برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پس از شكست مقابل پاس همدانكمالوند: تراكتورسازي مظلوم‌ترين تيم عالم است

به گزارش خبرگزاري فارس، فراز كمالوند پس از شكست يك بر صفر برابر پاس همدان اظهار داشت: برد و باخت براي هر تيمي وجود دارد و و اين يك امر طبيعي است و هيچ تيمي نمي‌تواند ادعا كند كه هيچ وقت شكست نمي‌خورد.
وي ادامه داد: ما با مشكلات زيادي روبرو هستيم و نبود تماشاگران و اتفاقات عجيب و غريب نيز در عملكرد ما تاثير داشت. 33 دقيقه بازي روز جمعه و مابقي آن در روز شنبه كيفيت بازي را پايين آورد.
كمالوند گفت: قبول دارم كه بازي خوبي را به نمايش نگذاشتيم و مسئوليت باخت را بر عهده مي گيرم. البته درست است كه ثابتي بر روي گل مقصر بود، اما اين دروازه‌بان در ديدارهاي گذشته براي ما بازي‌هاي خوبي را انجام داده است و نمي‌توان او را مقصر اصلي داشت.
وي گفت: 12 دقيقه ادامه نيمه نخست تا بازيكنان آمدند كه در شرايط بازي قرار بگيرند و گرم شوند به پايان رسيد. شرايط غير قابل پيش بيني باعث شد كه شكست بخوريم و در هنگام باخت هم همه بازيكنان مقصر هستند.
سرمربي تراكتورسازي گفت: حضور تماشاگران آن هم براي تيمي مانند تراكتورسازي تاثير دارد و آنها مي توانند به پيروزي يك تيم كمك كنند. 3 هفته است كه بدون تماشاگر بازي مي كنيم و با وجود اين مشكلات بايد بگويم كه تراكتورسازي مظلوم ترين تيم عالم است.
كمالوند در مورد قانون بازي نيمه تمام عنوان كرد: تا آنجا كه من از قوانين فيفا مطلع هستم بازي نيمه تمام بايد از ابتدا آغاز شود و فصل گذشته نيز در ديدار مقاومت سپاسي اين اتفاق افتاد.
وي ادامه داد: ما از همان روز جمعه به اين تصميم اعتراض داشتيم، اما وقتي مسئولان مي‌گويند بايد كه ادامه بازي انجام شود چاره‌اي نداريم.
وي اظهار داشت: در فصل نقل و انتقالات با تغييرات مديريتي نتواستيم چند بازيكن مورد نظر خود را جذب كنيم و دچار مشكل شديم، اما بايد بگويم كه از بازي ملوان به بعد چهره واقعي تراكتورسازي را خواهيد ديد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: