برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بالاک در نقش جان تری؟ /این بار رابطه نا‌ مشروع میشائیل بالاک با همسر هم تیمی سابقش!!

به نظر می رسد که دردسری تازه گریبانگیر میشائیل بالاک، ستاره آلمانی باشگاه بایرلورکوزن شده است.
در ماه های اخیر مطبوعات مختلف آلمانی دائما از اوضاع جسمانی بالاک پس از مصدومیت و اوضاع بازوبند کاپیتانی ژرمنها می نوشتند ولی اکنون انتشار اخباری مبنی بر رابطه نامشروع بالاک با همسر هم تیمی سابقش کریستین لل، به منزله جنجال عظیمی در مطبوعات روز آلمان است.

در حالی که این روزها بحث بازوبند کاپیتانی تیم ملی آلمان همچنان ادامه دارد، هنوز مشخص نیست که آیا بالاک این بازوبند را بر بازو خواهد بست و یا اینکه بازوبند در اختیار فیلیپ لام ، کاپیتان ژرمنها در رقابتهای جام جهانی، خواهد ماند.

لو،سرمربی تیم ملی آلمان اخیرا در صحبتهایی اعلام کرد که برای انتخاب کاپیتان ژرمنها می بایست با هر دو بازیکن صحبت کنند، هر چند که برخی از رسانه ها، از جمله بیلد به این نکته اشاره کردند که دوران کاپیتانی بالاک در تیم ملی آلمان به سر آمده است.

این بازیکن آلمانی هنوز به طور کامل از بند مصدومیت رها نشده . بالاک به دلیل مصدومیت در ماه می و در دیدار فینال اف ای کاپ ،شانس حضور در رقابتهای جام جهانی را از دست داد و از همین رو بازوبند کاپیتانی ژرمنها به فلیپ لام سپرده شد. در پایان این رقابتها لام در صحبتهایی اعلام کرد که بازوبند را داوطلبانه به بالاک پس نخواهد داد .بالاک در بازار نقل و انتقالات تابستانی از چلسی به بایرلورکوزن پیوست و سران باشگاه کنونی بالاک امیدوارند که اوبتواند هر چه زودتر به روزهای اوجش بازگردد.

از سوی دیگر جنجال در زندگی شخصی بالاک،مبدل به بحث این روزهای مطبوعات آلمانی شده است.شایعه منتشره در مجله "بونته" در مورد رابطه نامشروع بالاک با همسر هم تیمی سابقش کریستین لل که اکنون در هرتابرلین توپ می زند، مبدل به خبر اصلی تمام نشریات آلمانی شده است.

همه چیز از اظهارات لل شروع شد؛ این ستاره آلمانی اخیرا در صحبتهایی اعلام کرد که خانواده اش بی صبرانه منتظر تولد نوزاد در راهشان هستند و البته اکنون زمان مناسبی برای صحبت کردن در مورد مسائل شخصی نیست؛ او در ادامه به این نکته اشاره کرد که او مثل بالاک نیست که بتواند به خودش اجازه دهد که هرکاری را انجام دهد.

انتشار این جملات و البته خبر جدایی لل و دانیلا،  همسرش که سه ماه پیش در پی بحرانی خانوادگی اتفاق افتاد، باعث شد تا روزنامه ها و مطبوعات آلمانی به انتشار داستانهایی در این رابطه بپردازند و فرضیه ارتباط نامشروع بالاک با همسر لل را مطرح کنند.

البته هنوز هیچ یک از این بازیکنان در این رابطه به اظهار نظر نپرداخته اند.

بالاک دو سال پیش با سیمونه، ازدواج کرد؛ نامزدی آنها 12 سال به طول انجامید و در حال حاضر سه فرزند دارند. طبق گزارش منتشره در روزنامه بیلد،سیمونه بارها و بارها با خانه لل تماس گرفته تا از این ماجرا اطلاعات بیشتری کسب کند.

همسر لل نیز اعلام کرده که این پرسش را می بایست از همسرش پرسید وبدین ترتیب خبرنگاران آلمانی به دنبال رمزگشایی این ماجرا هستند.
تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: