برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مشکلات تیم پرستاره شروع شد؟! / برخورد انضباطي با علي كريمي پس از بازي با استقلال !

يك مقام مسئول در باشگاه استيل آذين كه نخواست نامش فاش شود گفت :او ويژگي هاي خاصي دارد. دوست دارد همه به او تمكين كنند.ما با او برخورد مي كنيم اما ترجيح مي دهيم بماند براي بعد از بازي با استقلال .تيم فوتبال استيل آذين ساعت 20:45 امشب در شرايطي مقابل استقلال به ميدان مي رود ، كه انتقاد غير مستقيم علي كريمي از مديريت مصطفي آجورلو ، تا اندازه اي آرامش را از تيم گرفته است.

يك مقام مسئول در باشگاه استيل آذين كه نخواست نامش فاش شود گفت كه بي ترديد با كريمي به خاطر حرفهايي كه از او نقل شده ، برخورد خواهد شد:«او ويژگي هاي خاصي دارد. دوست دارد همه به او تمكين كنند.ما با او برخورد مي كنيم اما ترجيح مي دهيم بماند براي بعد از بازي با استقلال .»

اين تهديد واكنشي به بخشي از گفت وگويي است كه سايت اختصاصي علي كريمي از او نقل كرد.كريمي در اين گفت و گو در پاسخ به پرسشي درباره احتمال قهرماني استيل آذين در ليگ برتر ايران گفته است: زود است در این مورد صحبت کرد اگر مدیریت اقای مهریزی بود شاید می شد حرفی زد اما الان چیزی مشخص نیست.
برخورد انضباطي با بازيكني كه عليه مديرعامل باشگاه موضع مي گيرد اجتناب ناپذير است با اين حال كساني كه از رابطه دوستانه كريمي با حسين هدايتي ، مالك متمول باشگاه استيل آذين خبر دارند ، معتقدند كه تصميمي گرفته نمي شود كه باعث رنجش اين ستاره ناراضي تيم شود.
شايعه اختلاف علي كريمي با مصطفي آجورلو از اولين روزهاي تغيير مديرعامل باشگاه استيل آذين به گوش رسيد.گفته مي شد كريمي به هنگام تمديد قراردادش با باشگاه علاقه اي به گرفتن عكس دركنار آجورلو ، مديرعامل جديد باشگاه نداشته و تنها با پادرمياني هدايتي تن به اين كار داده است.

او چند روز پيش هم مدعي شده بود كه بازي كردن اجباري اش در پست مدافع نتيجه كوتاهي در جذب بازيكنان مدافع بوده است.كوتاهي كساني كه او آنها را با ضمير مجهول «آقايان» مي خواند.
تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: