برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كاپيتان تيم ملي ووشو: از اعزام نشدن به گوانگ ژو ناراحت نيستم

ورزش. رزمي. ووشو
تهران - كاپيتان تيم ملي ووشوي ايران گفت: از قرار نگرفتن در تركيب نهايي تيم ملي براي حضور در بازي‌هاي آسيايي گوانگ ژو ناراحت نيستم.

حسين اوجاقي روز شنبه در گفت وگو با ايرنا خاطرنشان كرد: چندي پيش دچار مصدوميت شدم و در رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي شركت نكردم و همين مساله مرا از حضور در بازي‌هاي آسيايي گوانگ ژو دور كرد.

وي در مورد ارايه مبارزه مطلوب در مسابقات تركيه گفت: من در تركيه خوب مبارزه كردم اما حميدرضا قلي پور نيز بسيار آماده بود و به عنوان ورزشكار وزن ‪ ۷۵‬كيلوگرم ايران براي حضور در گوانگ ژو انتخاب شد.

اوجاقي خاطرنشان كرد : از انتخاب قلي پور براي حضور در گوانگ ژو ناراحت نيستم زيرا فرقي نمي‌كند كدام ورزشكار به مسابقات اعزام مي‌شود و تنها رسيدن به موفقيت و مطرح كردن نام ايران داراي اهميت است.

وي كه مديريت فني تيم‌هاي ملي را هم برعهده دارد، اظهار داشت: اردوهاي تيم‌هاي جوانان و نوجوانان براي حضور در مسابقات جهاني سنگاپور به زودي آغاز مي‌شود كه بايد تمرينات اين تيم به علاوه بزرگسالان را زير نظر بگيرم.

اوجاقي گفت: ما در هر وزن ‪ ۲‬ورزشكار را در اردو نگه داشته‌ايم كه به همين دليل به عنوان نفر دوم وزن ‪ ۷۵‬كيلوگرم در اردو حضور خواهم داشت.

دارنده ‪ ۲‬مدال طلا و نقره بازي‌هاي آسيايي در مورد حضور خود در اردوي آماده‌سازي چين به همراه تيم ملي گفت كه هنوز هيچ چيز مشخص نيست و پس از صحبت با مسوولان فدراسيون در اين خصوص تصميم‌گيري مي‌كنم.

تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: