برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

خروج نام شيث رضايي از ليست 18نفره

کريم باقري و مجتبي شيري بازيکناني هستند که براي بازي با صنعت‌نفت شرايط همراهي پرسپوليس را ندارند و به نظر مي رسد شيث رضايي هم با تشخيص علي دايي در اين فهرست نباشد.

 آخرين تمرين پرسپوليس پيش از سفر به آبادان عصر امروز شنبه از ساعت 18 در زمين شرکت واحد برگزار مي‌شود. سرخپوشان پس از اتمام تمرين مستقيم راهي فرودگاه مهرآباد مي‌شوند تا با پرواز ساعت 21 تهران را به مقصد آبادان ترک کنند.

به گزارش مهر، اعضاي تيم فوتبال پرسپوليس با هماهنگي انجام شده از سوي مسئولان باشگاه، بلافاصله پس از انجام بازي با پرواز چارتر به تهران برمي‌گردند. اردوي تيم فوتبال پرسپوليس براي بازي مقابل تيم فوتبال صنعت‌نفت آبادان در هتل کارون آبادان برگزار مي‌شود.

کريم باقري که به تازگي از بند مصدوميت رها شده است و مجتبي شيري که از ناحيه زانو با مصدوميت روبرو شده، تنها بازيکناني هستند که نمي‌توانند پرسپوليس را در اين سفر همراهي کنند.

ترکيب احتمالي پرسپوليس براي بازي فردا، همان ترکيب ابتدايي بازي مقابل سايپا در تهران است. آنطور که از نحوه تمرينات اين تيم پيداست، تنها تغيير احتمالي درون دروازه پرسپوليس خواهد بود. با اين حساب ترکيب پرسپوليس را اين نفرات تشکيل مي‌دهند. رحمان احمدي، سپهر حيدري، رضا نورمحمدي، عليرضا محمد، حميدرضا علي‌عسگري، اميرحسين فشنگچي، مهدي شيري، مازيار زارع، محمد نوري، غلامرضا رضايي و هادي نوروزي.

شيث رضايي مدافع پرسپوليس که در جريان تمرين روز جمعه، از ترکيب تيم ذخيره‌ها کنار گذاشته شد، براي اين بازي نيز در ليست 18 نفره نخواهد بود. رضايي پس از اشتباه در آفسايد گيري و با نظر علي دايي از ترکيب تيم ذخيره‌ها کنار گذاشته شد و به تنهايي دور زمين دويد.

 

تاریخ: 1389/5/23
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: