برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ليگ برتر فوتبال؟ مظلومي:بايد سه امتياز بازي را به دست مي‌آورديم

ورزش. ورزش‌هاي توپي. فوتبال. ليگ برتر
تهران - سرمربي تيم استقلال تهران گفت: با يك بازي بسيار خوب و به دست آوردن موقعيت‌هاي متعدد گلزني كاملا شايسته پيروزي مقابل استيل آذين بوديم پرويز مظلومي شنبه شب در كنفرانس خبري پس از بازي استقلال و استيل آذين اظهار داشت: در اين ديدار يك بازي خوب و سرعتي به نمايش گذاشتيم و بازيكنان ما با وجود دريافت گل زودهنگام تمركز خود را از دست ندادند و موقعيت‌هاي متعددي روي دروازه حريف ايجاد كردند.

وي با اشاره به اينكه تيم خود را براي كسب ‪ ۳‬امتياز روانه اين ديدار كرده بود، گفت: از نتيجه به دست آمده راضي نيستم اما از نحوه بازي بازيكنانم كه با دوندگي و هماهنگي خود نتيجه را به تساوي كشاندند كاملا رضايت دارم.

وي در مورد وضعيت آمادگي بازيكنان تيمش اظهار داشت: با انجام ‪ ۴‬بازي در ليگ برتر و خارج شدن بدن بازيكنان از زير فشار بدنسازي ابتداي فصل به تدريج بدن بازيكنان آماده تر مي‌شود.

سرمربي تيم فوتبال اسقلال تهران درباره عدم استفاده از فرزاد آشوبي در اين ديدار گفت: وي به دليل خستگي زياد پس از بازگشت از ارمنستان، در تمرينات تاكتيكي پيش از اين بازي شركت نكرد و به اين دليل در اين ديدار غايب بود وي تاكيد كرد: ما حاضريم تيم استقلال از حضور بازيكنانش در تيم ملي لطمه بخورد اما تيم ملي كشورمان قهرمان جام ملتهاي آسيا شود.
تاریخ: 1389/5/23
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: