برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفت‌وگو با فارسطيبي: هنوز نفهميده‌ايم براي چه در ليگ فرنگي شركت كرديم

بهمن طيبي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: آن سالي كه در مسابقات شركت كرديم، برخورد خوبي با ما نشد. هنوز نفهميده‌ايم براي چه در ليگ فرنگي شركت كرديم و با قهرماني چه عايدمان شد و يا اگر قهرمان نمي‌شديم چه اتفاقي مي‌افتاد. چه فرقي بين ما كه در ليگ اول شديم با ساير تيم‌ها وجود داشت. مربيان تيم ملي هم كه از همان ابتدا موافق برگزاري ليگ نبودند و به همين خاطر شرايط خوبي بر اين رقابت‌ها حاكم نشد.
اين مربي مازندراني در مورد پرداخت حق‌وحقوق كشتي‌گيران اين تيم در ليگ 2 فصل گذشته خاطرنشان ساخت: تمام نفرات 70 درصد پول‌شان را دريافت كرده‌اند. همان‌طور كه قبلا هم اعلام كرديم بعد از ليگ، ديگر نتوانستيم اسپانسر و مديرعامل باشگاه را پيدا كنيم تا اعضاي تيم به حق‌وحقوق‌شان برسند. به همين دليل موضوع را از طريق نماينده شهرمان در مجلس شوراي اسلامي پيگيري كرديم و با كمك او به بخشي از پول بازيكنان رسيديم.
وي ادامه داد: فعلا مربيان تيم و 2 تن از كشتي‌گيران اين بخش از پول‌شان را نگرفته‌اند كه در تلاشيم پول به حساب آنها هم واريز شود. در واقع در مجموع 20 درصد كل قرارداد اعضاي تيم باقي‌مانده است.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: