برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در واكنش به اظهارات ميثاقيانقرباني: ادينهو يك ميليارد تومان دستمزد نگرفته است

پيروز قرباني در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد برتري 5 بر 2 مقابل شهرداري تبريز گفت: شب گذشته بازي خوبي انجام داديم و برعكس 3 مسابقه اول توپ‌هايمان گل شد. در سه ديدار اول هم مي‌توانستيم بازنده نباشيم. به غير از ذوب آهن دو حريف ديگر ما تصور نمي‌كردند بتوانند مس را شكست دهند.
وي ادامه داد: تيم مس در ابتداي فصل به آمادگي كامل نرسيده بود و بازي تداركاتي به اندازه كافي نداشتيم؛ اما اكنون روز به روز بهتر مي‌شويم.
مدافع تيم مس در مورد اظهارات اكبر ميثاقيان مبني بر اينكه بازيكني كه يك ميليارد تومان دريافت مي‌كند بايد 5 گل هم بزند گفت: فكر نمي‌كنم ادينهو يك ميليارد تومان پول از باشگاه گرفته باشد. او بازيكن خوبي است و در ديدار با شهرداري هم روز او بود و تمام توپ‌هايش گل شد. البته مس كرمان فقط يك بازيكن نيست و تمام بازيكنان براي موفقيت تيم تلاش مي‌كنند.
قرباني در مورد اينكه مس كرمان در اين فصل هم مثل فصل گذشته راحت و زياد گل مي‌خورد عنوان كرد: فصل قبل مشكلي كه تيم داشت نبود بازيكنان خوب در دفاع بود اما در اين فصل در حال حاضر ناهماهنگ هستيم و شب گذشته براي اولين مرتبه تركيب 4 دفاع مس در كنار هم بازي مي‌كرد. بازي به بازي خط دفاع مس هم بهتر خواهد شد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: