالا آمدیم. بهر حال برگزاری مجامع مقدماتی می‌خواهد. ما از سجادی خواستیم یکی دو ماه قبل از بازیهای آسیایی انتخابات فدراسیون‌ها را متوقف کند تا از نظر روانی اتفاقی نیافتد و یک ماه تاخیر در برگزاری مجمع اتفاقی نمی‌افتد.

خبرنگاری گفت که گلف در بازی‌های آسیایی حضور ندارد پس چرا انتخابات این فدراسیون را لغو کردید که در ادامه سعیدلو خاطرنشان کرد: برگزاری انتخابات اثر خود را روی ورزش می‌گذارد. فدراسیونی که 30-40 ماه سرپرست داشته با تعویق یک ماهه در برگزاری مجمع انتخابی اتفاقی برایش نمی‌افتد!
منبع: آفتاب نیوز
1389/7/22

Share
کتاب  
  آموزش کوهنوردی به 9 تا 90 ساله‌ها
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات ورزش کتاب «کوهیار را به چاپ رسانده است.به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، ......

  «آموزش کار با دمبل» برای افزایش قدرت و سرعت
کتاب «آموزش کار با دمبل» به قلم «آلن هدریک» به تازگی از سوی نشر هیومن‌کینتیکس منتشر و روانه بازار کتاب ورزشی شد.به ......

  ویراست جدید قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی آمد
ویرایش جدید کتاب «قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی همراه با ترسیمات زمین‌های ورزشی» از سوی نشر ورزش منتشر شد.به ......

تبلیغات
فال حافظ
به صورت آنلاین فال حافظ بگیرید
زندگی سلام
اخبار، پزشکی، روانشناسی، سرگرمی، موفقیت، کسب و کار، آشپزی، مد، ورزشی
سرتیتر آنلاین
آخرین اخبار ایران و جهان
دانستنی های ورزشی  
ورزش هایی برای رفع چاقی پاها و بازو
چربی، یک بافت نرم می باشد و هیچ گاه در یک اندام خوش ترکیب جا نمی گیرد. عضله صاف و استوار می باشد و می تواند به اندام ......

ورزش آیروبیک و فواید آن
ورزش آیروبیک و فواید آن ورزش آیروبیک، ورزش و فعالیتی است که بتواند تپش قلب فرد را افزایش دهد. ورزش ایروبیک، ......

20 ورزش مفید برای درد شانه
20 ورزش مفید برای درد شانه شانه شامل چهار عضله و تاندون است که اطراف مفاصل شانه را پر کرده اند. آسیب سرشانه یکی ......

طناب زدن برای‌ تناسب اندام
طناب زدن برای‌ تناسب اندام اگر از رفتن به سالن ورزشی، دویدن، یا تجهیزات ورزش خانگی خسته شده ‌اید، ممکن است بخواهید ......

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟
تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟ یکی از سوال های بسیار متداولی که بیماران از پزشکان و به ویژه متخصصان پزشکی ورزشی ......