برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بيات در گفت و گو با فارس: اگر تجربه بيشتري داشتم كاراته‌كار ژاپن را شكست داده بودم

سحر بيات كه با شكست مقابل نماينده ژاپن مدال نقره آسيا را بدست آورد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: روستازاده مربي من بود و در طول اردوها خيلي زحمت كشيد؛ ولي متاسفانه اعزام نشد.
وي تاكيد كرد: اگر او هم در هنگ كنگ حضور داشت با اعتماد به نفس بيشتري كار مي كردم، از اول هم مي دانستم كه فيناليست خواهم شد و براي كسب مدال طلا آماده بودم.
بيات درباره تاثير كوچ يكي از مربيان در باختش تصريح كرد: سعي مي كردم در آن مبارزه فقط به صحبت هاي ارباب كه كوچم بود گوش دهم؛ اما خانم موسوي و چند تن از مربيان تيم پسران نيز چيزهايي مي گفتند كه مرا سردرگم مي كرد.
وي افزود: هرگز فكر نمي كردم كه داور به ضربه هاي حريف ژاپني امتياز دهد. ما روي سرعت ژاپن خيلي كار كرده بوديم و اگر كمي تجربه ام بيشتر بود به راحتي مدال طلا را مي گرفتم.
بيات خاطرنشان ساخت: به عقيده من سطح مسابقات يونان كه در آنجا طلا گرفتم خيلي بالاتر از آسيا بود. در آن رقابت ها حريف ترك من از ژاپن قوي تر بود اما توانستم به راحتي شكستش دهم.
نايب قهرمان‌ آسيا عنوان داشت: اگر به تيم بانوان نيز به قدر مردان توجه شود و همانند آنها مكمل هاي جدا، بدنساز و مربيان مجزا داشته باشند مطمئن باشيد كه در مسابقات جهاني بهتر از آنها نتيجه مي گيريم.
وي افزود: من با برادرم كار مي كنم، اگر مربيان ما با علم روز دنيا هماهنگ شوند مشكل خاصي نخواهيم داشت.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/23
موضوع: رزمی
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: