برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مهدوی کیا :جلالي يكي از مربيان خوب فوتبال ايران است/ با يك بازي منسجم و منطقي فولاد را شكست داديم/همه با همدلي و اتحاد براي موفقيت استيل آذين تلاش می کنند

مهدوی کیا :جلالي يكي از مربيان خوب فوتبال ايران است/ با يك بازي منسجم و منطقي فولاد را شكست داديم/همه با همدلي و اتحاد براي موفقيت استيل آذين تلاش می کنند 2:34:00 am - 1389/ 5/ 7 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت : مهدي مهدوي كيا در خصوص بازي هفته اول مقابل فولاد گفت: دوشنبه شب در هواي گرم اهواز بازي خوبي بين فولاد و استيل آذين برگزار شد و هر دو تيم بازي زيبايي ارائه دادند. هر دو تيم فرصت‌هايي براي گل زني داشتند اما فكر مي‌كنم موقعيت‌هاي تيم ما بهتر از حريف بود و با شايستگي به يك پيروزي ارزشمند دست يافتيم.

كاپيتان استيل آذين در خصوص شرايط مسابقه اظهار داشت: بازي اول هميشه يكي از سخت ترين بازي‌ها است و ما اين بازي را در زمين اهواز و در آن شرايط آب و هوايي برگزار كرديم. طبيعتا مشكلات زيادي داشتيم اما پيروز شديم و سه امتياز مهم بازي اول را در يك مسابقه خارج از خانه كسب كرديم.

مهدوي كيا در خصوص هماهنگي و همچنين آمادگي بازيكنان استيل آذين گفت: ما با نظم تيمي و هماهنگي خوبي به ميدان رفتيم در حالي كه چند بازيكن در تمرينات هفته‌هاي اخير حضور نداشتند اما تيم منسجمي بوديم و منطقي بازي كرديم. از نظر شرايط بدني هم در وضعيت خوبي قرار داشتيم كه در گرماي اهواز چنين بازي خوبي انجام داديم. البته در هفته‌هاي آينده مي‌توانيم وضعيت بهتري پيدا كنيم و با هماهنگي بيشتري در مسابقات ظاهر شويم.

وي در خصوص فولاد گفت: آقاي جلالي يكي از مربيان خوب فوتبال ايران هستند و تيم فولاد با تفكرات اين مربي بازي روان و منظمي انجام داد. فكر مي‌كنم تيم ما تجربه بيشتري نسبت به حريف داشت و همين امتياز ما را به پيروزي رساند البته موقعيت‌هاي استيل آذين بيشتر از تيم ميزبان بود و فرصت‌هاي خوبي در اين بازي به دست آورديم.

مهدوي كيا در خصوص عملكرد تومباكوويچ و دستيارانش اظهار داشت: شروع فصل با كسب يك پيروزي خارج از خانه نتيجه خوبي است و من اميدوارم با استفاده از دانش و تجربه مربيان استيل آذين در اين فصل موفق شويم. ما كادر فني خوب و هماهنگي داريم كه مي‌توانند در فصل جديد تيم را به موفقيت برسانند.

كاپيتان استيل آذين پيرامون تعداد اعضاي كادر فني استيل آذين گفت: انتخاب مربيان و تعداد مربيان حاضر در كادر هر تيم به سرمربي بستگي دارد. تومباكوويچ در چين هم دستياران زيادي داشته و معتقد است با تقسيم وظايف مي‌تواند از همه مربيان تيم به خوبي استفاده كند. در هامبورگ هم زماني كه مربي هلندي به تيم ما آمد با خودش 8 مربي جديد آورده بود. در فوتبال حرفه اي اگر وظايف به خوبي تقسيم شود همه مربيان مي‌توانند به رشد و پيشرفت تيم كمك كنند. خوشبختانه در كادر فني و همچنين در جمع بازيكنان ما رفاقت و صميميت خوبي وجود دارد و همه با همدلي و اتحاد براي موفقيت استيل آذين تلاش می کنند.
تاریخ: 1389/5/7
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: