برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ياوري: مسوولين امكان ورود تماشاگران به ورزشگاه را تسهيل كنند

ورزش. فوتبال. ليگ برتر
قم - سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: آن عده از مسووليني كه باشگاه صبا را به قم منتقل كردند براي حمايت بيشتر و دلگرمي بازيكنان امكانات حضور تماشاگران در ورزشگاه يادگار امام را نيز تسهيل كنند.

به گزارش ايرنا، محمود ياوري جمعه شب پس از پايان ديدار تيم‌هاي صباي قم و راه آهن شهرري در جمع خبرنگاران افزود: بايد به تماشاگراني كه در سرما و گرما حامي تيم صبا هستند امكانات مناسبي بدهيم چرا كه آنان در حال حاضر از كمترين امكانات هم چون امكانات اياب و ذهاب و رفاهي برخوردارند.

وي اظهارداشت: در نيمه اول، سه گل مقابل راه آهن به ثمر رسانديم و همين امر كار ما را در نيمه دوم دشوار كرد چرا كه حريف با تاكتيكي خاص به جنگ ما آمد.

ياوري افزود: حملات شديد راه آهن در نيمه دوم با اشتباهات بازيكنان ما همراه شد و دو گل دريافت كرديم اما، با چند تعويض سعي كرديم شرايط بازي را به حالت عادي برگردانيم.

سرمربي صباي قم ابرازداشت: با توجه به اين كه قبلا در راه آهن مربيگري كرده ام به خوبي با ساختار و نحوه بازي اين تيم آگاه هستم و در فصل پيش نيز به همراه شاهين بوشهر در دو بازي رفت و برگشت موفق شديم راه آهن را شكست دهيم.

وي در زمينه برنامه‌هاي تيم ملي فوتبال كشورمان گفت: من خود منتقد افشين قطبي هستم اما، معتقدم بايد از اين مربي و برنامه هايش حمايت كنيم.

ديدار تيم‌هاي صباي قم و راه آهن شهرري از چارچوب هفته چهارم مسابقات ليگ برتر فوتبال جمعه شب با نتيجه پرگل پنج بر دو به سود صباي قم در ورزشگاه يارگار امام قم پايان يافت. ك/‪۲‬
تاریخ: 1389/5/23
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: