برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

به پيروزي برابر شاهين نياز داشتيمقلعه‌نويي: بگذاريد سپاهان نتيجه بگيرد و مرا سنتي بخوانند

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه‌نويي پس از پيروزي يك بر صفر سپاهان برابر شاهين اظهار داشت: ما به اين پيروزي نياز داشتيم تا بازيكنانمان از لحاظ روحي و رواني به شرايط مساعد بازگردند. با اضافه شدن بازيكنان مصدوم سپاهان روز به روز بهتر خواهد شد و عملكرد مناسبي از خود به نمايش خواهد گذاشت.
وي درباره نفوذ بازيكنان سپاهان از جناحين خاطرنشان كرد: ما در تمرينات روي اين موضوع كار مي‌كنيم و فصل كذشته هافبك‌هاي راست خوبي نداشتيم اما با جذب خسرو حيدري اين نقيصه را از بين برديم و تلاش مي‌كنيم تا از جناحين بيشتر نفوذ كنيم، البته هر بازي شرايط خود را دارد و با سيستمي جداگانه وارد ميدان مي‌شويم.
سرمربي سپاهان درباره عدم شوت‌زني بازيكنانش در اين ديدار عنوان كرد: شاهين دفاع 3 لايه‌اي داشت و نمي‌توانستيم از راه دور به سمت دروازه آنها شوت بزنيم.
وي درباره صحبت‌هاي علي پروين مبني بر موفقيت مربيان سنتي افزود: به نظر من سنت چيز بدي نيست، اما در مورد مسائل علمي فوتبال بايد بگويم كه من تمام مدارك دانشگاهي را سپري كرده‌ام و آخرين دوره مربيگري حرفه‌اي را گذرانده‌ام. برخي گروه‌ها هستند كه دائم به دنبال تخريب قلعه‌نويي هستند و هر كاري كه وي انجام دهد مورد انتقاد قرار مي‌دهند.
قلعه‌نويي يادآور شد: 2 ماه در كنار مربيان بزرگ بايرلوركوزن كار كرده ام و 4 سال دوران حرفه‌اي مربيگري را گذرانده‌ام. بگذاريد سپاهان نتيجه بگيرد و مرا سنتي بخوانند.
وي درباره دربي روز چهارشنبه اصفهان تصريح كرد: اميدوارم تماشاگران بازي خوبي را از لحاظ كيفي ببينند. ذوب‌آهن تيم خوبي دارد و از مربي باهوشي بهره مي‌برد و اميدوارم ديدار جذابي را شاهد باشيم.
سرمربي سپاهان در خصوص عدم استقبال تماشاگران افزود: هواداران سرمايه واقعي فوتبال ما هستند و در همه جاي دنيا بهترين امكانات را براي آنها در نظر مي‌گيرند، اما موضوعي را كه بايد قبول كنيم اين است كه در ايران سرويس‌دهي خوبي نسبت به آنها نداريم. همچنين بليت‌هاي ورزشگاه‌ها نيز گران‌قيمت است و علت آن را بايد از سازمان ليگ برتر بپرسيد.
وي در مورد عدم حضور بنگر در تركيب تيم گفت: سال گذشته بنگر حضور موفقيت‌آميزي در تيم سپاهان داشت و امسال به علت عدم آمادگي و شرايط ايده‌آل نتوانسته در تركيب تيم قرار گيرد، اما با گذشت زمان بهتر خواهد شد و از او نيز استفاده مي‌كنيم.
قلعه‌نويي اظهار داشت: در جام‌جهاني شاهد بوديم كه بازيكنان با تمام وجود وارد ميدان مي‌شدند و حتي اگر چند دقيقه نيز بازي مي‌كردند با تمام قوا ظاهر مي‌شدند. بازيكنان ايراني بايد ياد بگيرند كه غير از دريافت پول در مسائل تمرين كردن و لباس پوشيدن نيز حرفه‌اي كار كنند. بازيكن سالاري خوب است، اما سالاري به معناي بزرگي است و بازيكن بايد در تمام مسائل بزرگ باشد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: