برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ونگر قراردادش را تمديد مي كند

آرسن ونگر به زودي قراردادش را با آرسنال تمديد خواهد كرد.

 سرمربي توپچي‌ها كه تا پايان فصل آينده با آرسنال قرارداد دارد، در نشست خبري اعلام كرد كه قرارداد جديد او روي ميز كاري سران باشگاه آرسنال قرار گرفته و اين مربي فرانسوي سال‌هاي آينده هم روي نيمكت آرسنال خواهد نشست.

ونگر 61 ساله پيش از اين اعلام كرده بود قصد دارد تا 65 سالگي به مربي‌گري بپردازد و پس از آن بازنشسته خواهد شد؛ به اين ترتيب به نظر مي رسد قرارداد جديد ونگر 3 ساله خواهد بود و اين مربي فرانسوي به دوران حرفه‌اي مربيگري‌اش در آرسنال پايان خواهد داد.

ونگر درباره قرارداد جديدش با آرسنال گفت: من به عنوان مربي وظيفه دارم نسبت به باشگاه متعهد باشم. اهميتي ندارد چند فصل ديگر در لندن بمانم، مي خواهم فقط به موفقيت در آرسنال فكر كنم.

سرمربي توپچي‌ها در ادامه افزود: تنها نكته مبهم مدت قرارداد است كه البته چندان اهميتي هم ندارد. زيرا در صورتي كه نتيجه نگيرم و سران بلاشگاه از عملكردم ناراضي باشند، بلافاصله باشگاه را ترك خواهم كرد. اما ايمان دارم آرسنال فصل آينده نتايج خوبي خواهد گرفت.

آرسنال آخرين بار در سال 2005 با شكست منچستريونايتد در ديدار پاياني، قهرمان جام اتحاديه شد. آخرين قهرماني توپچي‌ها در ليگ برتر هم به سال 2004 باز مي گردد.
تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: