برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مجتبی پیمبری:قطع برق تاثیری در شرایط تیم پاس ندارد/ امشب با قدرت به میدان می‌رویم

سرپرست تیم فوتبال پاس همدان گفت: قطع برق و تعویق 24 ساعته دیدار با تراکتورسازی تاثیر منفی روی بازیکنان این تیم نداشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی پیمبری در مورد دیدار رفتن برق ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز و لغو دیدار تیم‌های تراکتورسازی و پاس همدان ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازیکنان ما تا قبل از قطع برق ورزشگاه، بازی تهاجمی و منسجمی را انجام دادند اما این اتفاق باعث شد تا نتوانیم برنامه تاکتیکی خود را ادامه دهیم.

وی افزود: خوشبختانه این شرایط تاثیری بر تیم نداشته و اتفاقات جمعه شب را به فراموشی سپرده ایم. امشب شنبه با تجدید نظر بر ترکیب و شرایط فنی و تاکتیکی تیم، با قدرتمند مقابل تراکتورسازی به میدان می‌رویم.

سرپرست تیم فوتبال پاس همدان ادامه داد: ظهر امروز شنبه نشستی را با نماینده سازمان لیگ، ناظر و کادر داوری و نماینده تیم حریف برگزار کردیم تا براساس تصمیمات اتخاذ شده بازی امشب را برگزار کنیم. 

پیمبری در پایان گفت: در صورت ادامه بازی از همان دقیقه متوقف شده، تیم‌ها با ترکیب جمعه شب به میدان می‌روند اما اگر مسئولان اجرایی مسابقات تصمیم به برگزاری این دیدار از ابتدا بگیرند، می‌توانیم ترکیب اصلی را تغییر دهیم.

دیدار نیمه کاره تیم های تراکتورسازی تبریز و پاس همدان از هفته چهارم لیگ برتر با 24 تعویق شامگاه امشب در ورزشگاه یادگار امام تبریز تجدید می‌شود.


تاریخ: 1389/5/23
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: