شنبه 14 تیر 1399
Sat, Jul 04, 2020
» فریبا : دانه ها استقلال را بیمه می‌کنند
» گوناگون
» جانباز گلبارنژاد در پارالمپیک به خط پایان رسید
» امامی فر: متاسفانه شاهد شادابی درپرسپولیس نیستیم
» در مرحله مقدماتی جام جهانی: تیم ملی فوتسال ازسد آذربایجان عبورمی کند؟
» پله: مسی نسبت به رونالدو بهتراست
» چمنیان: شکست دادن امارات اهمیت دارد
» انتقاد ازمهاجم سرخپوشان
» گوناگون
» آقای برانکو، چرا پرسپولیس دیگر تشنه نیست!
» جوادی : روزهای درخشانی درانتظارکشتی است
» گراسا: لیگ جهانی والیبال محل کسب تجربه نیست
» هاشمی: توزیع بودجه ورزش عادلانه نیست
» صائبی: نتیجه فوق‌العاده‌ای کسب کردیم
» حردانی به مدال برنزرسید
» فلفلی : برای طلا بازی خواهیم کرد
» جدال ایران با برزیل برای طلا
» تبریک روحانی به مدال آوران
» گوناگون
» رحمان ششمین طلای پارالمپیک را کسب کرد
» مسلمی: جویبار،سرشارازاستعدادهایی مثل یزدانی است
» ضرب هفتمین طلای پارالمپیک به نام زهرا
» دربی 83 برنده نداشت
» سفرین: یک فوتبال پاک خلق می‌کنم
» گودرزی: امیدواربه رونق کشتی هستم
» رحمانی: تنها به دنبال برد هستیم
» گوناگون
» حاج‌رضایی : دربی فراتراز یک بازی است
» بدون بلیت به آزادی نروید
» اصفهان، فاتح ورزش خواهران بسیج
جستجو
صفحه اول  >> اخبار >>
با ورزش | رئیس جمهور در جمع مردم شهرری: دی‌ماه امسال زنجیرهای تحریم شکسته می‌شود / لغو همه 18 قطعنامه ظالمانه علیه ایران / به وعده‌های خود عمل خواهیم ...
رئیس جمهور در جمع مردم شهرری: دی‌ماه امسال زنجیرهای تحریم شکسته می‌شود / لغو همه 18 قطعنامه ظالمانه علیه ایران / به وعده‌های خود عمل خواهیم ...
رئیس جمهور در جمع مردم شهرری: دی‌ماه امسال زنجیرهای تحریم شکسته می‌شود / لغو همه 18 قطعنامه ظالمانه علیه ایران / به وعده‌های خود عمل خواهیم ... موضوع: فوتبال

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه در دی‌ماه امسال شاهد شکست قدرت‌های بزرگ در ایجاد تحریم‌های اقتصادی خواهیم بود، کفت: در دی‌ماه امسال زنجیرهای تحریم را شکسته و مردم شاهد باز شدن دروازه‌های اقتصادی کشور به روی جهانیان خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی لحظاتی پیش در جمع مردم شهرستان ری در صحن اصلی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی ضمن سلام و درود به مردم با وفای ری، این شهر را شهری باستانی و دارای تمدن کهن دانست و خاطرنشان کرد: مردم مومن ری در روزهای سخت سیاسی و اجتماعی مأمن بوده و در کنار قبر مطهر فرزند امام مجتبی نقش‌ آفرینی در عرصه‌های مختلف انقلاب می‌پردازند.

رئیس جمهور تاکید کرد: این سرزمین همواره تاریخ‌ساز بوده و در دوران مشروطیت محل اجتماع علما  و سیاسیون بوده و در روزهای شخص شرایط سیاسی اینجا محل تحصن بزرگان بوده است که این مهم به برکت حرم‌های مقدس این خطه‌ بوده است.

وی ادامه داد: شهرستان ری بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز با سلامت در رقابت‌های انتخابات حضور پرشکوه و پررنگی داشته و همواره افتخار آفرین بودند.

وی با اشاره به انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ملت غیور ایران اسلامی در اسفندماه با شور و شعور در انتخابات حضور یافته و بار دیگر حماسه سیاسی می‌آفرینند.

وی حماسه‌آفرینی مردم ایران در انتخابات مجلس خبرگان و مجلس را یک افتخار در منطقه دانست و خاطرنشان کرد: مردم ایران اسلامی همواره در سخت‌ترین شرایط انتخابات را کنار نگذاشته و در زمان جنگ نیز سر موقع انتخابات مجلس و غیره را به خوبی برگزار کرده است.

وی ادامه داد: این افتخار ایران اسلامی است آن روزی که دشمنان به شهرهای ما موشک پرتاب می‌کردند انتخابات را یک ساعت تأخیر نینداخت و نظام به عهدش وفا کرد و انتخابات را به خوبی انجام داد.

* دی‌ماه امسال زنجیرهای تحریم شکسته می‌شود / لغو همه 18 قطعنامه ظالمانه علیه ایران

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه در دی‌ماه امسال شاهد شکست قدرت‌های بزرگ در ایجاد تحریم‌های اقتصادی خواهیم بود، کفت: در دی‌ماه امسال زنجیرهای تحریم را شکسته و مردم شاهد باز شدن دروازه‌های اقتصادی کشور به روی جهانیان خواهند بود.

حجت‌الاسلام روحانی تاکید کرد: دشمنان طی 12 سال به مردم ما ظلم کردند و در شورای حکام آژانس 12 قطعنامه و در شورای امنیت و سازمان ملل 6 قطعنامه علیه ملت ما تصویب کردند.

وی ادامه داد: اگر تیم مذاکره کننده توانست حرف خود را در مذاکرات به کرسی بنشاند به خاطر حمایت و حضور مردم بود.

روحانی با بیان اینکه دولت مورد اعتماد مردم و رهبری است، تاکید کرد: امروز همه با وحدت راه پیروزی و توسعه کشور را هموار کنیم.

*‌ به وعده‌های خود عمل خواهیم کرد / دروازه‌های کشور را برای توسعه اقتصاد به روی جهانیان باز می‌کنیم

وی با اشاره به اینکه دروازه‌های کشور را برای توسعه اقتصاد به روی جهانیان باز و به وعده‌های خود عمل خواهیم کرد تاکید کرد: ما در مراحل پایانی اجرای برجام هستیم و به لطف خدا با کمک مردم آرزوی ننگین رژیم صهیونیستی و افراطیون آمریکا و کشورهای مرتجع منطقه، برجام را به فرجام خواهیم رساند.

رئیس جمهور اعلام کرد: مرکز آمار، تورم کشور را 2.9 اعلام کرد یعنی تورمی که در آغاز این دولت 45 درصد بود اکنون به کمتر از 10 درصد رسیده است

وی در ادامه با بیان اینکه ما باید رکود را از پیش پای اقتصاد برداریم، افزود: با وجود اینکه امسال در شرایط بسیار سخت اقتصادی بودیم در برابر توسعه قدرت‌های جهانی و منطقه‌ای مرتجع که قیمت نفت را ناعادلانه در سطح پایین قرار داده‌اند، قرار داریم.

روحانی ادامه داد: سال آینده ما دارای رشد اقتصادی قابل ملاحظه‌ای خواهیم بود.

* سال 95 امید به رشد 5 درصدی در اقتصاد داریم

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه سال 95 امید به رشد 5 درصدی در اقتصاد داریم، خاطرنشان کرد: با تلاش و وحدت مردم برخلاف کشورهای دیگر در منطقه، کشوری امن و آرام داریم که در آن ترور و غیره وجود ندارد..

وی با بیان اینکه باید مشکلاتی که پیش پای مردم است را برداریم، تاکید کرد: در بودجه سال آینده که در دی‌ماه تقدیم مجلس می‌شود، بودجه با رقم 267 هزار میلیارد تومان بسته می‌شود.

روحانی ادامه داد: آنچه که دشمن علیه مردم ما با عنوان فشار طراحی کرده با شکست روبه‌رو شده است.

* در بودجه سال آینده اتکای به نفت کاهش می‌یابد

وی با تاکید بر اینکه در بودجه سال آینده اتکای به نفت کاهش می‌یابد، خاطرنشان کرد: در بودجه عمرانی سال آینده کشور، پروژه‌های ناتمام به اتمام می‌رسد.

رئیس جمهور با اشاره به مشکل آب مردم شهرستان ری تصریح کرد: در جلسه هیئت وزیران تصمیمات خوبی را در رابطه با مشکلات ری گرفتیم که یکی از این آن‌ها مشکل آب آشامیدنی است.

رئیس جمهور در تشریح پروژه‌های شهرستان ری خاطرنشان کرد: تصفیه‌خانه صالح‌آباد و سرخه‌حصار تا پایان سال 95 به اتمام می‌رسد و واحد تصفیه‌خانه فاضلاب شهرری نیز درست می‌شود.

وی با اشاره به مشکلاتی که در زمینه بهداشت و درمان در شهرستان ری وجود دارد، خاطرنشان کرد: برای تجهیز و تکمیل بیمارستان شهدای هفتم تیر شهرری بودجه ویژه‌ای اختصاص داده شده و در سال 95 به بهره‌برداری می‌رسد.

روحانی خاطرنشان کرد: بیمارستان فیروزآبادی که یک مرکز بسیار مهم است با اختصاص 73 میلیارد تومان در اوایل سال جدید، قسمت‌های جدیدش به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس جمهور در ادامه افزود: همچنین 234 کلاس درس با کمک خیران مدرسه‌ساز و 30 میلیارد تومان از طرف دولت در سال 95 و 96 اجرایی می‌شود و کمبودهای آموزشی نیز برطرف می‌شود.

وی با اشاره به جاده قدیم تهران ـ قم خاطرنشان کرد: این محور نیز با اعتبار 44 میلیارد تومانی ترمیم و ایستگاه راه‌آهن شهرری نیز با 12 میلیارد تومان نوسازی می‌شود.

روحانی خاطرنشان کرد: سیستم نوین آبیاری در 3 هزار هکتار با اختصاص 19.5 میلیارد تومان درست می‌شود و برای تکمیل سه سالن ورزشی باقرشهر، قیامدشت و طالقانی و 2 سالن ورزشی در قلعه‌نو و غیره نیز 12 میلیارد تومان اختصاص داده شده است.

* 432 میلیارد اعتبار برای 12 طرح مورد نظر در این سفر اختصاص داده شده است

حجت‌الاسلام روحانی با تاکید بر اینکه 432 میلیارد اعتبار برای 12 طرح مورد نظر در این سفر اختصاص داده شده است، ادامه داد: در این سفر به دلیل وجود فرودگاه بین‌المللی امام خمینی در این منطقه و همچنین وجود واحدهای صنعتی و بخش‌های بزرگ کشوری، تصمیمات اتخاذ شده عملی می‌شود چرا که دولت به تمام تعهدات خود در این سفر متعهد شده است.

رئیس جمهور ادامه داد: شما مردم خوب، با برداشته شدن تحریم‌های ظالمانه و با حضور فعال در بخش اقتصاد کشور شاهد حماسه بزرگ سیاسی و اقتصادی خواهید بود.

روحانی بیان داشت: ما در این ماه که وحدت دنیای اسلام و ماه مولود پیامبر و امامت ولی‌عصر (عج) است، برداشته شدن تحریم‌ها و توسعه و رونق ایران اسلامی را شاهد خواهیم بود.

رئیس جمهور در پایان تصریح کرد: از مقامات استان، شهرری و حمایت نماینده معظم رهبر انقلاب آیت‌الله ری‌شهری و حجت‌الاسلام شاهچراغی امام جمعه شهرری تشکر کرده و آرزومند وحدت و پیروزی‌های روز افزون هستیم.

انتهای پیام/2462/صا40

http://fna.ir/2T2YYF var a2a_config = a2a_config || {}; a2a_config.linkname = document.title; a2a_config.linkurl = window.location.href.replace("newstext.php?nn=", "");
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
var i = 0; updatesentcomments(); function updatesentcomments() { setTimeout(function () { if (!(($('#commentform').contents().find('#newsid').val() * 1) > 0) && i < 100) { updatesentcomments(); }
منبع: خبرگزاری فارس
1394/10/2
برچسب ها: ,

Share
کتاب  
  آموزش کوهنوردی به 9 تا 90 ساله‌ها
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات ورزش کتاب «کوهیار را به چاپ رسانده است.به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، ......

  «آموزش کار با دمبل» برای افزایش قدرت و سرعت
کتاب «آموزش کار با دمبل» به قلم «آلن هدریک» به تازگی از سوی نشر هیومن‌کینتیکس منتشر و روانه بازار کتاب ورزشی شد.به ......

  ویراست جدید قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی آمد
ویرایش جدید کتاب «قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی همراه با ترسیمات زمین‌های ورزشی» از سوی نشر ورزش منتشر شد.به ......

تبلیغات
فال حافظ
به صورت آنلاین فال حافظ بگیرید
زندگی سلام
اخبار، پزشکی، روانشناسی، سرگرمی، موفقیت، کسب و کار، آشپزی، مد، ورزشی
سرتیتر آنلاین
آخرین اخبار ایران و جهان
دانستنی های ورزشی  
ورزش هایی برای رفع چاقی پاها و بازو
چربی، یک بافت نرم می باشد و هیچ گاه در یک اندام خوش ترکیب جا نمی گیرد. عضله صاف و استوار می باشد و می تواند به اندام ......

ورزش آیروبیک و فواید آن
ورزش آیروبیک و فواید آن ورزش آیروبیک، ورزش و فعالیتی است که بتواند تپش قلب فرد را افزایش دهد. ورزش ایروبیک، ......

20 ورزش مفید برای درد شانه
20 ورزش مفید برای درد شانه شانه شامل چهار عضله و تاندون است که اطراف مفاصل شانه را پر کرده اند. آسیب سرشانه یکی ......

طناب زدن برای‌ تناسب اندام
طناب زدن برای‌ تناسب اندام اگر از رفتن به سالن ورزشی، دویدن، یا تجهیزات ورزش خانگی خسته شده ‌اید، ممکن است بخواهید ......

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟
تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟ یکی از سوال های بسیار متداولی که بیماران از پزشکان و به ویژه متخصصان پزشکی ورزشی ......