برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

جنگ كريمي و آجورلو علني شد

اين اختلاف بين ستاره تيم استيل آذين و مدير اين باشگاه به امروز برنمي‌گردد بلكه آنها از مدت‌ها قبل با هم مشكل داشتند كه حتي پيش از قبل از شنيده مي‌شد كه آجورلو قصد ندارد قرارداد كريمي را تمديد كند

علي كريمي در مصاحبه‌اي عليه مديرعامل استيل آذين مصاحبه كرد و عنوان كرد كه استيل آذين با مديريت مصطفي آجورلو قهرمان نخواهد شد. اين تندترين مصاحبه‌اي است كه آجورلو در زمان مديريت ورزشي خود از بازيكني مي‌شنود.

هميشه بازيكنان از آجورلو به عنوان مديري ياد مي‌كردند كه توانست پاس را به قهرماني برساند اما نظر علي كريمي چيز ديگري است و اين اختلاف بين ستاره تيم استيل آذين و مدير اين باشگاه به امروز برنمي‌گردد بلكه آنها از مدت‌ها قبل با هم مشكل داشتند كه حتي پيش از قبل از شنيده مي‌شد كه آجورلو قصد ندارد قرارداد كريمي را تمديد كند اما قدرت هدايتي در باشگاه استيل آذين بيشتر از آجورلو بود و اين قرارداد بسته شد. هر چند كه در همان بستن قرارداد هم اختلافاتي بين كريمي و آجورلو وجود داشت و اكنون اين اختلافات به جايي رسيده است كه كريمي در شرايط حساس بازي امشب عليه آجورلو مصاحبه مي‌كند و او را مديرعاملي مي‌خواند كه نمي‌تواند استيل آذين را قهرمان كند اين پايان اقدام‌هاي كريمي عليه آجورلو نيست و اين بازيكن ديروز درگيري هم با صادق دروگر سرپرست تيم استيل آذين كه از افراد آجورلو به حساب مي‌آيد، داشت.

اين آغاز اقدامات علي كريمي است كه هنوز از سوي آجورلو پاسخي به مصاحبه و اقدامات علي كريمي داده نشده است. آجورلو به دليل حساسيت بازي امشب واكنشي به اين رفتارها انجام نداده است و مدير باشگاه استيل آذين قصد دارد پس از اتمام بازي با استقلال اقدام خود را عليه كريمي انجام دهد و واكنش مصطفي آجورلو را بعد از بازي با استقلال عليه كريمي خواهيم ديد البته كريمي بازيكن مورد علاقه حسين هدايتي كه اين بازيكن را از جواهرات خانگي خود خوانده است كه حاضر نيست تحت هيچ شرايطي علي كريمي را از دست بدهد اما از طرفي مصطفي آجورلو هم نشان داده است كه مديري نيست كه به سادگي از چنين حرف‌هايي از سوي يك بازيكن عليه خود بگذرد و سابقه اين مدير نشان داده كه او واكنش تندي عليه چنين حرف‌هايي از خود نشان مي‌دهد. اكنون كه دعواي آجورلو و كريمي علني شده است نقش حسين هدايتي مالك باشگاه استيل آذين بسيار مهم است و بايد ديد كه تركش هدايتي سمت مديرباشگاه خواهد بود و يا اينكه او علي كريمي را انتخاب مي‌كند. راه سومي هم وجود دارد كه مي‌تواند مثل يك مُسكن موقتي عمل كند اينكه در مقطع كنوني هدايتي ميان دو طرف را بگيرد و صلح را بين آجورلو و كريمي برقرار كند كه اين كار مي‌تواند موقتي باشد و كاملا نمايان شده است كه كريمي و آجورلو با هم مشكل دارند.

 

تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: