برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رابطه نا‌ مشروع ميشائيل بالاک با همسر لل !

به نظر مي رسد که دردسري تازه گريبانگير ميشائيل بالاک، ستاره آلماني باشگاه بايرلورکوزن شده است.

در ماه هاي اخير مطبوعات مختلف آلماني دائما از اوضاع جسماني بالاک پس از مصدوميت و اوضاع بازوبند کاپيتاني ژرمنها مي نوشتند ولي اکنون انتشار اخباري مبني بر رابطه نامشروع بالاک با همسر هم تيمي سابقش کريستين لل، به منزله جنجال عظيمي در مطبوعات روز آلمان است.

به گزارش گل در حالي که اين روزها بحث بازوبند کاپيتاني تيم ملي آلمان همچنان ادامه دارد، هنوز مشخص نيست که آيا بالاک اين بازوبند را بر بازو خواهد بست و يا اينکه بازوبند در اختيار فيليپ لام ، کاپيتان ژرمنها در رقابتهاي جام جهاني، خواهد ماند.

لو،سرمربي تيم ملي آلمان اخيرا در صحبتهايي اعلام کرد که براي انتخاب کاپيتان ژرمنها مي بايست با هر دو بازيکن صحبت کنند، هر چند که برخي از رسانه ها، از جمله بيلد به اين نکته اشاره کردند که دوران کاپيتاني بالاک در تيم ملي آلمان به سر آمده است.

اين بازيکن آلماني هنوز به طور کامل از بند مصدوميت رها نشده . بالاک به دليل مصدوميت در ماه مي و در ديدار فينال اف اي کاپ ،شانس حضور در رقابتهاي جام جهاني را از دست داد و از همين رو بازوبند کاپيتاني ژرمنها به فليپ لام سپرده شد. در پايان اين رقابتها لام در صحبتهايي اعلام کرد که بازوبند را داوطلبانه به بالاک پس نخواهد داد .بالاک در بازار نقل و انتقالات تابستاني از چلسي به بايرلورکوزن پيوست و سران باشگاه کنوني بالاک اميدوارند که اوبتواند هر چه زودتر به روزهاي اوجش بازگردد.

از سوي ديگر جنجال در زندگي شخصي بالاک،مبدل به بحث اين روزهاي مطبوعات آلماني شده است.شايعه منتشره در مجله "بونته" در مورد رابطه نامشروع بالاک با همسر هم تيمي سابقش کريستين لل که اکنون در هرتابرلين توپ مي زند، مبدل به خبر اصلي تمام نشريات آلماني شده است.

همه چيز از اظهارات لل شروع شد؛ اين ستاره آلماني اخيرا در صحبتهايي اعلام کرد که خانواده اش بي صبرانه منتظر تولد نوزاد در راهشان هستند و البته اکنون زمان مناسبي براي صحبت کردن در مورد مسائل شخصي نيست؛ او در ادامه به اين نکته اشاره کرد که او مثل بالاک نيست که بتواند به خودش اجازه دهد که هرکاري را انجام دهد.

انتشار اين جملات و البته خبر جدايي لل و دانيلا، همسرش که سه ماه پيش در پي بحراني خانوادگي اتفاق افتاد، باعث شد تا روزنامه ها و مطبوعات آلماني به انتشار داستانهايي در اين رابطه بپردازند و فرضيه ارتباط نامشروع بالاک با همسر لل را مطرح کنند.

البته هنوز هيچ يک از اين بازيکنان در اين رابطه به اظهار نظر نپرداخته اند.

بالاک دو سال پيش با سيمونه، ازدواج کرد؛ نامزدي آنها 12 سال به طول انجاميد و در حال حاضر سه فرزند دارند. طبق گزارش منتشره در روزنامه بيلد،سيمونه بارها و بارها با خانه لل تماس گرفته تا از اين ماجرا اطلاعات بيشتري کسب کند.

همسر لل نيز اعلام کرده که اين پرسش را مي بايست از همسرش پرسيد وبدين ترتيب خبرنگاران آلماني به دنبال رمزگشايي اين ماجرا هستند.

 

 

تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: