برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فراز کمالوند: بازیکن خارجی جدید نگرفته‌ایم که بخواهم تخلف کنم

فراز کمالوند: بازیکن خارجی جدید نگرفته‌ایم که بخواهم تخلف کنم 2:37:00 am - 1389/ 5/ 7 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت : سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: تیم ما در فصل نقل و انتقالات بازیکن خارجی جدیدی نگرفته است که من بخواهم سن او را بالاتر اعلام کنم و سودی از این بابت ببرم.
 پس از گزارش ویژه ای در خبرگزاری ها با تیتر " اقدامات عجیب مربی از منشور فرارکرده/ خرید زانتیا از بازیکن با10میلیون!" برخی اهالی فوتبال از فراز کمالوند به عنوان این مربی متخلف نام بردند در حالی که سرمربی تراکتروسازی به هیچ عنوان مورد نظر گزارش مزبور نبود.

کمالوند که طی روزهای گذشته مورد سوال بسیاری از اهالی فوتبال قرار گرفته بود  ضمن بیان اینکه مشخصات داده شده به هیچ عنوان شامل حال او نمی شود، گفت: نمی توانم چرا این ذهنیت شکل گرفته که مربی مورد نظر من بوده ام.

وی ادامه داد: تنها شباهت من با مربی مورد نظر مهر جوانی است که چند مربی جوان دیگر هم در لیگ برتر داریم. ضمن اینکه ما در فصل جاری بازیکن جدید خارجی نگرفته ایم که من بخواهم سن آنها را اشتباه اعلام کنم. سه بازیکن فعلی تراکتورسازی از قبل در این تیم حضور داشته اند و قرارداد سه ساله دارند.
تاریخ: 1389/5/7
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: