برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

براي شركت در مسابقات قهرماني جهانتيم ملي بانوان كانوپولو 2 شهريور ماه راهي ايتاليا مي‌شود

به گزارش خبرگزاري فارس، قايقرانان تيم ملي بانوان در آخرين مرحله اردوي تداركاتي در مجموعه ورزشي آزادي تهران تمرينات خود را دنبال مي‌كنند.
تيم بانوان براي سومين بار در رقابت‌هاي جهاني شركت مي‌كند. اين تيم 4 سال گذشته در هلند دوازدهم و سال گذشته در كانادا با سه پله صعود نهم شد.
دلارام مرزآبادي از تهران، مريم زنبق از كرج، الهه پورعبديان و ميترا خبازآشور از گيلان، شيوا مولوي نيا و بهنوش رحماني از اصفهان، الهام تحقيقي از خراسان رضوي، جميله طهماسبي از مازندران، سونيا گماري از كرمانشاه و صبا رحمتي از لرستان زير نظر اميد رفيع نيا مربي و فاطمه ميرزايي دستيار مربي تمرين مي كنند.
ملي پوشان ايران 2 شهريور ماه عازم ايتاليا مي شوند تا از 6 تا 8 شهريورماه در مسابقات ماقبل جهاني در بولونيا شركت كرده و آمادگي لازم براي رويارويي با حريفان جهاني را به دست آورند، بعد از حضور در اين مسابقات 10 تا 14 شهريور ماه در ميلان در مسابقات قهرماني جهان حضور خواهند يافت.
در مسابقات جهاني ايتاليا در رده سني بزرگسالان بخش بانوان 16 تيم اعلام آمادگي كرده اند كه تيم ايران در مرحله مقدماتي با انگلستان، دانمارك، ايتاليا و سنگاپور همگروه است.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: