برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تساوي استقلال و استيل آذين در يك ديدار پر حاشيه

- ديدار تيم‌هاي فوتبال استقلال و استيل آذين تهران در چارچوب هفته چهارم ليگ برتر فوتبال ايران كه با حاشيه‌هاي زيادي همراه بود با تساوي ‪۲‬ بر ‪ ۲‬پايان يافت.

ديدار تيم‌هاي استقلال و استيل آذين تهران باحضور بيش از ‪ ۳۰‬هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي و با قضاوت محسن قهرماني برگزار شد.

گل‌هاي تيم فوتبال استيل آذين را در اين ديدار محمد غلامي در دقايق ‪ ۱۶‬و ‪ ۸۵‬به ثمر رساند و گل‌هاي تساوي استقلال را نيز فرهاد مجيدي در دقيقه ‪ ۸۰‬و مجتبي جباري در دقيقه ‪ ۹۰+۱‬وارد دروازه حريف كردند.

سياوش اكبرپور، علي كريمي و حسين كعبي بازيكنان تيم فوتبال استيل آذين تهران و ميلاد ميداوي از استقلال با كارت زرد داور بازي جريمه شدند كه كريمي نيز به دليل سه اخطاره شدن بازي بعدي تيمش را از دست داد. فريدون زندي نيز در لحظات پاياني با كارت قرمز داور مواجه و از بازي اخراج شد.

اين ديدار پرگل با حاشيه‌هايي همراه بود و در دقايق پاياني مي‌رفت تا به درگيري فيزيكي بازيكنان دوتيم منجر شود كه در اين راستا فريدون زندي از بازي اخراج شد . هر چند كه در اين زمينه بازيكنان ديگري نيز مقصر بودند كه داور از آن به راحتي گذشت و تنها زندي را با كارت قرمز مواجه نمود .
تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: