برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

وقتي سوال جدي نمي‌پرسيد، با طعنه جواب مي‌دهمتومباكوويچ: مديرعامل استيل آذين در تركيب تيم من دخالت دارد

به گزارش خبرگزاري فارس، لوسيانو تومباكوويچ پس از كسب نتيجه مساوي مقابل استقلال درباره اين مسابقه اظهار داشت: در ابتداي مسابقه براي انجام ديداري پرفشار وارد زمين مسابقه شديم و بازي خوبي از خود به نمايش گذاشتيم.
وي ادامه داد: مقابل تيمي كه يكي از مدعيان قهرماني است به ميدان رفتيم، تيمي كه از حضور تماشاگران خود بهره مي‌برد. در اين ديدار هدفمند بازي كرديم، اما روي دو صحنه‌اي گل خورديم كه توپ‌هاي برگشتي بود و اين موضوع بسيار عجيب بود. بهتر است در اين باره صحبت نكنيم. روز به روز بهتر و آماده‌تر مي‌شويم.
خبرنگاران از وي درباره داوري اين مسابقه سوال كردند كه او در جواب گفت: شما كه اين سوال را مطرح مي‌كنيد پاسخ آن را هم مي‌دانيد.
زمانيكه تومباكوويچ با اصرار خبرنگاران در پاسخ به اين سوال مواجه شد با طعنه گفت: خيلي خوب بوده است.
سپس خبرنگاران پرسيدند پس چرا بازيكنان نسبت به داوري معترض بودند كه وي در پاسخ گفت: وقتي با طعنه مي‌گويم خيلي خوب است بايد منظورم را بفهميد.
تومباكويوچ درباره حضور كريمي در خط دفاعي گفت: اين سوال را در هفته‌هاي گذشته جواب داده‌ام، اما هر هفته از من پرسيده مي‌شود. تنها تيمي هستيم كه بازيكن خارجي نداريم و اگر بازيكنان مصدوممان برسند قوي‌تر خواهيم شد. هر چند علي كريمي عملكرد خوبي در خط دفاع داشته است.
وي در پاسخ به اين سوال كه آيا استفاده از كريمي در دفاع آخر به خاطر اختلافش با مديريت باشگاه و به خاطر لجبازي با وي است عنوان كرد: اين سوال خيلي بي مورد است.
در اين لحظه كه مترجم تومباكوويچ از خودش پاسخ سوالات را مي‌داد، با اعتراض خبرنگاران مواجه شد كه گفت اگر اين سوالات را از وي بپرسم ناراحت مي‌شود، اما زمانيكه با اصرار خبرنگاران در ترجمه سوالات مواجه شد اين كار را انجام داد.
تومباكوويچ در پاسخ اين سوال با طعنه گفت: مدير عامل در تركيب تيم من دخالت دارد.
خبرنگاران كه از اين جواب متعجب شده بودند گفتند آيا اين پاسخ شوخي بود كه وي جواب داد: وقتي سوال جدي از من پرسيده نمي‌شود من هم با طعنه جواب مي‌دهم.
وي درباره افت استيل آذين بين دو نيمه گفت: تيمي كه عقب است به طور طبيعي فشار بيشتري وارد مي‌كند. ما حتي در نيمه دوم يك موقعيت خوب گلزني را توسط معدنچي از دست داديم و بازي با نتيجه مساوي به پايان رسيد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: