برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مهربان: رضا يزداني نياز به تمرينات سبك و ويژه دارد

ورزش. كشتي. مهربان
تهران - مربي تيم ملي كشتي آزاد كشورمان در خصوص مصدوميت و روند درمان رضا يزداني گفت: اين كشتي گير با سابقه و عنوان دار، براي پيوستن به تركيب تيم اعزامي به رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو نياز به تمرينات سبك و ويژه دارد.

ابراهيم مهربان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: آزادكار وزن ‪ ۹۶‬كيلوگرم كشورمان در آغاز ديدار نيمه نهايي رقابتهاي جام زيلكوفسكي ، به طور جدي از ناحيه زانوي پاي چپ مصدوميت شد كه بلافاصله پس از بازگشت به تهران وي را براي تشخيص ميزان آسيب ديدگي مورد آزمايشات ويژه پزشكي و ‪ MRI‬قرار داديم.

وي ابراز داشت: به هيچ عنوان نمي‌توان مصدميت وي را يك آسيب ديدگي جزيي و معمولي تلقي كرد، چراكه از نزديك شاهد اين صحنه بودم. به هر حال وي بايد زير نظر پزشك به اقدامات و تمرينات ويژه درماني پرداخته تا شايد به تركيب تيم ملي بپيوندد.

مربي تيم ملي كشتي آزاد كشورمان احتمال تمارض يزداني براي عدم رويارويي با گاتسالوف روس را به شدت رد كرد و گفت: به هيچ عنوان چنين اعتقادي ندارم، چرا كه حريف قزاق وي در ديدار نيمه نهايي، در يك آن زانويش را در جهت مخالف و نامعمول خم كرد و با همين فشار غيرمنطقي روي زانوي يزداني، باعث مصدوميت نا بهنگام او شد.

مهربان به نتايج دور از انتظار مسعود اسماعيل پور نيزاشاره كرد وافزود:ما سعي كرديم در تورنمنت لهستان به اين آزادكار ‪ ۶۰‬كيلوگرمي اردوي تيم ملي، فرصت عرض اندام داده و شانس ملي پوش شدن را به وي بدهيم كه متاسفانه وي نتوانست آنطور كه بايد و شايد در اين مسابقات ظاهر شود.

وي در پايان گفت: به هر ترتيب كادر فني تيم ملي كشتي آزاد با توجه به اردوهاي متعدد آماده‌سازي و نتايج حاصله در رقابتهاي بين‌المللي و داخلي گذشته، بهترين تركيب را براي حضور در رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو انتخاب خواهد كرد و مطمئن باشيد اين ميدان را به برترين و آماده‌ترين نفرات اختصاص مي‌دهيم.تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: