برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رقابت های دو ومیدانی قهرمانی اروپا

رقابت های قهرمانی دو و میدانی اروپا با صدرنشینی روسیه پیگیری شد . در ادامه این رقابت ها كه در شهر بارسلون اسپانیا برگزار می شود ؛ تیم روسیه با كسب دو مدال طلا دو نقره و سه برنز در صدرجدول رده بندی قرار دارد و تیم های انگلیس و بلاروس در رده های دوم و سوم قرار گرفته اند .

در ادامه این مسابقات در ماده 10 هزار متر مردان موفراح از انگلیس با كسب زمان 28 دقیقه و 24 ثانیه و 99 صدم ثانیه عنوان نخست را كسب كرد و پس از اوكریس تامسون دیگر هموطنش و دانیله موئچی از ایتالیا به ترتیب دو و سوم شدند.

در 20 كیلومتر پیاده روی مردان نیز استانیسلا وامیلیانوف از روسیه با كسب زمان 1ساعت و 20 دقیقه و 10 ثانیه اول شد و آلكس شوارتز از ایتالیا و ژائوویه را از پرتغال به ترتیب دوم و سوم شدند.

در 20 كیلومتر پیاده روی زنان الگاكانیسكینا از روسیه با زمان 1 ساعت و 27 دقیقه و 44 ثانیه اول شد و آنیسیا كریداپكیناو وراسوكولووا دیگر هموطنان وی به ترتیب دوم و سوم شدند. 

در ماده پرتاب وزنه زنان نادزیا استاپوچوك از بلا روس وزنه را به میزان 20 متر و 48 سانتیمتر پرتاب كرد و اول شد و پس از اوناتالیا میخنویچ دیگر هموطنش دوم شد و آنا آدویه وا از روسیه در جایگاه سوم قرارگرفت .

تاریخ: 1389/5/7
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: