برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بانوان تيم ملي كانوپولو آخرين اردوي خود را برگزار مي‌كنند

ورزش. ورزش آبي. قايقراني. اردوي آمادگي
پنجمين و آخرين مرحله اردوي تداركاتي تيم ملي كانوپولوي بانوان كشورمان پيش از اعزام به مسابقات قهرماني جهان از ‪ ۲۵‬مردادماه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي آغاز مي‌شود.

به گزارش روز شنبه ايرنا به نقل از فدراسيون قايقراني، پاروزنان تيم ملي كانوپولوي بانوان كشورمان آخرين مرحله اردوي تداركاتي خود را تا دوم شهريور ماه برگزار مي‌كنند .

قايقرانان تيم ملي بانوان كشورمان در حالي براي سومين بار در رقابت‌هاي جهاني به مصاف حريفان خود مي‌روند كه چهار سال گذشته در هلند دوازدهم و سال گذشته نيز در كانادا با سه پله صعود نهم جهان شدند.

دلارام مرزآبادي از تهران، مريم زنبق از كرج، الهه پورعبديان و ميترا خبازآشور از گيلان، شيوا مولوي نيا و بهنوش رحماني از اصفهان، الهام تحقيقي از خراسان رضوي، جميله طهماسبي از مازندران، سونيا گماري از كرمانشاه و صبا رحمتي از لرستان زير نظر اميد رفيع نيا مربي و فاطمه ميرزايي دستيار مربي خود به تمرين مي‌پردازند.

ملي پوشان كشورمان دوم شهريور ماه امسال عازم ايتاليا مي‌شوند تا ‪ ۶‬الي ‪ ۸‬شهريورماه در مسابقات ماقبل جهاني در بولونيا شركت كنند و آمادگي لازم براي رويارويي با حريفان جهاني را به دست آورند. اين ملي پوشان بعد از حضور در اين مسابقات ‪ ۱۰‬تا ‪ ۱۴‬شهريور ماه در ميلان در مسابقات قهرماني جهان حضور خواهند يافت.

در مسابقات جهاني ايتاليا در رده سني بزرگسالان بخش بانوان ‪ ۱۶‬تيم اعلام آمادگي كرده‌اند كه تيم ايران در مرحله مقدماتي با كشورهاي انگلستان، دانمارك، ايتاليا و سنگاپور هم گروه شده است.تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: