برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفت‌وگو با فارسبگوويچ: بي‌گناهي خود را ثابت مي‌كنم

وينگو بگوويچ در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبري فارس «توانا»، درباره ادامه فعاليتش در فوتبال ايران و اينكه گفته مي‌شود منشوري است و اجازه حضور در ليگ ايران را ندارد اظهار داشت: تنها به اين موضوع اعتقاد دارم كه محترمانه زندگي كردم و در چشم هر كسي كه بخواهم نگاه مي‌كنم و مي‌گويم هيچ خلافي نكرده‌ام.
وي افزود: هنوز هم اين موضوع را درك نكردم و نمي‌دانم چه كساني باعث مي‌شوند هر ساله و بعضي مواقع اين موضوعات در روزنامه‌ها مطرح شود. دنبال اين موضوع هستم تا ببينم چه افرادي اين مسائل را مطرح مي‌كنند و ريشه آن از كجاست. برخلاف شايعاتي كه مطرح شده به هيچ عنوان منشوري نيستم و در اين فصل هم در ليگ ايران مربيگري خواهم كرد.
سرمربي آلومينيوم هرمزگان تصريح كرد: سازمان ليگ هم چنين نظري در رابطه با من ندارد. با توجه به تلاش زيادي كه در فوتبال ايران كرده‌ام و بازيكنان زيادي كه براي اين فوتبال ساخته‌ام، صحيح نيست كه به اين نحوه درباره من قضاوت كنند. تاكنون از سوي سازمان ليگ هيچ صحبتي با ما در اين زمينه نشده است و قرار است جلسه‌اي را پيش از آغاز ليگ برگزار كرده و درباره اين شايعات تصميم‌گيري كنيم.
وي درباره برنامه آلومينيوم براي اين فصل گفت: در حال تست‌گيري از بازيكنان بومي آماده‌سازي بازيكنان فصل قبل براي رفتن به اردو هستيم. هدف اصلي ما صعود به ليگ برتر است، اما هنوز به چند بازيكن خوب و با تجربه براي اين هدف نياز داريم. از طرفي در گروه سختي قرار گرفته‌ايم و كار دشواري براي صعود به ليگ برتر داريم.
بگوويچ افزود: بازيكنان بهتري را نسبت به سال گذشته گرفته‌ايم و تيم قوي‌تر و بهتري داريم. تلاش مي‌كنيم نتيجه بهتري نسبت به سال گذشته كسب كرده و به ليگ برتر هم صعود كنيم.
وي درباره نظر اعضاي هيات مديره آلومينيوم هرمزگان گفت: آنها هم نسبت به توانايي‌هايشان به دنبال كمك به تيم هستند. از نظر مالي از طرف كارخانه كمي محدود هستيم. از طرفي برخي از تيم‌ها در اين فصل از نظر مالي از ما بهتر هستند و نفرات بهتري گرفته‌اند، اما ما هم تمام تلاشمان را انجام مي‌دهيم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: