برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کریمی و باز هم افشاگریهای جدید/ شهر باز هم شلوغ تر از این می شود؟!

فیروز کریمی جواب حرف های عابدینی را داد. او گفت:

آقای عابدینی بی‌جهت برای کسی در نوشابه باز نکنید.
دوستان هم من و هم شما را خوب می‌شناسند. عزت، اعتبار و علاقه به یک فرد در جامعه که به آن اشاره داشتید، از الطاف خداوندی و خفت، بیماری و ذلت از احکام الهی است. مردم خود بهترین قضاوت را در مورد پایین آمدن افراد از عرش به فرش خواهند داشت.

مثال من در مورد سپاهان، ساکت و امیر قلعه‌نویی مصداق بارز مظلومیت است. بر مبنای ضرب‌المثل آب می‌گردد و گودی را پیدا می‌کند، مظلوم هم مظلوم را پیدا می‌کند. مصاحبه در مورد میخ طویله، گوسفند و مسائلی که حقایق محض بود نیز، بهتر از کوبیدن مشت به صورت یک تماشاگر بی‌گناه و شکستن دندان‌های او در بوشهر است.
 
مسابقه‌ای که در آن با نتیجه 5 بر یک شکست خوردید. از حمله شما به ستاره فوتبال، معلم اخلاق و استاد دانشگاه، بازیکن اسبق تیم ملی و پرسپولیس آقای رضا وطنخواه و ضرب و شتم ایشان و صدها شاهکار جنابعالی صحبت نمی‌کنیم. فقط 10 بار شما را با پالتو از وسط زمین مسابقه با زور بیرون آورده‌اند. چه کسی به گوش یک طرفدار چک زد؟ چه کسی چند بار باعث تعطیلی مسابقه‌های رسمی شد؟ حالا مردم بگویند شعبان بی‌مخ کیست؟

-  در پایان باید متذکر شوم به دلیل حضور بر سر تمرین‌های گسترش فولاد تبریز، دیگر پاسخی به مصاحبه‌های شما نخواهم داد. البته جنابعالی می‌توانید هر روز مصاحبه کنید، قضاوت عملکرد مهره‌های زنده و سوخته بر عهده مردم.

تکل سوم

تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: