برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دهمين المپياد ورزشي دانشجويان پسر/ دانشگاه مازندران صدرنشين روز اول

ورزش. ورزش دانشجويان. المپياد
بابلسر - در پايان اولين روز مسابقات دهمين دوره المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان پسر سراسر كشور دانشگاه مازندران در صدر جدول رده بندي مجموع مسابقات قرار گرفت.

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ايرنا،پس از دانشگاه مازندران كه با ‪۲۳‬ امتياز در صدر قرار دارد، دانشگاه‌هاي اصفهان با ‪ ۲۲‬امتيازو تهران با ‪۱۷‬ امتياز دوم و سوم هستند.

دانشگاه‌هاي پيام نور، صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي، فردوسي مشهد، زنجان، صنعتي نوشيرواني بابل، شهيد بهشتي و قم نيز در رده‌هاي چهارم تا دهم قرار گرفته اند.

نتايج رقابت‌هاي رشته‌هاي مختلف به شرح زير اعلام شده است:
در رشته‌هاي دو وميداني و دوي ‪ ۱۰۰‬متر حميد وحيدي خواه از دانشگاه اصفهان، ‪ ۴۰۰‬متر با مانع، امير ماهي از داشگاه امام رضا، در پرتاب نيزه، علي شاهرخي از دانشگاه تهران، در پرتاب چكش ،حميد ابراهيم نژاد از دانشگاه فردوسي مشهد و در ‪ ۸۰۰‬متر، حميد سجادي به مقام قهرماني رسيدند.

دررشته واليبال، تيم‌هاي دانشگاه‌هاي تهران، پيام نور، اروميه و شهيد باهنر كرمان حريفان خود را شكست دادند.

در رشته شنا و در ‪ ۲۰۰‬متر مختلط انفرادي گامر ديلانچيان از دانشگاه اصفهان ، در ‪ ۱۰۰‬متر پروانه سعيد آشتياني از دانشگاه تهران، در ‪ ۵۰‬متر قورباغه علي اميني از دانشگاه پيام نور، در ‪ ۱۰۰‬متر آزاد پاشا وحدتي از دانشگاه تهران و در ‪ ۴‬در ‪ ۵۰‬مترمختلط امدادي تيم دانشگاه تهران به مقام اول دست يافتند.

در هندبال تيم‌هاي دانشگاه‌هاي مازندران، تربيت معلم سبزوار، رازي كرمانشاه، گيلان ومحقق اردبيلي حريفان خود را مغلوب كردند.

در قايقراني و در تورينگ و كاياك ‪ ۵۰۰‬متر يك نفره امين بوداغي از دانشگاه مازندران دو مدال طلا به دست آورد و در تورينگ ‪ ۵۰۰‬متر دو نفره تيم دانشگاه گيلان متشكل از اميرمهدوي و پويان حق شمار قهرمان شد.

در تكواندو و در وزن اول غلامرضا شاه نعمت اللهي از دانشگاه پيام نور، در وزن سوم داود عبدالرضايي از دانشگاه پيام نور، در وزن پنجم رامين وحيد از دانشگاه اصفهان و در وزن هفتم روح الله طالبي از دانشگاه تهران به مدال طلا دست يافتند.

در بسكتبال تيم‌هاي دانشگاه‌هاي پيام نور، تهران، اصفهان، صنعتي اصفهان، تربيت معلم تهران و اروميه بر حريفان خود غلبه كردند.

تاریخ: 1389/5/7
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: