برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پرسپولیس را شکست ‌می‌دهیم / جزو 4 تیم بالای جدول می‌مانیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: برای علی دایی به عنوان یکی از مربیان خوب لیگ احترام زیادی قائلم اما با تمام این احترام به دنبال پیروزی هستیم.

آلفردو کاسمیرو در خصوص بازی روز یکشنبه مقابل پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس یکی از تیم‌های شناخته شده لیگ است که بازیکنان آن تجربه بسیار بالایی دارند. حضور علی دایی در راس کادرفنی به عنوان یکی از مربیان خوب لیگ، باعث شده پیش‌بینی بازی سختی از مصاف با این حریف داشته باشیم.

وی با اشاره به شناختی که از علی دایی دارد، گفت: 4 سال پیش که به ایران آمدم دایی در سایپا هم بازیکن و هم مربی بود. ایشان برای من بسیار قابل احترام هستند اما با تمام احترامی که برایش قائلم، روز مسابقه تمام تلاش خود را برای شکست تیم علی دایی انجام می‌دهم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان در خصوص برنامه‌ای که برای شکست پرسپولیس در نظر دارند، تصریح کرد: بازیکنان من اگر بتوانند آن بازی زیبا و همیشگی خود را به نمایش بگذارند، می‌توانند از سد پرسپولیس به راحتی عبور کنند. خوشبختانه تمام بازیکنان برای این مسابقه آماده هستند و مشکل خاصی دیده نمی‌شود. تنها مشکل ما غیبت رسول میرطرقی است که در بازی قبل با کارت قرمز داور اخراج شد.

کاسمیرو با اشاره به حفظ صدرنشینی صنعت نفت اظهار داشت: هواداران صنعت‌نفت خیالشان بابت صدرنشینی راحت باشد چرا که ما قصد پایین آمدن نداریم. اگر همین روند را ادامه بدهیم، امیدواریم که تا نیم‌فصل جزء تیم‌های اول تا چهارم لیگ برتر باشیم.

وی در پایان با ابراز نارضایتی از بازی در ورزشگاه خالی از تماشاگر، گفت: واقعا حیف است که بازی با پرسپولیس بدون حضور تماشاگران برگزار بشود. مطمئنم مردم آبادان مدت‌ها منتظر برگزاری چنین بازی بوده‌اند. طبیعتا تماشاگران می‌توانستند کمک زیادی به زیباتر شدن بازی بکنند که این اتفاق رخ نداد.

دیدار دو تیم صنعت‌نفت آبادان و پرسپولیس تهران از هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر ساعت 21:45 دقیقه روز یکشنبه در ورزشگاه خالی از تماشاگر تختی آبادان برگزار می‌شود. صنعت نفت با حکم کمیته انضباطی این دیدار را بدون تماشاگر برگزار خواهد کرد.
تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: