برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حميد استيلي: مي‌دانستيم سپاهان بر روي ضربات ايستگاهي خطرناك است

ورزش. فوتبال. ليگ برتر
اصفهان- سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر در خصوص شكست تيمش برابر سپاهان گفت: به خوبي مي‌دانستيم كه سپاهان بر روي ضربات ايستگاهي تيم خطرناكي است اما متاسفانه از همين نقطه گل دريافت كرديم.

به گزارش شنبه شب ايرنا، حميداستيلي در نشست خبري پس از ديدار تيم‌هاي سپاهان و شاهين خاطرنشان كرد: بازي خوب و محكمي را از هر دو تيم شاهد بوديم اما تيم من نتواست برنامه‌هاي خود را به طور كامل در زمين پياده كند.

وي افزود: هدف ما استفاده از ضد حملات بود اما توان فيزيكي بالاي سپاهاني ها اجازه رسيدن به اين برنامه را در هر دو نيمه به ما نداد.

استيلي اذعان كرد: نبايد اين مساله را فراموش كنيم كه اين بازي در اصفهان برگزار شد و شرايط آب و هوايي و ارتفاع اين شهر با بوشهر بسيار متفاوت است.

وي تلاش بازيكنان خود را در اين بزودي ستود و اظهار داشت: هر چند نتيجه خوبي نگرفتيم اما از تلاش تمامي بازيكنان شاهين راضي هستم.

استيلي در خصوص مدعيان فصل جاري ليگ برتر گفت: سپاهان، پرسپوليس و استقلال از تيم‌هاي مطرح هستند كه سپاهان از ثبات مديريت و بازيكن برخوردار است و نتيجه مي‌گيرد اما تيم‌هاي مطرح تهراني مدام در حال تغيير نفرات خود هستند.


تاریخ: 1389/5/23
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: