برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تارتار در گفتگو با مهر:پرسپولیس در آبادان غافلگیر نمی‌شود / نتایج راه‌آهن خوشحال کننده نیست

مربی تیم فوتبال پرسپولیس برگزاری دیدار با صنعت نفت در ورزشگاه خالی آبادان را یک امتیاز برای تیمش ارزیابی کرد و گفت: بازیکنان با تجربه پرسپولیس مانع از غافلگیر شدن این تیم در آبادان می‌شوند.

مهدی تارتار در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار با صنعت نفت آبادان ضمن بیان مطلب فوق گفت: شرایط تیم برای این دیدار بسیار خوب است و با اضافه شدن ملی‌پوشان بدون هیچ مشکل خاصی جهت کسب پیروزی به آبادان می‌رویم.

وی با بیان اینکه پرسپولیس برای نزدیک شدن به صدرجدول به پیروزی مقابل صدرنشین لیگ نیاز دارد، افزود: صنعت نفت تیم بسیار خوبی است که در فصل جدید هم نتایج قابل قبولی را بدست آورده است. این تیم تغییرات زیادی نداشت که این ثبات، هماهنگی و جذب چند بازیکن جدید برای تقویت تیم، به آنها کمک کرده تا در ابتدای فصل نتایج خوبی را کسب کنند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: برگزاری دیدار با صنعت نفت در آبادان بدون حضور تماشاگران امتیاز بسیار خوبی برای تیم پرسپولیس است و ما باید از این فرصت نهایت استفاده را برای رسیدن به پیروزی ببریم.

وی با بیان اینکه پرسپولیس بازی به بازی روند صعودی داشته، اضافه کرد: هدف اصلی ما در این فصل قهرمانی در لیگ برتر است و برای رسیدن به این هدف باید روند صعودمان را ادامه دهیم که در این راه باید برابر نفت آبادان هم پیروز شویم.

تارتار با بیان اینکه پرسپولیس همانند تیم‌هایی که تاکنون با صنعت نفت بازی کرده اند، غافلگیر نمی‌شود، تاکید کرد: پرسپولیس بازیکنان باتجربه‌ای دارد و این تجربه به آنها کمک می‌کند در این بازی‌ها غافلگیر نشده و از فرصت‌ها برای رسیدن به پیروزی استفاده کنند.

وی با بیان اینکه کریم باقری در حال حاضر بصورت انفرادی تمرین می‌کند و به نظر می‌رسد از هفته آینده می‌تواند تیم را همراهی کند، در مورد نتایج اخیر تیم راه آهن در لیگ برتر اظهار داشت: من چندین سال در راه آهن بودم و نه تنها از نتایج این تیم در فصل جاری خوشحال نیستم، بلکه دوست ندارم این تیم، چنینی نتایجی را بدست آورد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه راه آهن قطعا در پایان لیگ جایگاه خوبی را کسب خواهد کرد، گفت: در فوتبال اتفاق ‌می‌افتد که مدیران یک باشگاه ناگهان تصمیم به ایجاد تغییرات در کادرفنی خود می‌گیرند. این موارد از اتفاقات فوتبال است و من هم تابع قوانین حرفه ای فوتبال هستم و ناراحت نیستم، امروز تنها به موفقیت تیم پرسپولیس فکر می‌کنم.

دیدار تیم‌های فوتبال صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور یکشنبه شب با قضاوت سعید مظفری زاده در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می‌شود.


تاریخ: 1389/5/23
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: