برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ايراد فيفابه لباس تيم دختران ايراني

فدراسيون بين المللي فوتبال پس از برگزاري نخستين ديدار تيم فوتبال نوجوانان دختر ايران در اولين دوره بازيهاي المپيک سنگاپور، به کلاه بازيکنان تيم کشورمان ايراد گرفت و تهديد کرد در صورتيکه اين مشکل حل نشود، ايران را از ادامه حضور در مسابقات محروم خواهد کرد.

تيم فوتبال بانوان کشورمان روز پنجشنبه در نخستين ديدار خود در اولين دوره بازيهاي المپيک سنگاپور در شرايطي به مصاف تيم ترکيه رفت که سپ بلاتر رئيس فدراسيون بين المللي فوتبال - فيفا - نيز در ورزشگاه حضور داشت و اين بازي - که با شکست 4 بر 2 ايران به پايان رسيد - را از نزديک تماشا کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشي تابناک ، در پايان اين بازي از سوي نماينده فيفا به مسئولان کاروان ورزشي ايران اعلام شد که کلاه بازيکنان تيم کشورمان مورد تاييد نيست و بايد تا روز يکشنبه - زمان ديدار با گينه نو - اين مشکل حل شود در غير اين صورت به تيم ايران اجازه حضور در ادامه مسابقات داده نخواهد شد.

بهرام افشارزاده دبير کل کميته ملي المپيک که در سنگاپور حضور دارد نسبت به کوتاهي فدراسيون فوتبال در تهيه لباس مورد تاييد فيفا براي تيم بانوان انتقاد کرد.

محمد علي آبادي رئيس کميته ملي المپيک کشورمان نيز اعلام کرد تمام تلاشش را خواهد کرد که مشکل تيم دختران فوتباليست ايران را حل کند تا آنها بتوانند در ادامه مسابقات حضور داشته باشند

 

تاریخ: 1389/5/23
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: