برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

جعفري: 40 دقيقه طول كشيد تا برق ورزشگاه يادگار وصل شد

محمد حسين جعفري درباره قطع برق در ورزشگاه يادگار امام و ناتمام ماندن بازي با پاس همدان اظهار داشت: هنوز علت قطع برق به ما هم گزارش نشده است اما حدود 40 دقيقه معطل شديم تا برق وصل شود اما وقتي برق وصل شد كه در رختكن بوديم.
وي افزود: نمي دانم مشكل از برق ورودي به استاديوم بود يا پروژكتورها مشكل داشتند. چون برق اضطراري هم روشن شد اما پروژكتورها جواب ندادند.
مديرعامل باشگاه تراكتورسازي ادامه داد: تيم ما روز قبل از بازي به مدت يك ساعت و نيم در اين ورزشگاه زير نور تمرين كرد و هيچ مشكلي هم پيش نيامد اما نمي دانم چرا روز بازي اين اتفاق افتاد. به طور حتم در اين باره تربيت بدني بايد پاسخگو باشد.
جعفري در مورد اينكه اسبقيان مديركل تربيت بدني تبريز اعلام كرده كه تا وصل شدن برق ورزشگاه 15 دقيقه طول كشيد و دو تيم نخواستند بازي ادامه پيدا كند، گفت: مدت معطلي دو تيم بيش از 15 دقيقه بود. البته ما به دوستان خود در پاس خيلي اصرار كرديم كه بازي ادامه پيدا كند اما بعد از 40 دقيقه آنها حاضر نشدند به بازي ادامه دهيم و مسابقه به امشب موكول شد.
وي در پاسخ به اين سؤال كه بازي از ابتدا برگزار مي شود يا از دقيقه 34 كه متوقف شد، ادامه پيدا مي كند، عنوان كرد: سازمان ليگ به ما اعلام كرد بايد گزارش ناظر بازي را بررسي كنند و سپس كميته انضباطي در اين باره نظر نهايي را مي دهد. قرار است تا ظهر اين موضوع را به ما اطلاع دهند.
تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: