برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نيروي زميني ارتش قهرمان نيم فصل ليگ دسته يك اسكيت هاكي كشور شد

ورزش. ساير رشته ها. اسكيت
تهران - دبير كميته ليگ‌هاي فدراسيون اسكيت گفت: با پايان نيم فصل نخست رقابت هاهي ليگ دسته يك هاكي كشوردر بخش مردان، تيم نيروي زمين ارتش در اولين حضور خود موفق شد با اقتدار عنوان قهرماني را از آن خود كند.

حسين كنوز روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: رقابت‌هاي ليگ دسته يك هاكي مردان كشور از روز ‪ ۱۸‬مرداد ماه با ميزباني همدان آغاز شد كه در پس از برگزاري ‪ ۲۰‬ديدار، تيم نيروي زميني ارتش با اقتدار موفق شد عنوان نخست را تا اين مرحله به خود اختصاص دهد.

وي ادامه داد: در اين رقابت‌ها ‪ ۲۰‬تيم حضور داشتند كه متاسفانه تيم پرواز بهشهر انصراف خود را اعلام كرد و مجبور شديم بازي‌ها را با شركت ‪ ۹‬تيم آغاز كنيم البته براي آن كه جدول رقابت‌ها دچار مشكل نشود به تمام تيم هايي كه با اين تيم بازي داشتند، استراحت داديم تا هيچ تيمي در اين خصوص متضرر نشود.

دبير كميته ليگ‌هاي فدراسيون اسكيت افزود : پس از تيم نيروي زميني ارتش، تيم‌هاي هيات قم و آبفاي استان همدان عناوين دوم و سوم را از آن خود كردند و با توجه به سطح كيفي رقابت‌ها مي‌توان روزهاي خوبي را براي اين رشته ورزشي متصور شد.

به گفته وي نيم فصل دوم اين بازي‌ها را پس از ماه مبارك رمضان پي‌گيري خواهيم كرد كه زمان و محل برگزاري آن از طريق فدراسيون اعلام مي‌شود .تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: