برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

وزنه برداری معلولان - مالزی ؛صادق‌زاده به مدال برنز رسید/ 10 مدال برای تیم ایران

کوالالامپور - دفتر منطقه‌ای خبرگزاری مهر در شرق آسیا: در پنجمین روز از مسابقات جهانی وزنه برداری جانبازان و معلولین، علی صادق‌زاده وزنه بردار وزن 90 کیلوگرم کشورمان موفق شد مدال برنز این وزن را تصاحب کند.

به گزارش خبرنگار مهر در کوالالامپور، با کسب این مدال مجموع مدال‌های تیم ملی وزنه برداری کشورمان در مسابقات جهانی به 10 مدال رسید.

صادق‌زاده در حرکت اول وزنه 5/212 کیلوگرم را مهار کرد و با پرس وزنه 5/225 در حرکت دوم، وزنه 5/232 را برای حرکت سوم خود انتخاب کرد اما در مهار آن ناکام ماند.   در وزن 90 کیلوگرم مسابقات جهانی وزنه برداری معلولان عبدالهادی از کشور مصر به ترتیب وزنه‌های 5/227، 5/232 و 235 کیلوگرم را مهار کرد و به مدال طلای این وزن دست یافت. "مامالوس" از یونان نیز با مهار وزنه 225 کیلوگرم در مقام دوم قرار گرفت و مدال نقره این وزن را به خود اختصاص داد.   رکورد جهانی این وزن 250 کیلوگرم است که از سال 2007 میلادی در اختیار "پارک جون چای" است.   وزنه برداران معلول تیم ملی کشورمان در پنجمین دوره از مسابقات جهانی چهار مدال طلا، چهار مدال نقره و دو برنز بدست آورده‌اند.   این مسابقات تا روز جمعه ادامه پیدا خواهد کرد و علی رجبی و سیامند رحمان در وزن 100+ کیلوگرم رده‌های سنی بزرگسالان و جوانان به رقابت با رقبای جهانی خواهند پرداخت.   رقابت‌های جهانی وزنه برداری معلولان با حضور 290 ورزشکار از 49 کشور جهان در سالن "تیتی وانگسا" ورزشگاه کوالالامپور مالزی ادامه دارد.   تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین کشورمان چندی پیش  با کسب 24 مدال، عنوان قهرمانی مسابقات بین المللی 2010 لیبی را از آن خود کرد.
تاریخ: 1389/5/7
موضوع: معلولان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: