برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از سنگاپور/آتشی: شناختی از حریفان نداریم/ امیدوارم روند روبه رشد تیم نوجوانان تداوم یابد

سرپرست تیم بسکتبال نوجوانان ایران گفت: از شرایط تیم‌های همگروه خود در بازی‌های المپیک سنگاپور شناختی نداریم و نمی‌دانیم در چه سطحی از آمادگی هستند.

عنایت الله آتشی در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به سنگاپور با بیان این مطلب افزود: شرایط بازیکنان مطلوب است و آماده هستند که ساعت 9:30 فردا مقابل مصر به میدان بروند.

وی با طرح این موضوع که بازیکنان و مربیان تیم بسکتبال نوجوانان ایران شناختی از حریفان خود ندارند، افزود: این برای نخستین بار است که مسابقاتی در این سطح برگزار می شود و ما نمی دانیم حریف مان در چه سطح از توانایی هستند.

سرپرست تیم بسکتبال نوجوانان ایران خاطرنشان کرد: برگزاری بازی در زمین رو باز آنهم روی زمینی که بازیکنان ما با شرایط آن آشنا نیستند یکی از مهمترین مشکلات ماست. البته شرایط برای همه تیم‌ها یکسان است و امیدوارم در شرایط برابر ما پیروز شویم.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری بازی در شرایط جدید، شناخت نداشتن از حریفان و... را سعی کرده ایم با تمرین و جدیب بیشتر جبران کنیم.

آتشی در خاتمه پیرامون عملکرد تیم بسکتبال ایران در بازیهای المپیک نوجوانان گفت: تیم‌های همگروه کشورمان از تیم‌هایی هستند که در کشورشان بسکتبال جز رشته‌های اصلی است و از خوب‌های دنیا به شمار می روند. این برای اولین بار است که مسابقاتی در این سطح در دنیا برگزار می شود و نمی توان گفت، تیم‌های مصر، آرژانتین و لیتوانی در رده سنی نوجوان هم تیمهای خوبی دارند یا نه. اما امیدوارم روند روبه رشد تیم نوجوانان ایران در بازیهای المپیک هم ادامه پیدا کند.

نخستین دوره بازیهای جهانی المپیک نوجوانان از روز 24 مرداد تا 4 شهریور در سنگاپور برگزار خواهد شد.


تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: