برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دور پنجم مسابقات شطرنج نگروپونته ؛ 2برد ،3 تساوی و یك شكست برای ملی پوشان ایران

دور پنجم مسابقات شطرنج آزاد نگروپونته یونان 2برد ،3 تساوی و یك شكست برای ملی پوشان ایران به پایان رسید . در این دور استاد بزرگ احسان قائم مقامی در مقابل استاد بزرگ بانوان ماریا ماناکووا از صربستان به تساوی دست یافت.

استاد بزرگ مرتضی محجوب نیز در برابر استاد بزرگ آلبرتو دیوید از لوکزامبورگ به تساوی بسنده كرد . الشن مرادی دیگر استاد بزرگ کشورمان در این دور موفق به پیروزی برابر استاد بزرگ بانوان سوامیناتان سومیا از هند شد.

استاد بزرگ بانوان آتوسا پورکاشیان در برابر استاد بزرگ اولگ رومانیشین از اوکراین به تساوی دست یافت. دیگر استاد بزرگ بانوان کشورمان، شادی پریدر در این دور برابر والری نووراف استاد بزرگ اوکراین قرار گرفت و شکست خورد.

شایسته قادرپور استاد بین المللی کشورمان نیز در این دور برابر دیمیتریوس ماریانیدیس از یونان به پیروزی دست یافت.

در پایان این دور احسان قائم مقامی و مرتضی محجوب با 4 امتیاز و احتساب پوئن شکنی به ترتیب در مکان‌های 10 و 11 قرار گرفتند. الشن مرادی ابدی و آتوسا پورکاشیان نیز با 3.5 امتیاز و احتساب پوئن شکنی به ترتیب در مکان‌های 34 و 38 قرار گرفتند.

شایسته قادرپور نیز با 3 امتیاز و احتساب پوئن شکنی در مکان 77 جدول رده بندی قرار گرفت. شادی پریدر با کسب 2.5 امتیاز و احتساب پوئن شکنی مکان 95 را به خود اختصاص داد.
تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: