یکشنبه 10 فروردین 1399
Sun, Mar 29, 2020
» فریبا : دانه ها استقلال را بیمه می‌کنند
» گوناگون
» جانباز گلبارنژاد در پارالمپیک به خط پایان رسید
» امامی فر: متاسفانه شاهد شادابی درپرسپولیس نیستیم
» در مرحله مقدماتی جام جهانی: تیم ملی فوتسال ازسد آذربایجان عبورمی کند؟
» پله: مسی نسبت به رونالدو بهتراست
» چمنیان: شکست دادن امارات اهمیت دارد
» انتقاد ازمهاجم سرخپوشان
» گوناگون
» آقای برانکو، چرا پرسپولیس دیگر تشنه نیست!
» جوادی : روزهای درخشانی درانتظارکشتی است
» گراسا: لیگ جهانی والیبال محل کسب تجربه نیست
» هاشمی: توزیع بودجه ورزش عادلانه نیست
» صائبی: نتیجه فوق‌العاده‌ای کسب کردیم
» حردانی به مدال برنزرسید
» فلفلی : برای طلا بازی خواهیم کرد
» جدال ایران با برزیل برای طلا
» تبریک روحانی به مدال آوران
» گوناگون
» رحمان ششمین طلای پارالمپیک را کسب کرد
» مسلمی: جویبار،سرشارازاستعدادهایی مثل یزدانی است
» ضرب هفتمین طلای پارالمپیک به نام زهرا
» دربی 83 برنده نداشت
» سفرین: یک فوتبال پاک خلق می‌کنم
» گودرزی: امیدواربه رونق کشتی هستم
» رحمانی: تنها به دنبال برد هستیم
» گوناگون
» حاج‌رضایی : دربی فراتراز یک بازی است
» بدون بلیت به آزادی نروید
» اصفهان، فاتح ورزش خواهران بسیج
جستجو
صفحه اول  >> اخبار >>
با ورزش | چند خبر کوتاه ورزشی
چند خبر کوتاه ورزشی
موضوع: تازه ها

ورزش. توپی. سپاهان. سپاهان
تهران- باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در بیانیه‌ای با گرامیداشت ایام سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از همه مردم اصفهان دعوت نمود تا در روز ‪ ۲۲‬بهمن ماه در میدان حضرت امام (ره) و غرفه این باشگاه در این میدان تاریخی حضور گسترده‌ای داشته باشند.

به گزارش ایرنا و به نقل از پایگاه خبری سپاهان، در بیانیه این باشگاه آمده است: جشن ملی سی ودومین سالگرد انقلاب اسلامی ایران که میراث ماندگار خمینی کبیر است را جمعه این هفته در پیش خواهیم داشت و همه مردمان سرزمین ایران جاویدمان در انتظارند تا بار دیگر این روز تاریخی را به جشن و سرور سپری کنند و بازهم نمایش دیدنی ایران بزرگ و زنده را برای تمام جهانیان به اکران گذارند.

خانواده باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از همه مردم اصفهان دعوت می‌نماید تا صبح روز جمعه ‪ ۲۲‬بهمن ماه همچون سایر ایرانیان با حضور در میدان حضرت امام (ره) شکوه ایران اسلامی را در پایتخت فرهنگ و ورزش ایران زیباتر از همیشه نشان دهند و با آرمان‌های ماندگار حضرت امام (ره) و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمایند.

هواداران، مسئولان و مربیان، بازیکنان و ستارگان سپاهان در غرفه ویژه این باشگاه در این میدان تاریخی چشم انتظار مردم دلیر و همیشه در صحنه اصفهان هستند.


***** تهران - شرکت ارتباطات همراه اول با اهدا یک دستگاه خودرو به احسان قائم مقامی استاد بزرگ شطرنج ایران به دلیل شکستن رکورد بازی‌های همزمان، از وی تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مراسم اختتامیه بازی‌های همزمان استاد بزرگ شطرنج ایران با ‪ ۶۰۴‬شطرنج باز، بعدازظهر امروز/چهارشنبه/ در محل فدراسیون شطرنج برگزار شد.

احسان قائم مقامی از روز گذشته/سه شنبه/ به صورت همزمان با ‪ ۶۰۴‬شطرنج باز ، مسابقه داد و توانست پس از گذشت ‪ ۲۵‬ساعت و کسب حداکثر امتیازات، نام خود را در کتاب رکوردهای جهانی گینس به ثبت برساند.

محمدجعفر کامبوزیا رییس فدراسیون شطرنج ضمن تجلیل از عملکرد احسان قائم مقامی در بازی‌های همزمان گفت: فدراسیون شطرنج برای برگزاری این بازی ها، از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.

وی اضافه کرد: در زمان بازی‌های همزمان قائم مقامی، نماینده فدراسیون بین المللی شطرنج نیز حضور داشت و از عملکرد قائم مقامی تحسین کرد.

کامبوزیا گفت: احسان قائم مقامی، رکورد خوبی از خود به جای گذاشته است که گمان نمی‌رود این رکورد به این زودی‌ها قابل شکستن باشد.

همچنین احسان قائم مقامی استاد بزرگ شطرنج ایران نیز اظهار داشت: خوشحالم به وعده‌ای که داده بودم، عمل کنم و رکورد شطرنج ایران در جهان را در بازی‌های همزمان بازپس بگیرم.

قائم مقامی اضافه کرد: من با دعای خیر مردم توانستم به این موفقیت دست پیدا کنم و به همین خاطر از همه مردم، شطرنج بازان ایران و مسوولان فدراسیون شطرنج، تشکر و قدردانی می‌کنم.

در مراسم اختتامیه بازی‌های همزمان شطرنج، مدیرعامل شرکت ارتباطات همراه اول نیز حضور داشت.


***** تهران-مرحله دوم رقابت‌های لیگ شنای آقایان امروز با برگزاری مسابقات ‪۵‬ ماده آغاز شد.

به گزارش چهارشنبه ایرنا به نقل از سایت فدراسیون شنا ؟ مرحله دوم رقابت های لیگ شنای آقایان امروز در محل استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی در ‪۵‬ ماده آغاز و ‪ ۲‬رکورد نیز توسط شناگران شکسته شد.

نتایج کامل رقابت‌های روز نخست مرحله دوم لیگ شنا به این شرح است:
‪ ۵۰‬متر آزاد
سروش خواجگی با ثبت رکورد ‪ ۲۵‬ثانیه اول
پاشا وحدتی راد با ثبت رکورد ‪ ۲۵‬ثانیه و ‪ ۴‬صدم ثانیه دوم
امیر طاهری با ثبت رکورد ‪ ۲۵‬ثانیه ‪ ۵‬صدم ثانیه سوم

***** ‪ ۲۰۰‬متر قورباغه
سروش خواجگی با ثبت رکورد ‪ ۲‬دقیقه ‪ ۳۶‬ثانیه و ‪ ۹۸‬صدم ثانیه اول محمد علیرضایی با ثبت رکورد ‪ ۲‬دقیقه و ‪ ۳۷‬ثانیه و ‪ ۳۷‬صدم ثانیه دوم سینا رجبی با ثبت رکورد ‪ ۲‬دقیقه و ‪ ۳۷‬ثانیه و ‪ ۵۱‬صدم ثانیه سوم
***** ‪ ۴۰۰‬متر آزاد
سامان سالاری با ثبت رکورد ‪ ۴‬دقیقه و ‪ ۲۰‬ثانیه و ‪ ۵۵‬صدم ثانیه اول احمدرضا جلالی با ثبت رکورد ‪ ۴‬دقیقه و ‪ ۲۹‬ثانیه و ‪ ۷۱‬صدم ثانیه دوم محمدرضا ثروت جو با ثبت رکورد ‪ ۴‬دقیقه و ‪ ۳۰‬ثانیه و ‪ ۴۴‬صدم ثانیه سوم
***** ‪ ۲۰۰‬متر کرال پشت
احمدرضا جلالی با ثبت رکورد ‪ ۲‬دقیقه و ‪ ۲۱‬ثانیه و ‪ ۲۱‬صدم ثانیه اول پوریا مالدار قصری با ثبت رکورد ‪ ۲‬دقیقه ‪ ۲۴‬ثانیه و ‪ ۶۶‬صدم ثانیه دوم رهام پیروانی با ثبت رکورد ‪ ۲‬دقیقه ‪ ۲۵‬ثانیه و ‪ ۷۸‬صدم ثانیه سوم
***** ‪ ۴;۲۱۵#۱۰۰‬مترمختلط تیمی
مناطق نفت خیز جنوب با ثبت رکورد ‪ ۴‬دقیقه و ‪ ۷‬ثانیه و ‪ ۳۰‬صدم ثانیه اول فولاد مبارکه سپاهان با ثبت رکورد ‪ ۴‬دقیقه و ‪ ۸‬ثانیه و ‪ ۱۴‬صدم ثانیه دوم مقاومت با ثبت رکورد ‪ ۴‬دقیقه ‪ ۲۲‬ثانیه و ‪ ۱۹‬صدم ثانیه سوم
این رقابت‌ها همچنان در مجموعه ورزشی آزادی همچنان درجریان است.


***** تهران-معاون ورزش قهرمانی سازمان تربیت بدنی درحاشیه انتخابات ریاست فدراسیون گلف درخصوص تصمیم تشکیل وزارت ورزش و جوانان گفت: به تصمیم نمایندگان مجلس احترام می‌گذاریم.

حمید سجادی چهارشنبه ضمن بیان این مطلب، افزود:به طور حتم برنامه ریزان و مسوولان تمامی جوانب این کار را بررسی کرده و تصمیم به انجام گرفته اند.

وی افزود:البته این یک اتفاق ساده نیست و امیدواریم درمجموع این تغییر به صلاح کشور باشد.

به گفته وی مجموعه سازمان تربیت بدنی تازمانی که این موضوع تحقق نیافته است همانند گذشته با تمام قوا کارها را با شور و اشتیاق دنبال خواهند کرد معاون ورزش قهرمانی سازمان تربیت بدنی درخصوص مسایل و مشکلات مالی برخی از فدراسیون‌ها در سال ‪ ۸۸‬نیز گفت: دراین سال و باتوجه به مسابقات آسیایی گوانگ ژو سازمان تربیت بدنی از نظر مالی قدری با مشکل مواجه شد که خوشختانه این موضوع حل و مابقی مطالبات فدراسیون‌ها به زودی به آنها پرداخت خواهد شد.

گفتنی است،کیکاووس سعیدی عصر امروز به عنوان رییس فدراسیون گلف انتخاب شد ‪ .۲۹‬نفر از اعضای مجمع این فدراسیون به سعیدی برای احراز این پست رای مثبت دادند.

سعیدی بدنبال کناره‌گیری عیسی اسحاقی از فروردین ماه سال جاری به عنوان سرپرست این فدراسیون را اداره می‌کرد.منبع: خبرگزاری ایرنا

1389/11/20

Share
کتاب  
  آموزش کوهنوردی به 9 تا 90 ساله‌ها
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، انتشارات ورزش کتاب «کوهیار را به چاپ رسانده است.به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، ......

  «آموزش کار با دمبل» برای افزایش قدرت و سرعت
کتاب «آموزش کار با دمبل» به قلم «آلن هدریک» به تازگی از سوی نشر هیومن‌کینتیکس منتشر و روانه بازار کتاب ورزشی شد.به ......

  ویراست جدید قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی آمد
ویرایش جدید کتاب «قوانین و مقررات رشته‌های ورزشی همراه با ترسیمات زمین‌های ورزشی» از سوی نشر ورزش منتشر شد.به ......

تبلیغات
فال حافظ
به صورت آنلاین فال حافظ بگیرید
زندگی سلام
اخبار، پزشکی، روانشناسی، سرگرمی، موفقیت، کسب و کار، آشپزی، مد، ورزشی
سرتیتر آنلاین
آخرین اخبار ایران و جهان
دانستنی های ورزشی  
ورزش هایی برای رفع چاقی پاها و بازو
چربی، یک بافت نرم می باشد و هیچ گاه در یک اندام خوش ترکیب جا نمی گیرد. عضله صاف و استوار می باشد و می تواند به اندام ......

ورزش آیروبیک و فواید آن
ورزش آیروبیک و فواید آن ورزش آیروبیک، ورزش و فعالیتی است که بتواند تپش قلب فرد را افزایش دهد. ورزش ایروبیک، ......

20 ورزش مفید برای درد شانه
20 ورزش مفید برای درد شانه شانه شامل چهار عضله و تاندون است که اطراف مفاصل شانه را پر کرده اند. آسیب سرشانه یکی ......

طناب زدن برای‌ تناسب اندام
طناب زدن برای‌ تناسب اندام اگر از رفتن به سالن ورزشی، دویدن، یا تجهیزات ورزش خانگی خسته شده ‌اید، ممکن است بخواهید ......

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟
تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟ یکی از سوال های بسیار متداولی که بیماران از پزشکان و به ویژه متخصصان پزشکی ورزشی ......