برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

باشگاه رئال‌مادريد بالاخره با شرايط ستاره ژرمن ها براي پيوستن به اين باشگاه موافقت كرد.

باشگاه رئال‌مادريد بالاخره با شرايط ستاره ژرمن ها براي پيوستن به اين باشگاه موافقت كرد. 3:14:00 am - 1389/ 5/ 7 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت : باشگاه رئال‌مادريد بالاخره با شرايط "سامي خديرا" براي پيوستن به اين باشگاه موافقت كرد.

دو طرف يك هفته پيش در حال امضاي قرارداد نهايي با يكديگر بودند كه "خديرا" به دليل پيشنهادي كه از بايرن مونيخ دريافت كرده بود، درخواست دستمزدي 7 ميليون يورويي در سال را به رئالي‌ها ارائه كرد اما اين پيشنهاد با مخالفت سران باشگاه مادريدي مواجه شد. با اين حال هافبك 23 ساله اشتوتگارت پس از مخالفت سران رئال كمي از خواسته‌هايش كوتاه آمد و شرايط مادريدي‌ها را قبول كرد.

رئال هنوز بايد بر سر مبلغ نهايي با خديرا به توافق برسد اما به نظر مي رسد پيشنهاد 10 ميليون يورويي براي دل كندن هافبك تيم ملي آلمان از تيم كنوني اش به اندازه كافي مناسب باشد.

قرار است مذاكرات دو باشگاه رئال مادريد و اشتوتگارت براي انتقال خديرا طي روزهاي آينده انجام شود.

مورينيو، سرمربي رئال مادريد پس از اينكه نتوانست دانيله ده روسي را به تيمش بياورد مشتاقانه منتظر حضور يك هافبك دفاعي قدرتمند در تيمش بود تا در كنار ژابي آلونسو و گافر قرار گيرد و حال او اين خواسته را برآورده شده مي بيند.
تاریخ: 1389/5/7
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: