برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفت و گو با فارسهاشمي: تيراندازي ايران روندي صعودي را در پيش گرفته است

سيد مهدي هاشمي در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبري فارس «توانا»، در مورد كسب سهميه نخستين سهميه المپيك توسط بانوي تيرانداز ايراني اظهار داشت: كسب سهميه المپيك 2012 لندن توسط مه‌لقا جام‌بزرگ اهميت كار را چند برابر مي‌كند. افتخار بزرگي براي ايران در رقابت‌هاي مونيخ به دست‌ آمد كه طبيعتاً اين مورد مسئوليت ادامه كار را سنگين‌تر خواهد كرد.
وي با اشاره به اينكه اميدوارم در آينده بتوانيم از عهده اين مسئوليت سنگين برآييم؛ در پاسخ به اين سؤال كه آيا موفقيت جام‌بزرگ در مسابقات مونيخ جرقه بود يا خير؛ گفت: تيراندازي ايران روندي صعودي را در پيش گرفته است و همتي كه تيراندازان به خرج دادند، نشان‌دهنده اين است كه آنها مي‌توانند به اين پيشرفت سرعت بيشتري بخشيده تا در آينده نتايج درخشان‌تري كسب شود.
هاشمي در مورد حضور تيراندازان ايراني در گوانگجو تصريح كرد: اميدوارم اتفاقات خوبي در بازي‌هاي آسيايي براي ورزش ايران و به خصوص تيراندازان حاصل شود. اردوها و اقدامات تداركاتي مي‌تواند تأثير به‌سزايي روي نتيجه كار تيراندازي در گوانگجو بگذارد.
وي تأكيد كرد: اردوهاي برون مرزي مختلفي را براي رشته‌هاي مختلف تيراندازي در نظر گرفته‌ايم تا نتايج خوبي كسب شود.
هاشمي با تأكيد حل شدن مشكل فشنگ براي برگزاري اردوهاي تداركاتي در ايران ادامه داد: ميزباني رقابت‌هاي بين‌المللي در تقويم فدراسيون به ثبت رسيده كه برگزاري آنها را در دستور كار داريم، اما مطمئناً حضور در اردوهاي برون‌مرزي مي‌تواند به تجربه ملي‌پوشان و قرار گرفتن آنها در فضاي مسابقه بيشتر كمك كند.
وي تأكيد كرد: مشكلات مالي براي برپايي اردوهاي تداركاتي حل شده و در اين مورد مشكل حادي نداريم.
رئيس فدراسيون تيراندازي افزود: در دور نخست جلسات با كميته المپيك برآوردي براي كسب مدال صورت گرفت، كه در دور دوم به صورت قطعي پيش‌بيني‌‌مان از تعداد مدال‌‌هايي كه كسب خواهيم كرد را به اطلاع مسئولان خواهيم رساند. دور جديد جلسات از 2 هفته ديگر آغاز خواهد شد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: